Skocz do zawartości

Subaru Ascent SUV


Bobej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No fajna sprawa... system audio Harman Kardon 14 głośników, 762W mocy, klima trzystrefowa, nawiew na tył z sufitu, jak w samolocie, 8 gniazdek USB, przednie fotele wentylowane, tylna klapa na guzik, zdalne odpalanie auta z telefonu (fajny ficzer na zimę), widok z tylnej kamery w lusterku wstecznym.

Szkoda że w Europie tak rzadko można spotkać samochody w normalnym rozmiarze z normalnymi silnikami... :(

Kolejny raz potwierdza się, że lewacki ekoterroryzm to straszliwe przekleństwo. :(

Tu macie prospekt: https://www.subaru.com/guides/ascent/

Edytowane przez Ryba Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nowicjusz napisał:

No niestety jak dla mnie bez szału. Pokazane przed premierą projekty były sporo ciekawsze. Ten wygląda jak wiele innych na rynek US.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

Od prezentowanego wcześniej projektu wiele się nie różni. Poza dotykowymi przyciskami, które IMO nie są dobrym pomysłem. ;)

Chyba,że Masz na myśli inne VIZIV-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tzd said:

W sumie zastanawiam się tylko, czy te 260 KM i 375 NM to nie będzie za mało. 

Liczyłem na jakieś 280 KM i 400(420) NM.

 

Podejrzewam, że do lekkich ten samochód nie należy. Chyba wiele nie braknie do dwóch ton. Zatem jest to bardziej cruiser niż sportowiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tzd napisał:

W sumie zastanawiam się tylko, czy te 260 KM i 375 NM to nie będzie za mało. 

Liczyłem na jakieś 280 KM i 400(420) NM.

 

 

w przypadku silnika turbo, remap zalatwia sprawe (szczegolnie po gwarancji, a ta w Subaru nie jest szczegolnie dluga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście parametry dosyć mizernie poprawione względem 2.0 z FXT...  niemniej wygląd mega. Jeśli będzie dostępny w UE to nawet przestane marudzić o Levorg STI i już dzisiaj mogę składać zamówienie  
Zapomnij. I nie wiem co tam jest "mega", ;), przy XC90 wygląda jak ubogi krewny. Przy czym obydwa mają za mało pojemności i cylindrów na takie budy (moje zdanie)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatycznie i chyba widzimy w jakim kierunku jeżeli chodzi o wygląd pójdzie nowy Forester.

Auto na rynek amerykański więc tam nie patrzą tak na cyferki i może być hitem sprzedaży.

Mógłbym takim jeździć, a z czasem zrobiłoby się lekką korektę mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...