Skocz do zawartości

Subaru Ascent SUV


Bobej

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, chojny napisał:

Od czegoś trzeba zacząć ;)

Realnie patrząc, taki SUV potrzebuje min. 300kuni. Będzie znając rzycie (matka forumowa czuwa :)) w automacie, więc jak ma jechać to SBD lub 2,5T nie rozpędzi tej subaryny... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo - chyba poszukam w USA lub Kanadzie, jak już wyprostuję sprawy mieszkaniowe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba hasło "Kosmodrom" będzie odtąd dotyczyło Ascenta, a nie SVX'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fala napisał:

Chyba hasło "Kosmodrom" będzie odtąd dotyczyło Ascenta, a nie SVX'a ;)

"Kosmodrom" pasuje jak ulał ;) chociaż zwykle kastracja "concept car'a" jest dosyć bezkompromisowa... prawdopodobnie niewiele z tego zostanie w wersji "rynkowej":( a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy po dzisiejszym Raporcie Turbo z targów w New York, że Ascent wyzywa na pojedynek Forestera.

Znając obecne trendy, i mając Outbacka w ofercie, widzę ciemność... Obym się mylił, bo na razie o V generacji Forka nawet ptaszki nie ćwierkają (te japońskie). Bo poniższy obrazek moim zdaniem nic nie wnosi, chociaż strzelony w kraju kwitnącej wiśni:

2019-Subaru-Forester-rear-three-quarters-spy-shot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafią bo nikt do końca nie rozumie słabej sprzedaży tak dobrego auta jak Tribeca. Ascent świetnie się prezentuje byle miał silnik a nie pedały. Np dadzą 1,6 a potem się dziwią czemu nikt nie chce. Dlaczego BMW może dać 500KM a inni tylko pierniczą o eko. Wpisują że silnik 1,6DIT ma 200KM a na hamowni nie dochodzi do 160. Subaru to moc a nie eko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/13/2017 at 11:39 AM, Izotom said:

Raczej nie. Przypuszcza, że bazą będzie 2,5 (4 cylindry). H6 jest trudnym silnikiem do zamontowania turbo: pewnie wchodziłyby w grę 2 turbiny. 

 

Widziałem gdzieś grafikę z planem silników Subaru na następne lata (nie mogę teraz odnaleźć, jak mi się póżniej uda, to wkleje), według której przyszłóść należy do H4 o mniejszej pojemności z turbo doładowaniem i jakieś rozwiązanie hybridowe.

Coś czuje, że H6 w obecnym Outback-u to ostatnie H6 i ostatni model z tym silnikiem. Fakt, że faceliftowana wersja Legacy i Outback nie doznały żadnych zmian ani poprawek (chociaż wtrysk bezpośredni jak w przypadku nowej Imprezy i XV z 2.0) chyba oznacza, że dalszy development tych silników (2.5i, 3.6) został już zatrzymany i w przyszłości już się nie pokaża w nowych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15/04/2017 o 11:06, beben napisał:

Podoba mi się ten akcent emoji48.pngbrałbym pod uwagę przy wymianie Kasi czołgu

 

Mnie też się podoba i pasowałby jak cholera.

Odpada potrzeba żeby mieć 3ci samochód...

 

 

 

.... i w zamian mieć 3 Subaru :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...