Skocz do zawartości

Subaru Ascent SUV


Bobej

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno de gustibus nie ten tego, ale ale poza nielicznymi wyjątkami stylistyka Mercedesa zupełnie do mnie nie przemawia. A ten okularnik jest jej "dobrym" przykładem. ;)

 

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

Jeep ma chyba najbardziej offroadowy rodowód ze wszystkich marek, wiec gdyby ich model flagowy nie miał właściwości terenowych, to by to była wielka strata dla wizerunku.

Zainspirowałeś mnie do odwiedzenia strony Jeepa. Nowy GC Trackhawk robi 0-60 mil w 3,7 sek :drool: Turbodoładowane V8. Już nie przeżywam Ascenta tylko idę szukać nabywcy na nerkę :superhero::yahoo:

 

P.S. Jakiego gazownika we Wrocławiu polecacie? :biglol:

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemekka napisał:

;)Ciekawe czy równie dobrze skręca jak przyspiesza. ;)

 

Ktoś kiedyś powiedział, że na końcu prostej zawsze jest zakręt. 

Oj tam oj tam! Przynajmniej będzie dostępny w Polsce :P

A tak odnosząc się do Twojej wypowiedzi - wczoraj byłem z żoną na I stopniu SJS (tym razem jako pasażer) i jak zwykle jestem zadziwiony jak FXT się prowadzi i wychodzi z opresji. Ciekawy jestem czy STI MY19 (o ile będzie) wpakują na SGB. Jak widzę jak się klei zwykła Impreza na nowej platformie to już się nie mogę doczekać... W ogóle ciekawe jak to będzie np. z takim Forkiem - na ile to poprawi jego właściwości "asfaltowe".

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Oj tam oj tam! Przynajmniej będzie dostępny w Polsce :P

A tak odnosząc się do Twojej wypowiedzi - wczoraj byłem z żoną na I stopniu SJS (tym razem jako pasażer) i jak zwykle jestem zadziwiony jak FXT się prowadzi i wychodzi z opresji. Ciekawy jestem czy STI MY19 (o ile będzie) wpakują na SGB. Jak widzę jak się klei zwykła Impreza na nowej platformie to już się nie mogę doczekać... W ogóle ciekawe jak to będzie np. z takim Forkiem - na ile to poprawi jego właściwości "asfaltowe".

Oho, kolejny chory na Trackhawka, może dadzą rabat przy zakupie dwóch i po 500 tysi uda się kupić ;) Aczkolwiek patrząc na test SRT robiony przez Zachara, trochę się martwię o kręgosłup szyjny :biglol:

Gdzie byłeś na SJS i czy były jazdy terenowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

tylko idę szukać nabywcy na nerkę

Zużycie paliwa ( w/g oficjalnych danych ) to 18,4 / 100. No chyba że w mieście - wtedy 21,5.

Czyli albo gaz, albo druga nerka ?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę współczuję Dyrekcji Subaru w Polsce - tego modelu u nas nie będzie, tamtego silnika nie dadzą, tej konfiguracji w EU nie zaproponują i jeszcze ilość aut do sprzedaży ograniczają. Na dłuższą metę to może być trochę frustrujące.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
10 minut temu, Nowicjusz napisał:

Ja to trochę współczuję Dyrekcji Subaru

Dziękuję za współczucie :)

Faktem jednak jest, że mniej frustrujące jest ograniczenie dostaw, niż np. naciski z centrali aby sprzedawać więcej :biglol:

 

Pozdrowienia

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Nowicjusz napisał:

Ja to trochę współczuję Dyrekcji Subaru w Polsce - tego modelu u nas nie będzie, tamtego silnika nie dadzą, tej konfiguracji w EU nie zaproponują i jeszcze ilość aut do sprzedaży ograniczają. Na dłuższą metę to może być trochę frustrujące.

Nikt do tego biznesu raczej nie doklada, a nad wszystkim czuwa ksiegowy, mamy podobno wolny rynek. Wszyscy na TF dobrze wiedza jaki jest wolumen sprzedazy samochodow tej marki. Sprzedaja, zarabiaja a powodow do frustracji to mozemy miec my, fani marki i potecjalni nabywcy kolejnych aut spod znaku plejad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt do tego biznesu raczej nie doklada, a nad wszystkim czuwa ksiegowy, mamy podobno wolny rynek. Wszyscy na TF dobrze wiedza jaki jest wolumen sprzedazy samochodow tej marki. Sprzedaja, zarabiaja a powodow do frustracji to mozemy miec my, fani marki i potecjalni nabywcy kolejnych aut spod znaku plejad.

Nie zrozumieliśmy się - chodzi mi dokładnie o tę część pracy, która dotyczy zapewne dzień w dzień odmów potencjalnym klientom dostępności takiej czy innej wersji czy modelu bo na USA tak a na EU nie. Czy to telefonicznie czy mailowo czy choćby na tym forum. Handlowiec lubi mieć czym handlować, mieć możliwe szeroką ofertę a nie 3 modele na krzyż. Przynajmniej ja lubię

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
14 minut temu, olo11 napisał:

Nikt do tego biznesu raczej nie doklada, a nad wszystkim czuwa ksiegow

To nie całkiem tak. Na szczęście finansowo nie jest źle, ale w porównaniu do wielu innych firm o podobnej działalności mamy dużo więcej swobody w podejmowaniu decyzji. Stąd m.in. niniejsze Forum, Zlot Plejad, SJS,  ISR, badge of ownership i wiele innych działań . To są pozytywy - możemy nasze pomysły dość swobodnie realizować. Nikt się nie wtrąca pytając jakie konkretne (= finansowe ) efekty osiągniemy z takiego czy innego działania. Taka swoboda jest motywująca.

Inna strona medalu to istotnie ograniczenia palety modeli .... tak to bywa frustrujące. Ale nie na tyle, żeby niezależnie od przeciwieństw ( przepisy, CO2 itd. itd ) zaprzestać starań. Bywają chwile lepsze i gorsze. Ale gdy uda się coś osiągnąć - satysfakcje tym większa ( ak, tak - Levorga 2.0T chętnie bym miał w programie :) )

 

Pozdrowienia

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nowicjusz napisał:

Nie zrozumieliśmy się - chodzi mi dokładnie o tę część pracy, która dotyczy zapewne dzień w dzień odmów potencjalnym klientom dostępności takiej czy innej wersji czy modelu bo na USA tak a na EU nie. Czy to telefonicznie czy mailowo czy choćby na tym forum. Rasowy handlowiec lubi mieć czym handlować, mieć możliwe szeroką ofertę a nie 3 modele na krzyż. Przynajmniej ja lubię ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza sie, kazdy lubi miec mozliwosc wyboru a juz tym bardziej przy zakupie wymarzonego samochodu. Tylko ze mam dziwne wrazenie ze caly czas Europa ( Polska ) jest traktowana inaczej ( przynajmniej w temacie motoryzacji szeroko rozumianej )

Wiem, na Starym Kontynencie mamy ogromna konkurencje na rynku motoryzacyjnym i to jest troche jak walka z wiatrkami dla producentow samochodow z poza EU

W USA kiedys byla chyba podobna sytuacja, jak pojawily sie japonskie i europejskie samochody to bylo swiete oburzenie ze Amerykanin nie kuje rodzimego samochodu, ale do czasu. Zbudowali fabryki, zatrudnili tubylcow i wszyscy byli szczesliwi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dyrekcja napisał:

Zużycie paliwa ( w/g oficjalnych danych ) to 18,4 / 100. No chyba że w mieście - wtedy 21,5.

Czyli albo gaz, albo druga nerka ?

Dam radę, bez sprzedaży nerki, tylko czy ojciec Dyrektor da radę mi go sprzedać :) i tak, czytałem, że go u nas nie będzie :) Ja tylko próbuję przekazać, że klienci by się znaleźli 

Edytowane przez msi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dyrekcja napisał:

Stąd m.in. niniejsze Forum, Zlot Plejad, SJS,  ISR, badge of ownership i wiele innych działań .

I to sie bardzo chwali, bo dzieki takim wlasnie dzialaniom mozemy chociazby wymieniac sie pogladami i podszkolic umiejetnosci za kierownica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie całkiem tak. Na szczęście finansowo nie jest źle, ale w porównaniu do wielu innych firm o podobnej działalności mamy dużo więcej swobody w podejmowaniu decyzji. Stąd m.in. niniejsze Forum, Zlot Plejad, SJS,  ISR, badge of ownership i wiele innych działań . To są pozytywy - możemy nasze pomysły dość swobodnie realizować. Nikt się nie wtrąca pytając jakie konkretne (= finansowe ) efekty osiągniemy z takiego czy innego działania. Taka swoboda jest motywująca.

Inna strona medalu to istotnie ograniczenia palety modeli .... tak to bywa frustrujące. Ale nie na tyle, żeby niezależnie od przeciwieństw ( przepisy, CO2 itd. itd ) zaprzestać starań. Bywają chwile lepsze i gorsze. Ale gdy uda się coś osiągnąć - satysfakcje tym większa ( ak, tak - Levorga 2.0T chętnie bym miał w programie  )

 

Pozdrowienia

 

Żeby nie było nie podlizuję się ;) ale tu wielkie brawa za Wasze inicjatywy i choćby Pana obecność tutaj. Z Forka przesiadłem się na kolejną markę bawarską i co jak co (auto sobie bardzo chwalę - w sumie konkurent przedmiotowego Ascenta) ale o takim kontakcie z władzami marki w Polsce czy w ogóle sprawnego forum drużyny pierścienia mogę zapomnieć.

 

Życzyć należy więcej "tak oczywiście, w Polsce ta wersja też wkrótce będzie" niż "niestety u nas jej zabraknie". Pzdr!

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z przekory... Auto fajne, zachowawczy design przemawia do mnie tylko czy jest zapotrzebowanie na większego od forka suva w Polsce? Dla mnie nowa buda Fotestera jest zdecydowanie wystarczająca dla rodziny 2+ 2 o Obk nie wspominając. Od 8 lat jeżdżę z rodzina legacy sedan IV i zawsze sie mieściłem. Dzieciaki 5 i 6 lat wiec wszystko konfiguracje wózków prerobione. Box tylko na narty. Po cholerę wozić tyle powietrza na co dzień? Pytanie retoryczne nie dotyczy rynku amerykańskiego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gazik napisał:

Auto fajne, zachowawczy design przemawia do mnie tylko czy jest zapotrzebowanie na większego od forka suva w Polsce?

Może i zapotrzebowania nie ma,tylko dlaczego np.Audi Q7 sprzedaje się całkiem nieźle(podobne gabaryty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Zużycie paliwa ( w/g oficjalnych danych ) to 18,4 / 100. No chyba że w mieście - wtedy 21,5.

Czyli albo gaz, albo druga nerka ?

 

myslalem, ze Tribeci to juz nic nie przebije, a jednak... :huh::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...