Skocz do zawartości

srebna szczała na sprzedaż. na części


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Forester S-turbo, rocznik 2000 (po lifcie) do sprzedaży na części. Dla wtajemniczonych - "srebna szczała". Wszelkie info na nr 662 741 688. Auto do wglądu w serwisie Emil Frey Kraków. Do ogłoszenia mogą dorzucić swoje numery telefonów derekcja, mechaniki, serwisanci i takie różne inne (jeżeli dorzucą swoje numery wróżbici, proszę ich olać, gdyż z jego stanu nie da się wywróżyć przyszłości). Pod ogłoszeniem proszę umieszczać tylko komentarze w sprawie lub bardzo śmieszne. Wszystkie inne będą przekazywane na stronę wwwsaneskobarwaszczykowskimałpawpizdu.pl.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, elmo napisał:

Czym Matka żwirek dla kotów teraz będzie wozić ? :huh:

Lubię koty, tylko ...długo się gotują.

 

13 minut temu, mechanik napisał:

O Mamusia się pojawiła!

Mamusia pojawia się jak rdza. Jak już się pojawię ...jest przejebane.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłam że wyjebię komerze nie w sprawie i nie śmieszne. Jak na razie wszystkie zamieszczone spełniają warunki do wyjebania. Abo sie postarajcie abo ...sie postarajcie. nteligencja jest bezgolesna, a znam ludzi którym się przydała.

 

 

 

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Waldemar Biela napisał:

Forester S-turbo, rocznik 2000 (po lifcie) do sprzedaży na części. Dla wtajemniczonych - "srebna szczała". Wszelkie info na nr 662 741 688. Auto do wglądu w serwisie Emil Frey Kraków. Do ogłoszenia mogą dorzucić swoje numery telefonów derekcja, mechaniki, serwisanci i takie różne inne (jeżeli dorzucą swoje numery wróżbici, proszę ich olać, gdyż z jego stanu nie da się wywróżyć przyszłości). Pod ogłoszeniem proszę umieszczać tylko komentarze w sprawie lub bardzo śmieszne. Wszystkie inne będą przekazywane na stronę wwwsaneskobarwaszczykowskimałpawpizdu.pl.

Na pojedyncze części czy całe auto na części? AT czy MT? =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Ale KrisKristoferres szuka raczej sprawnego auta :)

Ponawiam tylko pytanko czy to całe auto na części czy pojedyńcze części. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Waldemar Biela napisał:

Zaznaczyłam że wyjebię komerze nie w sprawie i nie śmieszne. Jak na razie wszystkie zamieszczone spełniają warunki do wyjebania. Abo sie postarajcie abo ...sie postarajcie. nteligencja jest bezgolesna, a znam ludzi którym się przydała.

 

 

 

Może być przelewem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłam się bo beło dużo zapytań. Azaliż auto w całości do zanabycia natentychmiast. Spóściłam się ze sprzedażo na serwis ale doszły mnie słuchy że on tom spóściznom zachwycon nie jest, co mnie nie zadziwia, gdyż moje pldmniki są już leniwe, zatem we wszytko co ciekawe możecie się doinformować pod numerem 662 741 688 pod warunkiem że wklepiecie je w prawidłowej  kolejności. Do świąt Wielkiej  Nocy bardzo mi zależy i cenę można negocjować, a później mi zwisa i będzie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...