Skocz do zawartości

Iran


QbaqBA

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku lecę na 2 tygodnie z trzema kolegami i chętnie przyjmiemy wszelkie informacje od tambylców. Sporo już zebraliśmy, ale każdy głos mile widziany. Może ktoś ma jakieś namiary na życzliwych (choć ponoć wszyscy tacy są tam) gospodarzy, super lokalną knajpkę albo coś w tym stylu? Zależy nam głównie na poznaniu tamtejszego folkloru, więc idea jest taka że jak przemieszczanie się to chętniej na osiołku niż samolotem, komfort spania jest kompletnie nieistotny itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, Kijów z przesiadką w Baku ;)
Raczej będziemy załatwiać jeszcze w PL, bo po przylocie do Teheranu chcemy od razu lecieć na południe, więc będzie nam zależało na czasie. Choć koszt nie mały... Dam znać jak się sprawa rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Iranie zima. Fantastyczni i barszo przyjazni ludzie. Lubia Polakow i maja z nami dobre skojarzenia plus zadnych wspolnych zaszlosci historycznych. Co do rad, pamietaj zeby wziac duzo gotowki raczej usd bo lepszy kurs. Na miejscu o placeniu nasza karta zapomnij. Piekny kraj choc widac ze musza mase zainwestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wróciłem. Najwspanialsi ludzie na swiecie. Serio. Lekcja człowieczeństwa. Jeśli chodzi o krajobrazy to tez jeden z piękniejszych krajów w jakim byłem. 2 tygodnie stanowczo za mało. Jakby ktoś się wybierał kiedyś i miał pytania to chętnie coś podpowiem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Też jestem ciekaw- kraj z potężną historią, a do tego wyjazd z moją grupą rowerową.

Obserwuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...