Skocz do zawartości

Listwa boczna fotela kierowcy


Palacz69

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, vtec napisał:

nie doradzę, natomiast możesz powiedzieć jaki masz przebieg? siedzisko wygląda na troszke zaniedbane/zmęczone

myślisz? wydaje mi się ok, ale wiesz mam ponad 2 metry wzrostu i ważę 145 kg to miało prawo się trochę zmęczyć..:P:D

Przejechane cca 170 tyś km

 

BTW ponawiam prośbę o jakiś manual jak tą cholerną listwę zamocować. Nic nie jest połamane, nic się nie uszkodziło, po prostu wyskoczyła i za cholerę nie wiem jak ją zamocować powtórnie

Dzięki..

 

 

Tribeca-zevnitr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z daleka wygląda zdecydowanie lepiej ;)

jednak aparat w zbliżeniu uwidacznia wszystkie niedoskonałości.

przebieg prawie identyczny jak u mnie, ale jak piszesz, waga robi swoje :)

PS. kolor skór (kremowy) zdecydowanie lepiej wygląda niż ten co u mnie (nijaki), podobnie jak kolor nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palacz69 napisał:

BTW ponawiam prośbę o jakiś manual jak tą cholerną listwę zamocować. Nic nie jest połamane, nic się nie uszkodziło, po prostu wyskoczyła i za cholerę nie wiem jak ją zamocować powtórnie

Dzięki..

 

Chciałbym Ci jakoś pomóc bo sam bym się wkurzał jak by mi tam coś takiego się stało i dyndało tam przy fotelu, ale nie miałem z tym jeszcze do czynienia  - jeżeli nie jest to na zatrzaskach to musi to być na wkrętach, ten panel na pewno można rozłożyć ale najpierw trzeba pewnie zdjąć te suwaki do regulacji foteli. Może być tak, że ze względu na to że jesteś big chłop to mogło się tam coś ułamać pod twoim ciężarem i dlatego odstaje i nie można tego wcisnąć na swoje miejsce. Tylne panele przy kanapie rozkładają się na pół, czyli pokrywę można zdjąć oddzielić od tego pod spodem (rozpołowić) - są tam zatrzaski, podejrzewam że z przodu jest tak samo. W ostateczności trzeba wykręcić fotel i zajrzeć od spodu a wtedy na pewno sprawa się wyjaśni - powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...