Skocz do zawartości

2.0 GT odcina przy 4/5 tys


Kranu86

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko.

Kiedy jade swoim nie pozornym kombikiem i widze ze jakiś Pan zaczyna szarpać sie nie drodze i wymachiwać chorągiewka to staram go sprowadzić do parteru swoim 2.0 GT 1995. Tylko ze jest jeden problem od dwóch dwoch dni dzieją sie takie rzeczy ze kiedy daje pedał gazu do końca to przy 4/5 tys obr odcina a jeśli robię to delikatnie to szarpie od 5 tys obr.

Ktos cos wie o co lata. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień filtr paliwa na cokolwiek dobrego ja to samo miałem w vag1.8t tylko że u mnie odcinka była przy ok 5 krpm po wymianie filtrów jakie się dały odcinać dopiero zaczęło przy 7krpm i też obroty równe silnik się nie dławil paliwo nie uciekało nie śmierdziało żadnych plam pod autem a po przekroczeniu 4 k ledwie to jechało i dusiło jak rozebralem filtr paliwa to można by powiedzieć ze nie wiem jakim cudem to jeszcze filtrowalo i autko w miarę normalnie jeździło a co ja się z "mechanikami" nasprawdzalem już byłem gotów nową pompę paliwowa kupować przewody ecu wymieniać a tu taka głupota:D wymień to co potrzeba i jak nie pomoże to udaj się do magika od subarynek i niech wtedy on oceni bo jak mówię wymiana filtrów na pewno nie zaszkodzi a w autkach z turbo to wiele może naprawić:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza cewkami sprawdź czy na powrocie z solenoidu doładowania do dolotu jest restryktor. jeśli go nie ma  to auto ładuje ile wlezie i  obcięcie  jest efektem wyjścia poza zakres pracy mapsensora który w staruchu kończy się na 1,3  bara

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 29.03.2017 o 23:22, Kranu86 napisał:

 

Pytanko.

Kiedy jade swoim nie pozornym kombikiem i widze ze jakiś Pan zaczyna szarpać sie nie drodze i wymachiwać chorągiewka to staram go sprowadzić do parteru swoim 2.0 GT 1995. Tylko ze jest jeden problem od dwóch dwoch dni dzieją sie takie rzeczy ze kiedy daje pedał gazu do końca to przy 4/5 tys obr odcina a jeśli robię to delikatnie to szarpie od 5 tys obr.

Ktos cos wie o co lata. 

 

 

 

Kolego jak oglądałem blok ekipę to Wojtas w polonezie jak chciał kogoś objechać przełączał z LPG na benzynkę :) Wtedy polonez nie dusił się .

 

PS: to jest żart ... roześmiałem się jak sprowadzasz do parteru .... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...