Skocz do zawartości

[Warszawa] Spotkania szantowo - rockowo - czesiowe ;-)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z okazji przyjazdu Moniqi do 100licy siadziemy sobie ww. knajpie przy piwku i przy muzyce nie powiazanej

ze znanymi instrumentalistami, w oparach dymu papierosowego, stukaniu kuflami z piwem i radosnym porykiwaniu szantowym :D

Jakby ktos w poblizu przechodzil w tym czasie, to jakos sie sciesnimy na lawie :)

Pozdrawiam i do (ewentualnego) zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem żeglarze..eee forumowicze :mrgreen:

 

 

będe..przybęde niczym "Biegnąca po falach" :cool:

 

p.s. Rozmawiałam jeszcze z kilkoma osobnikami..pertraktacje w toku :twisted:

 

 

Bacha Bacha..ale z Ciebie...trąba :evil: może jednak zostaniecie..jeden dzień w lewo czy w prawo :wink:

 

a zaraz za Toba "Smuga Cienia" przybedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję wszystkim za świetny wieczór. Pierwszy raz w życiu czekałem na wolny stolik 5,5 godziny (sic!) :mrgreen:

 

Specjalne "dziękuję" dla Araquiel i Xbike, za odprowadzenie autka po tym jak piraci namówili mnie na drugie i kolejne piwka ;-) Araquiel, bez wazeliny - dawno nie czułem się tak pewnie w aucie, który prowadziła kobieta. Masz dryg.

 

A teraz idę jeszcze odpocząć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bylo bardzo sympatycznie, chociaz meeeeega goraco

 

Xbike - szczegolne podziekowania dla Ciebie za pomoc techniczna! .

Luzik. BTW - jakbys wiedziala jak potraktowalem Twojego Gt-ka podczas wczesniejszego Tour the Warsaw to nie bylabys taka milutka. :mrgreen: Zartowalem.

 

Fido Z Ciebie to nawet sympatyczny koles. Wiem - ja tez jest mega spoko gosc :mrgreen: i dlatego tak permanentnie mnie pozdrawiasz :mrgreen:

 

Pumex obsliniles mi maske, nastepnym razem wczesniej wypoleruje ja specjalnie na taka okolicznosc.

 

Tak czy inaczej - mam kaca - mimo, ze nic nie pilem i NIE JEST to tym razem kac moralny - za duzo pale :cry: , ale jest mi z tym dobrze.

 

A poza tym :twisted: /piwnica - no jaaaasne/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido, a gdzie w W-wie znajdziesz druga taka knajpe, gdzie od 17.00 sa pozajmowane wszystkie miejsca :wink:

 

Xbike - sooooory - ale BOV mnie tak rozczulil, ze musialem sie z nim pozegnac czule :mrgreen:

 

Emil - nie dalo rady sie ruszyc do Dekady. Ludziska za mocno sie trzymaly kola steru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araquiel, bez wazeliny - dawno nie czułem się tak pewnie w aucie, który prowadziła kobieta. Masz dryg.

Dzieki, to bardzo mile :mrgreen: .

 

jakbys wiedziala jak potraktowalem Twojego Gt-ka podczas wczesniejszego Tour the Warsaw to nie bylabys taka milutka. :mrgreen:

:twisted: . Widzialam w tylnym lusterku jak szalales - w dodatku bez swiatel... :roll: :wink:

 

Pumex obsliniles mi maske

:shock: Nooo, widze, ze duzo sie dzialo po tym, jak wyszlam... :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex, kiedy zaczniesz występować w reklamach Tyskiego - bo ja już mam jednoznaczne skojarzenia - mówię Pumex, myślę Tyskie :mrgreen:

 

hehe... moze to jest dobry pomysl :wink: bym $$$ nakosil bezstresowo , zamiast szarpac sie w banku :mrgreen:

 

 

Pumex a po co Twoj telefon do mnie wydzwanial o 18.45 wczoraj :?: ;)

 

yyy... czary jakies.... ? :lol: masz pecha byc pierwszy na liscie , no i czasem jak klawiatura niezablokowana, to sie czary-mary dzieja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido, a sprawdzales czy nie masz ubrudzonych butow na czubkach? bo moze jednak bylo "wleczone" i sie nie chcesz przyznac :wink:

 

Nastepnym razem piatek - jak bedzie Piotr Kostka Godecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...