Skocz do zawartości

Lekki offroad Bielsko-Biała


Fuerte

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, SubaruSK napisał:

A znasz takie, czy liczysz na oprowadzenie? Jak znasz, to ja się piszę. Byłem już w Katowicach, do BB mam bliżej.

Nie znam zbytnio, szukam dopiero jakiś ciekawych tras :)

 

12 godzin temu, zbyszekm80 napisał:

mieszkam w BB . Masz jakies propozycje gdzie można by uderzyć forkiem bez obawy ze bada na nami biegać leśnicy?

Znam tylko jedno miejsce gdzie można by było spróbować. W Kętach wzdłuż rzeki Soła od Czańca w stronę Nowej-Wsi. Mniej więcej coś takiego - Mapka - Podjechałbym sprawdzić pierwsze jak to wygląda bo dawno juz tam nie byłem :) 

 


Można by było też spróbować pojechac na Kamieniołom w Kozach ale nie mam pojęcia jak tam wygląda ta trasa bo nie byłem nigdy :)

 

 

 

 

 

 

Takie coś jeszcze znalazłem ale nie wiem co to i jak tam wygląda ;)
http://www.offroad-wisla.pl/

Edytowane przez Fuerte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak. To ten model. Jeżdżę na nich od zeszłego lata. Dla mnie ok , jeżdżę forkiem po autostradzie max 160 i jest dobrze i nic nie plywa. Za to w mieście na dziurach bajka. Krawężniki ,wyrwy w drodze nie robią im nic złego, sa dość mocne i nie boję się ze sie przebija.

w zimie na nich tez jeździłem, ale później zona zaczęła nim jeździć wiec założyłem jej zimowki. Na geo forek za często wpadal w poślizg boczny, dla mnie ok ale dla zony ciężki temat:biglol:

p.s.

jadąc np po kamieniach wiem ze opony dadzą rade i nic im się nie stanie. Na oponach szosowych balem się ze się boki albo z czoła uszkodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wtedy jeździłem po drogach miedzy polami. To chyba Wilkowice . Lewa strona dwupasmówki na BB na wysokosci Prosperplastu lub extreme 4x4..

ogólnie niektóre drogi sa mocno rozjeżdżone i koleiny bralem miedzy kola aby nie zawiesić się. Ale te koleiny to raczej od traktorów lub ciężkich terenówek .

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wtedy jeździłem po drogach miedzy polami. To chyba Wilkowice . Lewa strona dwupasmówki na BB na wysokosci Prosperplastu lub extreme 4x4..
ogólnie niektóre drogi sa mocno rozjeżdżone i koleiny bralem miedzy kola aby nie zawiesić się. Ale te koleiny to raczej od traktorów lub ciężkich terenówek .


Od przerobionych terenówek, lekka wojna się o to toczy... Dosyć to ludziom przeszkadza. Jeszcze dwa lata temu tam sie spacerowało, a teraz to już czasami nie ma jak przejść. Dokładnie są to Rybarzowice

b7ec01affca364000ad894ab1521ba14.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tez czasami widuje terenówki a nawet auta z laweta,a na lawecie quad. Ale i tak wydaje mi się ze największe koleiny robią traktory. Przecież tam ss pola uprawne i jakoś trzeba tam ciagnac sprzęt rolniczy , który jest zapewne dość ciężki.

 

btw - czy Ty gdzied forkiem jeździsz w okolicy ? Znasz jakieś trasy w tej okolicy gdzie nikt nie będzie z grabiami za autem biegal?

 

 

 

 

 

13 godzin temu, Papug napisał:

Tata do Acury zalozyl te opony, i tez zadowolony, ale tak jak mowisz na mokrym lubia uciec :) jaki tam masz rozmiar opony?

 

rozmiar standardowy - na koła 15 cali, czyli 205/70. Lekko baloniaste, ale za to komfortowo się jeździ - połykają nierówności i dziury bez obawy o ich uszkodzenie. . Mój forek to nie demon prędkości - i taki rozmiar opon mi odpowiada :P

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...