Skocz do zawartości

Ustawianie godziny


artu-44

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie proszę bo coś mnie trafi - albo ja jestem taki bystry :( albo coś jest na rzeczy - za diabły nie mogę ustawić godziny, czas się zmienił a u mnie dalej jest po staremu może to banał ale ja się poddałem - u mnie jest wersja USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lutek34 napisał:

U mnie muszę wejść w ustawienia kalendarza, później setup i mam możliwość ustawienia godziny i daty

No właśnie w kalendarzu ustawić mogę tylko datę a godziny już nie - może dlatego że mam navi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lutek34 napisał:

ok poszedłem do garażu, u mnie tak to wygląda

 

Lutek wielkie dzięki - no Ty to jesteś THE BEST !!! Pójdę jutro i sprawdzę bo u mnie musi być tak samo, chyba że ja coś źle robiłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za naprawdę wyczerpującą pomoc - u mnie jest tak jak u Ciebie renegat, godzinę ustawia się z poziomu NAVI. Nie domyśliłem się że to będzie tam, ale poprzedni właściciel coś mi tam wspominał że to właśnie satelita ustawia dokładny czas ale trzeba wprowadzić odpowiednią strefę czasową. No nie zabłysnąłem bystrością ale ta wiedza jeszcze się tu nie jednemu pewnie przyda:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.03.2017 o 20:43, lutek34 napisał:

U mnie muszę wejść w ustawienia kalendarza, później setup i mam możliwość ustawienia godziny i daty

Hej. 

u mnie ten sam problem z przestawieniem czasu :-)  , ale trafiłem jak Kolega... z kalendarza następnie setup...

Edytowane przez ALVAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, artu-44 napisał:

U mnie jest

 

3 godziny temu, ALVAR napisał:

 

Rozumie, że masz wersję USA. 

Napiszesz, w wolnej chwili jak ustawić? 

Sprawdzałem ustawienia godziny i po 12tej mam od nowa 1,2,3 zamiast 13,14,15...  klepałem tak "całą dobę" i to samo... widocznie mam coś nie odkliknięte... 

P. S. Moja wersja ma navi oryginalną z wyświetlaczem. 

Kto miał problem z formatem 24/h to ogarnąłem :-) 

trzeba wejść w navigacje...Ustawienia.... Ogólne... Czas... Format czasu :-P

Niestety powyższy zapis działa tylko dla nawigacji, gdy włącze na wyświetlaczu audio (gra radio) lub info (kalkulator itd)  wtedy w rogu wyświetlacza wciąż jest format 12/h... tu chyba nie ma 24/h. 

jesli u Was w wersji usa jest to dajcie znać. 

Pozdrawiam

Edytowane przez ALVAR
Błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć Panowie i Panie, próbuję ustawić u siebie ten nieszczęsny zegar, ale w każdej z przytoczonych przez was opcji coś się nie zgadza, tzn na jakimś etapie mam nieaktywny któryś przycisk, o którym mówicie... Czyli ani z opcji navi ("Navigation setup" nieaktywny), ani od strony kalendarza ("setup" nieaktywny) nie da rady.

Różnica czasowa to jakieś 11 rodzin i 10 minut, więc dodanie czy odjęcie 1h nie pomaga :P

Więcej opcji poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dziewczyna_w_subaru napisał:

Cześć Panowie i Panie, próbuję ustawić u siebie ten nieszczęsny zegar, ale w każdej z przytoczonych przez was opcji coś się nie zgadza, tzn na jakimś etapie mam nieaktywny któryś przycisk, o którym mówicie... Czyli ani z opcji navi ("Navigation setup" nieaktywny), ani od strony kalendarza ("setup" nieaktywny) nie da rady.

Różnica czasowa to jakieś 11 rodzin i 10 minut, więc dodanie czy odjęcie 1h nie pomaga :P

Więcej opcji poproszę ;)

Witaj Dziewczyno z Subaru :)

U mnie też nieraz przycisk od ustawień jest nieaktywny (czasem jest nie podświetlany i naciśnięcie nie pomaga). Prawdopodobnie ustawiasz na włączonym silniku a raczej już napewno nie włączysz, gdy skrzynia biegów jest w pozycji D lub N. Mogę się mylić i są tu na forum lepsi ode mnie, ale mogę zasugerować spróbuj ustawić na wyłączonym silniku :)

 

A jeśli to nie problem to wstaw zdjęcie wyświetlacza z kalendarzem i przyciskami w desce rozdzielczej pod wyświetlaczem (jedno takie zdjęcie). 

Może masz jeszcze inną opcję... 

Jaki silnik i rok auta? 

Patrzyłaś ten filmek co Lutek34 tu zamieścił? Ja mam tak samo jak On i mi wszystko działa. 

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 10:44, ALVAR napisał:

Witaj Dziewczyno z Subaru :)

U mnie też nieraz przycisk od ustawień jest nieaktywny (czasem jest nie podświetlany i naciśnięcie nie pomaga). Prawdopodobnie ustawiasz na włączonym silniku a raczej już napewno nie włączysz, gdy skrzynia biegów jest w pozycji D lub N. Mogę się mylić i są tu na forum lepsi ode mnie, ale mogę zasugerować spróbuj ustawić na wyłączonym silniku :)

Tak jest :) Na wyświetlaczu nie da rady nic zmienić. Trzeba to zrobić na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 10:44, ALVAR napisał:

Patrzyłaś ten filmek co Lutek34 tu zamieścił? Ja mam tak samo jak On i mi wszystko działa

 

u mnie od momentu kiedy odpaliłem Navi, nie ma już możliwości zmiany czasu poprzez kalendarz a jedynie poprzez navi setup,  jak na filmie Renegat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...