Skocz do zawartości

Forester 2011 Bluetooth działa z opóźnieniem


Lukasz123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak ktoś dzwoni do mnie to po naciśnięciu słuchawki na kierownicy najpierw przełącza na głośniki ( czyli prawidłowo)po czym włącza się radio na 2-3 sekundy i znów  przełącza na głośniki  i dopiero mogę rozmawiać. Gdy ja dzwonię to wszystko jest ok. Wiem ze to pierdoła ale jednak rozmówca przez te sekundy mówi do siebie;)... Mam iPhona i paruje bez problemu. Miał ktoś z Was taki przypadek i naprawił to? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że zawsze jak ktoś dzwoni i w między czasie słucham radia, klikne na kierownicy słuchawkę odbioru i muszę chwilę poczekać aby kogoś usłyszeć gdzie już słyszę że ktoś dawno się że mną wita ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, slim2102 napisał:

Ja mam tak że zawsze jak ktoś dzwoni i w między czasie słucham radia, klikne na kierownicy słuchawkę odbioru i muszę chwilę poczekać aby kogoś usłyszeć gdzie już słyszę że ktoś dawno się że mną wita ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

No mi się radio włącza na 2-3 sekundy i wtedy tez odbiorcy nie słyszę- potem jest Ok.... dziwne bo przez 6 lat było Oki a od 3 dni jest takie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie daje. Jest jak było. Zapomniałem dopisać ze jak ktoś dzwoni to muszę odebrać słuchawka bo jak nacisnę słuchawkę żeby odrzucić połączenie to nie działa. Słuchawka ta działa prawidłowo kiedy kończę rozmowę...

 

Słuchawka jednak ładnie odrzuca połączenie - trzeba przytrzymać tylko;)

Edytowane przez Lukasz123
I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slim2102 napisał:

 


Dokładnie. Sprawdziłem, nie mam takiego opóźnienia jak u Ciebie. Może wina telefonu ?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

 

Sprawdzane na dwóch innych telefonach wiec raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...