Jump to content

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie

vert
 Share

Recommended Posts

Następnym razem wynajmij STT Racing, z całym zapleczem, i gońcem do badania pogody.

Następnym razem wynajmę "Carfit Serwis", chyba, ze zostałem wpisany na listę "Persona non grata". PS. Wiem, że psztyczek w nos od niekwestionowanego autorytetu na tym FORUM, jakim jest niewątpliwie Andrzej Koper, boli, ale żeby aż tak? Pozdrawiam

:shock: :shock: :shock:

spałeś dzis :?: czy oglądałes całą noc druty w oponach :???:

OK, pogadamy, jak wytrzeźwiejesz :mrgreen:

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tia.

tak jak pisalem wczesniej.krytyka jak najbardziej.podejrzewanie mnie o jakis podstep ze sniegiem ze niby robilem WAS w konia DEBILIZMEM

Andriej,RALLYMAN czy wy jestescie malutkie dzieci ????

Jednego nie rozumiem czy bylbys na slicu czy na zimowce to na takim asfalcie po dniu upalania opon nie ma.wybierajac sie na tego typu impreze swiadomie jezdziemy i zdajemy sobie sprawe ze moze szlag trafic auto,opony,hamulce,sprzeglo etc.

Czekam w taki razie na sprawe w sadzie zalozona przez Azraela ktory urwal przegub bo nie bylo sniegu,barta bo rozsypala mu sie skrzynia...

tak jak pisalem wczesniej i sam RALLYMan widziales ten zasrany snieg byl.niestety ma to do siebie ze w plusowych temperaturach sie topi.

Mam rowniez nadzieje ze tak jak pisales na nastepna impreze w warunkach letnich wezmiesz rowniez komplet opon zimowych.

Bylem w ulezu od piatku rano.z warszawy wyjechalem w pelnej sniezycy i jechalem non stop po sniegu az do deblina.zadzwonilem do carfita cieszac sie ze w ulezu sniegu po kostki.RALLYMAN zacytowany przez ciebie info o sniegu jest z piatku z godziny 8 rano.

kolo 18 dotarlismy do hotelu.pierwsza sprawa bylo dorwanie sie do internetu.

norveg,carfit,i ALEX widzieli jak sie irytuje nie mogac polaczyc sie z nim i dac info o warunkach...przepraszam nie dzwonilem pozniej do nikogo blad...

pozdrawiam i bede wdzieczny juz za zakonczenie bicia piany.wnioski wyciagnalem.

Tak było i jestem gotowy zeznawać przed każdą komisję śledczą.

A tak całkiem poważnie warunków na torze nie dało sie przewidzieć. Myslę, że podczas wczorajszej imprezy jednak lepsze były opony zimowe, nawet ze względu na ten 1% odcinka lodowo-śnieżnego o którym pisał Rallyman. Pomijam wczorajszą ujemna temperaturę, ponieważ nie mam tak dużego doświadczenia jak niektórzy koledzy z forum. Naprawde nie rozumię pretensji do Oranizatorów. Każdy mógł odpuścić katowanie opon ....i myślę, że i tak byłby zadowolony z wczorajszego spotkania.

Można wszystko wykpić, obrócić w żart... moze tak lepiej. Można też przyjechać na upalanie i... tylko popatrzeć. Można tylko przykadzic organizatorowi, a można wytknąć błędy. Ale TRZEBA piętnować celowe wprowadzenie w błąd, co, narażając się tak wielu, uczyniłem. Całe wyjaśnienia osób odpowiedzialnych jak narazie utwierdzają mnie w przekonaniu, że miałem rację. Co nie znaczy, że nie zmienię zdania, jeśli padną poważne kontrargumenty, a nie ślizganie sie po temacie oraz próby pyskówki. Pozdrawiam.

Ale TRZEBA piętnować celowe wprowadzenie w błąd, co, narażając się tak wielu, uczyniłem.

wg mnie celowe wprowadzanie w blad to: vert widzi, ze jest bialo i daje znac :arrow: chlopaki, totalnie czarno :!: .

a bylo totalnie bialo i vert :arrow: chlopaki, zupelnie bialo, zimowki potrzebne.

:wink:

jedyne co mozesz probowac zarzucic, to brak konsekwencji w informowaniu do konca

(po czesci z winy braku dostepu do sieci) o panujacych warunkach. tyle.

Można wszystko wykpić, obrócić w żart... moze tak lepiej.

Wolę to obrócić w żart, ponieważ naprawde nie rozumiem, że ktos moze mieć pretensje do organizatorów o to, że nie było sniegu i zdarły się (nie od stania) opony. Tak jak napisałem nie podlega dyskusji, ze jazda po asfalcie na oponach zimowych bardzo przyspiesza ich zużycie, ale z drugiej strony chyba przesadziłeś, że po przejechaniu w ilości zakładanej przez Orgaznizatorów prób sportowych wyszły Ci druty. Wczoraj widziałem tylko druty ( zaznaczam, że nie byłem wszędzie) na letnich oponach, na których upalali do bólu Panowie w Seicento.

P.S.Nie chcę nawet myśleć, co by sie stało gdybyś (nie daj Boże) walnął dacha lub zarżnął np.silnik czy skrzynię :shock:

Masz syndrom okresu przekwitania :?: :shock: bo widzę że do Ciebie nic nie dociera :evil: Zachowujesz się jak nasi bracia K., nic do nich nie dociera i będą za wszelką cene walczyć, choć nie ma z kim i o co.

Rallyman, prosze Cię , może jestes wychowany w innych czasach gdzie każdy każdego o coś podejrzewał, donosił, zakładał teczki, ale utwierdzanie siebie i innych że zostałeś oszukany !, to brak mi słów :evil:

Tia.

tak jak pisalem wczesniej.krytyka jak najbardziej.podejrzewanie mnie o jakis podstep ze sniegiem ze niby robilem WAS w konia DEBILIZMEM

Andriej,RALLYMAN czy wy jestescie malutkie dzieci ????

Jednego nie rozumiem czy bylbys na slicu czy na zimowce to na takim asfalcie po dniu upalania opon nie ma.wybierajac sie na tego typu impreze swiadomie jezdziemy i zdajemy sobie sprawe ze moze szlag trafic auto,opony,hamulce,sprzeglo etc.

Czekam w taki razie na sprawe w sadzie zalozona przez Azraela ktory urwal przegub bo nie bylo sniegu,barta bo rozsypala mu sie skrzynia...

tak jak pisalem wczesniej i sam RALLYMan widziales ten zasrany snieg byl.niestety ma to do siebie ze w plusowych temperaturach sie topi.

Mam rowniez nadzieje ze tak jak pisales na nastepna impreze w warunkach letnich wezmiesz rowniez komplet opon zimowych.

Bylem w ulezu od piatku rano.z warszawy wyjechalem w pelnej sniezycy i jechalem non stop po sniegu az do deblina.zadzwonilem do carfita cieszac sie ze w ulezu sniegu po kostki.RALLYMAN zacytowany przez ciebie info o sniegu jest z piatku z godziny 8 rano.

kolo 18 dotarlismy do hotelu.pierwsza sprawa bylo dorwanie sie do internetu.

norveg,carfit,i ALEX widzieli jak sie irytuje nie mogac polaczyc sie z nim i dac info o warunkach...przepraszam nie dzwonilem pozniej do nikogo blad...

pozdrawiam i bede wdzieczny juz za zakonczenie bicia piany.wnioski wyciagnalem.

Jak to miło być wrzuconym z Andrzejem Koperem do jednego worka....Nas, dużych chłopców razem, tak kochających rajdy vercik zestrofował....Dzięki. Tylko jakim cudem prosisz Carfita, aby wysłał na FORUM info o warunkach na lotnisku, jeśli jeszcze jesteś na trasie koło Dęblina? Może wypadałoby napisać, że w Dęblinie pada śnieg... A ta KATEGORYCZNA informacja, brzmiąca prawie, jak nakaz, zeby założyć ZIMOWE OPONY??? I jeszcze jedno: Uzgodnijcie w końcu jednolity tekst tych krętactw, czy ten śnieg był w Dęblinie, czy także w Ułężu, ale stopniał, jak to wciskaliście, a może ten śnieg był tylko na Syberii? Prawie Radio Erewań! A o śniegu bądź jego braku, powinieneś, jako organizator, poinformować od razu po dotarciu na lotnisko, wiedząc, że na FORUM kazałeś Carfitowi napisać, że na lotnisku jest śnieg, zanim tam dotarłeś. Wystarczył telefon lub SMS z lotniska do kogokolwiek z FORUM. Pisanie o awariach sprzętu, o zużyciu letnich opon to kpiny i ucieczka od meritum sprawy. Ale jeszcze raz dzięki za umieszczenie mnie w jendym "koszu" z AK, jest to dla mnie zaszczyt (kurcze, nie było wazeliny :mrgreen: ?) Pozdrawiam i czekam na uczciwe wyjaśnienie sprawy a nie pisanie głupot obrażających inteligencję przedszkolaka.

Masz syndrom okresu przekwitania :?: :shock: bo widzę że do Ciebie nic nie dociera :evil: Zachowujesz się jak nasi bracia K., nic do nich nie dociera i będą za wszelką cene walczyć, choć nie ma z kim i o co.

Rallyman, prosze Cię , może jestes wychowany w innych czasach gdzie każdy każdego o coś podejrzewał, donosił, zakładał teczki, ale utwierdzanie siebie i innych że zostałeś oszukany !, to brak mi słów :evil:

Carfit, na poziomie rynsztoku nie będę dyskutował.

Można wszystko wykpić, obrócić w żart... moze tak lepiej. Można też przyjechać na upalanie i... tylko popatrzeć. Można tylko przykadzic organizatorowi, a można wytknąć błędy. Ale TRZEBA piętnować celowe wprowadzenie w błąd, co, narażając się tak wielu, uczyniłem. Całe wyjaśnienia osób odpowiedzialnych jak narazie utwierdzają mnie w przekonaniu, że miałem rację. Co nie znaczy, że nie zmienię zdania, jeśli padną poważne kontrargumenty, a nie ślizganie sie po temacie oraz próby pyskówki. Pozdrawiam.

Rallymen na prawde doszukujesz sie spisku tam gdzie go nie bylo - tak na prawde o sniegu powiedzialem ja i jeszcze jedna osoba (ze bedziemy jezdzic jak bedzie snieg) - sniegu nie bylo, nie jezdzilem vert wzial 5 dych za chabanine i jeszcze autem powozil :mrgreen:

a Ty sie doszukujesz wszedzie spisku jak kaczyniaki :roll:

wg mnie powinienes odpuscic i zakonczyc temat

Można wszystko wykpić, obrócić w żart... moze tak lepiej.

Wolę to obrócić w żart, ponieważ naprawde nie rozumię, że ktos moze mieć pretensje do organizatorów o to, że nie było sniegu i zdarły się (nie od stania) opony. Tak jak napisałem nie podlega dyskusji, ze jazda po asfalcie na oponach zimowych bardzo przyspiesza ich zużycie, ale z drugiej strony chyba przesadziłeś, że po przejechaniu w ilości zakładanej przez Orgaznizatorów prób sportowych wyszły Ci druty. Wczoraj widziałem tylko druty ( zaznaczam, że nie byłem wszędzie) na letnich oponach, na których upalali do bólu Panowie w Seicento.

P.S.Nie chcę nawet myśleć, co by sie stało gdybyś (nie daj Boże) walnął dacha lub zarżnął np.silnik czy skrzynię :shock:

ALEX sorry ale boj sie Boga - ROZUMIEM nie rozumię :mrgreen: juz nie wytrzymalem :roll:

Ale TRZEBA piętnować celowe wprowadzenie w błąd, co, narażając się tak wielu, uczyniłem.

wg mnie celowe wprowadzanie w blad to: vert widzi, ze jest bialo i daje znac :arrow: chlopaki, totalnie czarno :!: .

a bylo totalnie bialo i vert :arrow: chlopaki, zupelnie bialo, zimowki potrzebne.

:wink:

jedyne co mozesz probowac zarzucic, to brak konsekwencji w informowaniu do konca

(po czesci z winy braku dostepu do sieci) o panujacych warunkach. tyle.

Abt, w sumie mądrze prawisz, ale Ułęż nie jest na srodku Sahary, gdzie nie dociera cywilizacja. Jest zasięg telefonów komórkowych, więc wiedząc, że na FORUM jest informacja CAŁKOWICIE SPRZECZNA z panującymi warunkami, vert miał obowiązek ta informację sprostować, miał na to 100 sposobów, ale z sobie wiadomych wzgledów tego nie uczynił. A dlaczego za próbe rozważnego podejścia do tematu zestrofował nawet AK? Nie rozumiem, czyli nie potrafie tego wytłumaczyć w żaden satysfakcjonujący dla Verta sposób, mimo olbrzymiej sympatii do Niego. Pozdrawiam.

Guest RobertGT4

A ja chciałem podziękować Bartkowi i organizatorom za zaproszenie mnie na imprezę (jako szpiega z krainy Celicy ;-) ). Nieźle się bawiliśmy.

A co do pogody, to zerkając na jakiś serwis pogodowy (choćby meteo.icm.edu.pl ) już 1,5 dnia wcześniej wiadomo było, że śniegu nie będzie ;-)

Pozdrawiam wszystkich. Może się jeszcze kiedyś spotkamy :smile:

rallyman - ciii, patrz jakie fajne foty alex wkleja :cool: :smile:
No, fotki wypasik :mrgreen: Aha, odnośnie Twojej aluzji do moich wyników, to ja nie aspiruję JESZCZE do roli mistrza... Jak nawinę tyle na budzik Subarką, co Ty oraz dopracuję autko, jak Ty masz dopracowane, to wtedy pogadamy :mrgreen::mrgreen::mrgreen: A tak na poważnie, to dopiero moje 3 upalanie (miałem jechać jeszcze do Kamienia Śląskiego, ale w ostatniej chwili niestety zaniemogłem), ale i tak pochwalę się, że Wróbel mnie pochwalił, że od ostatniego Ułęża w styczniu zrobiłem ogromne postępy... Możesz już zacząć się bać :evil::twisted: :mrgreen:Pozdrawiam

ps.zasponsoruj RAJOWI moze jakis ulez najpierw.potem go puszczaj na te drzewa.bidak nie zarobi na blacharza jak tak bedzie jezdzil...

Vert, nie trzeba :!: :!: Za te 160 złotych wpisowego nauczyłem się naprawdę dużo. U Ciebie polatałbym po suchym torze, skręcił w prawo,potem w lewo i tak w kółko :wink:

Tak przynajmniej zobaczyłem jak to jest kiedy jest za szybko, woda nagle zamarza pod kołami i krawężniki z drzewami wychodzą przed pędzące auto :mrgreen: Najważniejszę, że mimo wszystko, całą tę próbę dojechałem do końca :lol:

Chcę kupić jakieś Seicento na KJSy. A licencji inaczej jak w KJSach zrobić się nie da :mrgreen::twisted: :cool:

Pozdro

Raju

PS. Fajnie że równie dobrze się bawiliście co ja :mrgreen:

rallyman - nie przypominam sobie, zebym zasunal jakas aluzje do twoich wynikow, ale nie wazne :smile: .

co do doswiadczenia, to sobie mozemy rece podac. tez od niedawna probuje sie bawic w te klocki.

czy ktos krecil filmiki podczas imprezy :?: