Skocz do zawartości

Maska subaru impreza z wlotem


kameleon72

Rekomendowane odpowiedzi

eh, zawsze znajdzie się ktoś, kto musi swoje mądrości wtrącić. Ze zmianą maski tak jak z założeniem wysokiego spojlera w STI. I w jednym i drugim przypadku chodzi głównie o wygląd. 

Mam nadzieję, że ktoś CI pomoże i będziesz się cieszyć wyglądem swojego Subaraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kameleon72 napisał:

O mim pomyśle mówisz ze wiocha , a sam pewnie w aucie masz ledowe wiejskie podświetlenie ze zmiana koloru 

 

Kolego nie widziałeś mojego auta, więc się o nim nie wypowiadaj! Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Podsumowałem to co Ty planujesz zrobić ze swoim, chcesz odwalić totalną kichę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grooby78 napisał:

Kolego nie widziałeś mojego auta, więc się o nim nie wypowiadaj! Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Podsumowałem to co Ty planujesz zrobić ze swoim, chcesz odwalić totalną kichę.

 

Czemu kichę? Wolnossak ma 150KM, diesel ma 150KM. Uznaj, że chce sobie wóz na diesla wystylizować i daj już spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu bo ten już odnosi się do maski. 

Imprezkę kupiłem w październiku i dopiero teraz jak zrobiło się ładniej to pojeździłem ze zdecydowanie większymi prędkościami i zauważyłem że jak lece powyżej 160 to cała maska ma jakby ochotę się otworzyć. Nie mówie jak sie wystraszyłem jak na nią zerknąłem jadąc 230... Zdaję sobie sprawę że ten kurnik na masce stwarza opory ale powiedzcie mi czy też tak macie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, rzeczywiście maska zaczyna lekko drgać przy większych prędkościach. Generalnie nie ma się czego obawiać, chociaż mi się ostatnio w styczniu chciała otworzyć przy 160, na szczęście puściła tylko "wstępnie", a hak jeszcze zdołał ją przytrzymać - to była dopiero adrenalinka :P  co jakiś czas można psiknąć na sprężynę odpowiednim preparatem żeby zachowywała swoją świeżość ;) 

Edytowane przez matias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska myślę że będzie pasować z wlotem bo czym ma się ona różnic? W sumie niczym. 

Kurnik ma duże opory powietrza u mnie w maske alu takie drgania przy większych prędkościach jeszcze przy wietrze są dość wyraźne ale na szczęście dbam o kondycję zamka i jak na razie jest bezpiecznie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, goldii_M napisał:

Ze zmianą maski tak jak z założeniem wysokiego spojlera w STI. I w jednym i drugim przypadku chodzi głównie o wygląd. 

Duży parapet pry prędkościach autostradowych i nieco wiekszych, wbrew pozorom generuje duży downforce na stosunkowo lekki tył Imprezek, więc oprócz formy, jest tu jednak jeszcze funkcja.

 

Jedyną funkcją takiego wlotu na wolnossaku, jest zbieranie syfu i brudzenie bez sensu komory silnika. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim przeciwnikom zakładania elementów od turbo do N/A zwracam uwagę że w budowaniu replik niema nic złego ani wiochowego :) , możemy budować replikę Ferrari na bazie toyoty mr2 ale  sti na bazie N/A już nie? dlaczego się pytam ja się pytam? jeśli wszystko jest zrobione zgodnie z oryginałem i zgodnie ze sztuką to dlaczego nie?! Poza tym przypominam że subaru fabrycznie wychodziło z maską od sti w wersji N/A ( 2.5 RS w USA) także jak ktoś lubi i się podoba i ma woreczek piniążków to do dzieła :) ,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 19:42, kameleon72 napisał:

Witam wszystkich,

Posiadam subaru impreza 2010  wolnossący i chce założyć maskę z wlotem powietrza . Maskę znalazłem od diesel ale nie wiem czy bedzie pasować .

Jesli ktoś robił taki manewr prosze o info.

Pozdrawiam 

Kameleon

 

 

Nie lepiej zainwestować te pieniądze w coś co ma sens? Spoiler jak najbardziej tak jak @Turbo napisał ma uzasadnienie. Wg. mnie tylny zderzak WRX z dyfuzorem, progi, dokłądka przód i lotka STI robią lepszą robotę niż "fake turbo" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lucza napisał:

możemy budować replikę Ferrari na bazie toyoty mr2

Kto na takie rzeczy daje zgodę?! ;):P 

 

21 godzin temu, lucza napisał:

Poza tym przypominam że subaru fabrycznie wychodziło z maską od sti w wersji N/A

To prawda rzeczywiście, wersja RS Performance, czy jakoś tak...

 

Aczkolwiek i tak uważam, że to oszukiwanie samego siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Gość pyta czy maska będzie pasować a nie czy podoba Wam się jego pomysł i co o tym sądzicie.

Ja swoje zdanie na ten temat mam ale nikt mnie nie prosił o opinie więc siedzę cicho, takie trudne czy może bezsensowne nabijanie postów?

Moim zdaniem na 95% wszystko siądzie bez problemu. Jedna maska ma po prostu dziurę a druga nie.


Pozdrawiam - Krzysztof ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...