Skocz do zawartości

Wada fabryczna AIRBAG pasażera WRX 2.5 Hawk


AlexClyde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mieszkam  w DE Subaryna również z tutejszego Salonu, auto ma 10 lat i dziś dostałem pismo od Subaru Deutschland, że wykryli wadę fabryczną związaną z poduszkami pasazera w modelu WRX 2.5 2005-2007, oczywiście akcja serwiowa wymiana w niemieckim ASO za darmo itd, a jak tam w Polsce? macie już jakieś info na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, konrad0101 napisał:

dzieki za info ja dzownilem do ASO Rzeszow i dostalem info ze musza sprawdzic kto pokryje koszty bo auto bylo kupione w DE jako nowe ;/ WRX MY05 jak cos ...

Daj znać jak wyszło, bo mój WRX MY04 jest z sprowadzony z CH i mam komunikat "Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem VIN i rzeczywiście poduszka do wymiany.  Tak się zastanawiam czy gwarancja obejmuje wszystkie kraje Unii Europejskiej.

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 16:28, svavo napisał:

Daj znać jak wyszło, bo mój WRX MY04 jest z sprowadzony z CH i mam komunikat "Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce".

 

Siema Pan sprawdził i jestem umowiony na srode - z mojego braku czasu juz na drugi dzien zapraszał - wymiana darmo. My05 WRX 2.0TEU -dla jasnosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od lutego jestem właścicielem wolno ssaka wszystkie oleje, płyny oraz świece wymienione w MTS Dzierżoniów więc i tym razem tam będę dzwonił i umawiał się na wymianę. Mój VIN pojawił się na liście. Dam znać co i jak.

 

Ukłon niski i uściski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...