Skocz do zawartości

Lekki offroad dolnośląskie, Wrocław i okolice


gwozdz.p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam towarzystwa na weekendowe wyjazdy w teren w okolicach Wrocławia i na terenie dolnośląskiego.

Wiem, że jest u nas grupa ludzi którzy pojeżdżają po mniejszych lub większych dziurach - chciałbym złapać kontakt i od czasu do czasu ustawić się na jakieś małe błotko.

 

Ja mam dość dobrze obczajony teren poligonu w Cieninie pod Wrocławiem i wiem gdzie w miarę bezpiecznie można pociorać Forestera. Jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszam (nie podaję żadnego konkretnego terminu, po prostu dajcie znać kto byłby zainteresowany to będziemy się dogadywać).

 

Jeśli znacie jakieś inne fajne miejsca tego typu to dajcie znać.

 

Druga opcja to są jakieś dłuższe trasy szutrowo-leśno-krajoznawcze, wiem że na dolnym śląsku było kilka imprez takich jak subariady czy Rusko Trophy, chętnie bym zebrał jakieś stare roadbooki i je objechał (najlepiej w większym gronie).

 

Mam nadzieję, że w tym wątku uda się skupić tego typu atrakcje z dolnego śląska :)

 

Mój namiar: _883_373_295_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie moge polecic okolice kotliny kłodzkiej - nieopodal granicy Polsko - Czeskiej - Różanka, Niemojów, Spalona. Zdarzylo mi się kilka razy zjechac z "zapomnianych dróg autostrady Sudeckiej na boczne polne dojazdówki do lasu, zazwyczaj wykorzystywane przez myśliwych. Jak jest odpowiednia pogoda mozna się potaplac, podjechac na grzyby, poopalac się na golasa hehe itp itd :) 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem na forum i znalazłem kilka ciekawych opcji na mniej lub bardziej wymagające wyjazdy:

 

 

Edytowane przez gwozdz.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej!

 

Od jakiegoś czasu mam Forka SF 2.0 125KM i tak właśnie myślę jak i gdzie by go tu pomęczyć. Jutro zamierzamy z kumplem z pracy (też Forek) pojechać na poligon pod Cieninem. gwozdz.p, masz jakieś kreski na mapach może gdzie Forkiem da się wjechać tak żeby wyjechać? :-P Obydwa mamy podniesione Forki o 20mm przód i 25mm tył, ja mam ATeki, on szosy.

 

Bajdełej, bardzo chętnie wybrałbym się na jakieś pojeżdżawki wycieczkowe, takie właśnie coś jak Rusko... ino nie mam z kim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, myślałem że temat dawno zdechł a tu jednak ktoś jest chętny. Możemy się wstępnie zgadać na Cienin w ten weekend (5/6 sierpnia). Będzie zabawa dla podniesionego forka, Tiguan przejedzie bez problemu. Opony najlepiej AT ale na szosowych pewnie też ujedzie, w razie czego wytargamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na ten weekend odpadam, nie będzie mnie jeszcze w okolicach. Byliśmy w czwartek z kolegą na Cieninie i fiu fiu, jest fajnie a i kredens daje radę. Choć no prześwitu to mógłby się jeszcze dorobić trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cieninie trzeba wiedzieć gdzie można w miarę bezpiecznie pojeździć a gdzie się nie pchać bo część terenu jest totalnie zryta przez ciężkie zmoty. Na tym poligonie mam obcykane miejsca do techniczej zabawy SUVami bez dewastowania auta ale jak ktoś jest wrażliwy na możliwe zarysowania lakieru gałęziami to niech 2x przemyśli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Klim napisał:

Jestem również przywiązany i mocno wrażliwy na zarysowania:) Więc pojadę tylko tam, gdzie jest bezpiecznie ;P

Swoją drogą trochę sie martwie o lakier jeśli Kolega organizator ma ksywkę @gwozdz.p  :biglol: nie wrozy to nic dobrego dla lakieru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sobota (05.08) o 17:00 spotkać się na parkingu przy Marino (ul. Żmigrodzka) pod McDonaldem, stamtąd razem pojedziemy na poligon. Na miejscu dogadamy się co do poziomu "trudności" ale stawiam na spokojne poznanie możliwości swoich i samochodu a nie niszczenie auta. Postaram się poprowadzić tak, żeby zminimalizować możliwe otarcia ale musicie się przygotować psychicznie że jakieś nisko wiszące gałęzie na pewno będą. Myślę że pojeździmy jakieś 1,5 - 2h więc do 19:00 zakończymy żeby nie psuć ewentualnych planów na wieczór.

Zainteresowanych proszę o kontakt tel/sms (nr do mnie macie w pierwszym poście).

Edytowane przez gwozdz.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...