Skocz do zawartości

III Track Day SJS


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

02734582ae5ec432073d361d1b6ae889.jpg

 

Słabo się znam na tych oznaczeniach ale to chyba znaczy że moje opony są Extra w deszczu

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dasz radę i na tych "deszczówkach" naklepać niejednemu czterołapowi!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, matros1 napisał:

02734582ae5ec432073d361d1b6ae889.jpg

Słabo się znam na tych oznaczeniach ale to chyba znaczy że moje opony są Extra w deszczu emoji6.png


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Poleciałeś grubo ;) pamietaj czym bardziej litery G , tym lepiej .............. na kielcach , Alex był dziś u mnie i ma litere na naklejce "K" jak "Koniec wyścigu "  ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2017 o 18:51, Tomasz_555 napisał:

Termin kolejnego nie jest znany.

A sama impreza jest bardziej sprawdzianem w bojowych warunkach aniżeli szkoleniem. Jak chcesz się podszkolić to najlepiej zrobić sobie I i II stopień.

także myślałem aby pojechać

Ale popatrzyłem sobie na relacje video z wcześniejszych

I wydaje mi się, ze na xt z minimalnym przebiegiem to chyba za wcześnie

Nawet jeśli mam trochę km nakręcone różnymi autami

Chyba bardziej mi szkoda auta niż mam jakiekolwiek obawy co do moich umiejętności. Mimo wszystko warto się najpierw podszkolić

Zresztą bardziej mnie chyba bawi taplanie się w błotku

Wieki temu bawiłem się Niwa i UAZ z wyciągarkami w Bieszczadach

A na torze nigdy. Chyba że drogi w PL można porównać do ekstremalnej jazdy.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada się, że jutro wreszcie nic mi nie wypadnie i będę mógł chociaż poobserwować Wasze poczynania, a może i zamienić słowo pomiędzy przejazdami. 

Do tej pory co impreza na Torze Kielce to wypadały mi jakieś wyjazdy, a na jutro cisza, więc przez najbliższe godziny może nic się nie urodzi ;)

 

Jak coś to mogę pomóc lokalnie coś ogarnąć jak ktoś będzie w potrzebie, więc piszcie PW w razie W (forum przez taptalka mam w telefonie, więc będę uchwytny) - ale oby nikomu nie była potrzebna pomoc, bo chodzi przecież o zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak po lekkim śniadanku bujnę się do Kielc?

Pogoda ma byc byle jaka to będzie okazja nakręcić kilka km i popatrzeć jak można się nbawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak po lekkim śniadanku bujnę się do Kielc?
Pogoda ma byc byle jaka to będzie okazja nakręcić kilka km i popatrzeć jak można się nbawić

Pogoda nie jest zła. Słoneczko próbuje się przebić.
Ulice przynajmniej w Kielcach przesychają, więc tor pewnie też. Może być ciekawie, bo miejscami będzie​ nadal mokro (np. na odcinku leśnym)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tobą gadałem tylko dlatego żebyś mi PrincePolo kupił

Ja też dla żurku postanowiłem do Ciebie zagadać. :)

Mam nadzieję, że stara Ekipa Forumowa wkrótce wróci do gry. ;) Beben już się odgraża. :)

No i oczywiście TOM-GUM był jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem, ale że nie jeździłem, to ciężko było się ujawniać, że z Forum ;) Nawet gdybym miał koszulkę, to klimat nie sprzyjał... Autko ze świniami stało na widoku :)

Na pewno rozmawiałem z Alexem, gdzieś przewinął się Marcinvvv, Woyt'owi pożyczałem klucze do czujnika EGT... może incognito, ale byłem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no było nas troche , może nie tyle co ostatnio ale było , tez chciałem zapytać o zdjęcia czy ktoś cos gdzieś znalazł bo na stronie Sjs tez jeszcze nic nie ma , przy czym rozumiem ze może byc jeszcze za wcześnie na domaganie sie relacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie następnym razem się bardziej ujawniajcie! :)

Oczywiście nie wspomniałem jeszcze o Woyt, który miał cholernego pecha. Ciekaw jestem, kiedy mnie dosięgnie "klątwa skrzyni 5MT". Póki co, napęd pracuje  doskonale, co może świadczyć, że blachy Pegi'ego rzeczywiście działają. Trochę imprez już zaliczyłem. Auto mocno zeszperowane i nic si nie urwało.  :rolleyes:

 

Szkoda, że kolejna impreza dopiero w listopadzie. :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ALEX napisał:

Póki co, napęd pracuje  doskonale, co może świadczyć, że blachy Pegi'ego rzeczywiście działają.

Subaru się nie psuje, będę się przy tym upierał ;)

 

3 godziny temu, ALEX napisał:

Szkoda, że kolejna impreza dopiero w listopadzie. :(

Też mnie zasmuciła ta informacja bo chciałem jeszcze dostać łomot na suchym i zobaczyć ile mam do nadrobienia. Jedyne co to będzie Impreza&Evo i zlot Imprez. Tyle, że tam to pewnie już w ogóle będzie poziom WRC. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, -=nikon=- napisał:

A kiedy to niby?? 

Kilka lat temu 4 wiatraki coś takiego organizowały i nawet startowałem w trzech pierwszych edycjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...