Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

My z Kasią również chcielibyśmy podziękować organizatorom, z Dyrekcją na czele !!!. Wykonaliście ogrom pracy i wyszło genialnie. BRAWO !!!

 

Przy tak ogromnej imprezie drobne niedociągnięcia czy pomyłki są nieuniknione. Plejadowiczom  radzę podejść do tego z większym dystansem, choć rozumiem że jest trudno. Mi zajęło to dobrych kilka edycji zanim podszedłem do Plejad tak jak mam wrażenie należy do tego podchodzić czyli #beznapinki . To nie znaczy że nie próbujemy zrobić wyniku na próbach sportowych, wręcz przeciwnie, idziemy co umiemy ale 5 sek później bez względu na wynik wracamy do zabawy. 

 

To były fantastyczne dni, choć z racji towarzystwa również bardzo męczące dni. Dziś próbowałem być w pracy, ciałem się udało, duchem nie za bardzo. Nię będę nawet próbował wymienić i pozdrowić wszystkich z którymi się spotkałem, pogadałem i uśmiałem się ale grupowo powiem wam że dzięki każdemu z was ten zlot jest jedyny w swoim rodzaju !!! Coś niesamowitego !!!

 

@Maras dziękuję ci raz jeszcze za kawał roboty jaką wykonaliście przy Yetim. To auto to spełnienie moich motoryzacyjnych marzeń, teraz to marzenie jest spełnione jeszcze bardziej niż bardzo :bowdown::bowdown::bowdown:

 

 

Słowo ze sceny się rzekło, ale ponieważ mój głos mógłbyć lekko zniekształcony , chyba przez to nagłośnienie ;), to powtórzę. Dziękuję wszystkim szosowiczom za 10 lat współzawodnictwa. To był piękny czas ale pora coś zmienić. Góral .... nadchodzimy na terenową :mrgreen::superhero:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jumpman napisał:

Czyli co, znowu trzeba Yeti'ego przebudować ? :D

 

nie powiem publicznie co Marek odpowiedział na moje stwierdzenie że szukam w necie info jak forka do terenowej przygotować :mrgreen:

 

Poważnie, to interesuje nas oczywiście klasa low budget. Czy w tym roku była taka klasa do wyboru ? Ilość aut pewnie nie wystarczyła do jej utworzenia ale pytanie czy w ogóle była taka opcja ?

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, parę słów ode mnie.A więc,od czego lub kogo by tu zacząć.Naturalnie zacznę od gratulacji dla mojej kochanej załogi czyli Grazki i Żelki czyli Żonki i Córci.:hi:jak powiedziały tak zrobiły.Nie ukrywam,że mocno zastanawiałem się,czy jeszcze będzie co zbierać z forka,ale udało się.Jest cały i co najważniejsze, zdrów.:thumbup:

Również serdeczne dzięki dla mojego Władzia kierowcy @Bikert . Władziu rzekł jedno zdanie,które obowiązywało od wyjazdu do przyjazdu.Motto... Władziu, to za bezpieczny weekend.:drinks: musieliśmy wziąć superrally na sobotnią pętlę :krecka_dostal:

Wielkie, ogromne gratulacje dla całego naszego teamu.6ta generalka z rzędu:puchar: to jest niewątpliwie świetny wynik, oraz wielkie dzięki dla wszystkich pozostałych naszych teamów,a było ich troszeczkę:hi:.Również ogromne gratulacje dla wszystkich wygranych @Apacz :wrrum: ,wiesz dokładnie co robić za fajerką,brawo.  @Bęben z Kasią,w końcu nie mieliście rok auta,a mimo to wynik świetny.Młody @Jumpman, nie ma co dodawac, toż to Chojnackie z krwi i kości,więc nikt tutaj raczej podejścia nie ma.:applause:

@Intak, jesteś chłopie niesamowity:bowdown:.Nie postawił bym ani jednej śrubki i podkładki na Twój sukces.Pomyliłem się bardzo.Gratulacje.:superhero:

 

Ogromne podziękowania dla Wszystkich tych,którzy zorganizowali i pracowali bardzo ciężko,aby te nasze Plejady były tak cudowne,aby każdy z nas spędził fantastyczny weekend.

 

No i cuż, ku końcowi,więc dzięki za swietnie spędzony czas z @ALEX i @carfit @Premo Renia i Tymuś, Arek i Rafcio,Jola i Kosmit,Doktorek i Ewa @Raju z rodzinką wymieniać by tu do rana,więc dzięki  Wam wszystkim spotkanym na zlocie.Do następnego roku,a będzie się działo,oj będzie.

Chłopaki nie płaczą - Za bezpieczny weekend Władziu!.mp4

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben - Była. Aby spełnić wymogi:

-kupujesz tanie auto

-jedziesz na Plejady ;)

Jeździ przecież trochę Forków 1. generacji na terenowej (Dzioba, BartekFi, etc). Albo....pisz do Lemiecha o projekt na Leone :D

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pumex1 napisał:

wystarczy pod ręką benzyna ekstrakcyjna i po kleju śladu nie ma

 

Oczywiście... ale nie miałem benzyny ekstrakcyjnej i kombinowałem na sucho ;) 

 

5 godzin temu, ppmarian napisał:

Podchodze i mowie "pan tu nie stal" i w odpowiedzi słyszę "nie mam pana płaszcza i co pan mi zrobi"

 

Przykra sytuacja... ale miejmy nadzieję, że "pan który tam nie stał" czyta forum i następnym razem postąpi tak jak przystało na prawdziwego Plejadowicza :)

 

5 godzin temu, ppmarian napisał:

Co poprawić?

 

Wszystkie uwagi najlepiej przekazać w ankiecie, którą niebawem roześle SIP :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

po ciężkim powrocie i jeszcze gorszym dniu w robocie wreszcie kilka chwil na Forum i refleksje po Plejadach.

Jak przyjechaliśmy z MYSZĄ w środę na imprezę wcześniaków to wydawało się nam, że dużo czasu na odpoczynek i zabawę przed nami....

... a dziś już szara rzeczywistość w robocie...

Na szczęście tych wspólnych chwil, krótszych i dłuższych, z Wami nikt nam nie odbierze.

 

Jak zwykle OGROMNE podziękowania dla @Dyrekcja za wytrwałość i że się Jej jeszcze nie znudziło oraz dla wszystkich organizatorów za zaangażowanie!!! 

 

Powtórzę podziękowania dla mojego wspaniałego pilota:bowdown: @MYSZA dałaś radę:thumbup: no i auto oddałem w całości... no może nie do końca i brudne ale jeździ i można nim dalej wozić dzieciak do szkoły :mrgreen:

 

Dzięki Ekipie z Ł[K]RT, za kolejny wspólny wyjazd. @Apacz gratulacje!!! dałeś radę!!! Iza i @klaudia "nic się nie stało, dziewczyny nic się nie stało!!!". @lansab...  było o włos od pudła i od kompletnej katastrofyB), jak u Hitchcocka. @Urabus Team jak zwykle w formie;). @slesz co roku lepiej i sportowo i towarzysko, ale nie śpiewaj proszę:yahoo:. @graczu dajesz radę;). Mam nadzieję, ze do następnych Plejad będziemy dalej razem trenować... towarzysko też:yahoo:.

 

Wielkie dzięki dla całej Ekipie z Trasy Terenowej. Janusz i Alicja, @Palladinum, @lansab, @kosmit, Iza i @klaudia, Alek, wszystkie załogi kobiece:rolleyes: oraz nie wymienieni... Jesteśmy twardzielami i nic tego nie zmieni:evil2:. Jak zwykle nie mogłem się doczekać prób sportowych i przede wszystkim loży szyderców oraz jeżdżenia po "dziewiczej" żwirowni, żeby kogoś przy okazji wyciągnąć:evil2: Udało się pomimo zmiennej i czasami niekorzystnej pogody. @Bartekfi :bowdown:i:thumbup: za wynik. Maciek szkoda, że tak krótko, ale za to grubo:bowdown:@AllRad musisz popracować nad pancernym oklejeniem fury na żwirownię:mrgreen:. Krzysiek i Marcin niezła inauguracja na Terenowej:dance:

3 godziny temu, beben napisał:

Góral .... nadchodzimy na terenową :mrgreen::superhero:

@beben zapraszam!!!!! Weź koniecznie jeszcze @ALEXa i @carfit:evil2::evil2::evil2: Obawiam się tylko, że możemy rano nie przejechać STARTu:evil2:

 

@dzioba szacun za koordynację imprezy wcześniaków

@pumex1 pamiętaj o mojej propozycji jak znudzi Ci się ForekB)

 

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich załóg na Podium kategorii sportowych, krajoznawczych, fotograficznych i kobiecych!!!

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i nie wymienionych w tym poście.

Mam nadzieję na spotkanie za rok na następnych Plejadach!!!!

 

Edytowane przez GÓRAL z Łodzi
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie,

 

To nasze (moje i mojej żonki) pierwsze Plejady, jako, że nabyliśmy niedawno forka prosto z taśmy:yahoo:. Byliśmy na trasie tur-ter.

Wielkie podziękowania dla @Dyrekcja i wszystkich zaangażowanych w organizację. Impreza bardzo nam się podobała, trasy malownicze. Jak dla mnie brakowało testowych przejazdów przed próbami (szczególnie, że były one dość krótkie) i trochę stromych podjazdów - nawet jeśli tylko dla chętnych by to było (normalnie ciężko znaleźć miejsce na taką jazdę pod Wawą, a fajnie byłoby zobaczyć co potrafi forek) - no i oczywiście kogoś kto mi powie jak to sprawnie się przejeżdża wolnym ssakiem i z automatem i czy podjazd bez x-mode też da się sprawnie ogarnąć - no ale może na forum o to spytam w osobnym poście - jeśli jeszcze takiego nie ma. Jak znajdę teren to też sam pokombinuję. 

My ogólnie #bez napinki (fajny zwrot), niemniej trochę mi jednak mina zrzedła, jak mnie moje Kochanie spytała, dlaczego się na mecie próby nie zatrzymałem w dobrym miejscu - :oops:...a tak 5s kary dostaliśmy. Mogłem na pilota winę zrzucić, że komendy STOP nie było, ale ugryzłem się w język, nie chciałem przecież dalej sam trasy czytać...Ostatecznie mokrej trawie się dostało. Czyli jednak #bez napinki się nie do końca udało:(

 

Poza tym, myślę, że będzie JESZCZE lepsza atmosfera, jak nie będzie wartościowych nagród za miejsca na trasach turystycznych. Ewentualnie jeśli już nagrody to, aby były przekazywane na np. cele dobroczynne.

 

Pozdrawiam forowiczów, szczególnie forkowiczów:D

Do zobaczenia na kolejnym zlocie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beben napisał:

Czy w tym roku była taka klasa do wyboru ? Ilość aut pewnie nie wystarczyła do jej utworzenia ale pytanie czy w ogóle była taka opcja ?

opcja taka byla.

 

6 godzin temu, Crazy_Ivan napisał:

generacji na terenowej

wchodza w gre tylko wolne ssaki a Bartek ma S turbo ale i tak kilka forkow podchodzi pod klase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dzioba napisał:

ale i tak kilka forkow podchodzi pod klase

No dokładnie. Na terenowej kierowca robi robotę bardziej, niż gdzie indziej. Plejadowóz kosztował 50zł więcej niż kaucja za hotelowy minibar w Arłamowie ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dyrekcja napisał:

" Kto zna powód, dla którego te wyniki nie powinny być uznane niech składa protest we właściwym czasie, lub milczy na wieki".

A ja tylko zapytałem jak mocny to był samochód, że kręci takie czasy :) - (po cichu liczę na diesla)

Protestować nie zamierzam bo turystyczna to zabawa i tak ją traktuję - na szosie protest w tak ewidentnym przypadku byłby oczywistością.

 

21 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Krytykowanie post factum na Forum, czy też tym bardziej ze na scenie nie jest właściwe.

Darzę @Dyrekcja wielkim zaufaniem i szacunkiem, za zawsze wyważone i konkretne wypowiedzi, ale tu się zgodzić nie mogę :). Cieszę się jednak, że wypowiedź nie jest adresowana do mnie - bo przecież wyraziłem podziw, a nie krytykę :D

 

Zabawa była tradycyjnie przednia, trochę mało czasu na zwiedzenie kopalni, ale pozostałem atrakcje na wielki plus.

Ośrodek fajny, o namiocie już było, trochę za mało prób samochodem na tur-szos. Dwie-trzy w ciągu dnia byłoby ok.

 

 

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - dowiedziałem się ciekawej rzeczy od organizatora. Zamek Czocha nie był zainteresowany grupowym ogarnięciem zwiedzania przez Plejadowiczów. :( 

Bo długi weekend, bo i tak ludzie się pojawią.... itp, itd.

Szkoda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pumex1 napisał:

Bo długi weekend, bo i tak ludzie się pojawią.... itp, itd.

Szkoda.

Szkoda, bo miejsce jest magiczne (niestety trochę zapuszczone przez agencję mienia wojskowego).

Pojechałem w niedzielę i spotkałem kilkoro plejadowiczów (+ sędziów).

 

Warto zajrzeć do zamku Frydlant - 20km od Czocha

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pumex1 napisał:

Zachodnie Sudety czasem zwane są "Polską Doliną Loary" - ze względu na ilość zamków :) 

Jako preludium - Paczków polecam, tzw. Polskie Carcassonne. Kiedyś kupiłem tam wino marki "Kici - kici", z ponętną panią z wydatnym biustem na etykiecie w kolorze brąz -fiolet. Za 3,92PLN :D

 

http://www.winka.net/wino/kici-kici-370.html

:D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloga 344

Podziekowania dla Dyrekcji, wszystkich organizatorow oraz ludzi zaangazowanych przy zabezpieczeniu tras. Bylo fantastycznie. Juz zaczelismy odliczac dni do nastepnego.

Wszystkich uczestnikow Pozdrawiamy.

Pozdrowienia dla Forum Subaru

Edytowane przez bangokorea
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie szosowej wyniki prob zrecznosciowych sa w miare porownywalne, procz spaceru farmera,

moj pilot przeszedl to w 8,2 sekundy i powiedziano nam, ze to najlepszy rezultat dnia, a patrze na wyniki i sie okazuje, ze ktos ten odcinek z walizkami o wadze 130 kg przeszedl w 4,4 sekundy - BEZ SZANS !

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej próbie od kilku osób.

Nie wiem kto ją wymyślił, ale dla osoby nie będącej na codzień "aktywną fizycznie" taka próba mogła się skończyć ciężką kontuzją. :unsure: 

Ja rozumiem 30kg, 50kg, niech będzie nawet 70kg, ale 130? Osobiście bym ją odpuścił.  

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly jeszcze ciezary "damskie", ale powiedzieli, ze wszyscy biora tez ciezsze.

w 4,4 sekund ja bym tego nie przebiegl nawet bez ciezaru, a jest kupa czasow w okolicach 5 sekund i wrzucac wszystkich do jednego wora bez przelicznika nie jest w porzadku.

 

zeby nie marudzic to cala reszta byla super, szkoda oczywiscie PS8, ale ogolne wrazenie pozostalo bardzo pozytywne.

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...