Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ja wszystko rozumiem... to były moje 11 Plejady  wtedy najlepiej działa uśmiech i relaks  
 


Znasz mnie. Nakeze raczej do tych usmiechnietych i wyluzowanych ale jak zareagowac gdy...


... stoję blisko godz w kolejce przesuwajacej sie w slimaczym tempie w oczekuwaniu na próbę terenowa. Nagle córką woła "tato siku". Żona mowi ja z nią pójdę, Ty pilnuj kolejki" Ja na to, "spokojnie bez napinki idziemy razem pomoge Wam - bede pinowac czy nik nie idzie w wasze krzaki". Wracamy do auta a tam dwa auta które były za mna już stoją przede mna. WTF? Podchodze i mowie "pan tu nie stal" i w odpowiedzi słyszę "nie mam pana płaszcza i co pan mi zrobi"

I jak tu być spokojnym i bez napinki. Prawy kierunkowskaz i jedziemy dalej - odpuszczam próbę bo mamy jeszcze resztki własnego honoru żeby nie stać w jednej kolejce z takimi osobnikami, którzy pomylili zawody na olimpiadzie z plejadami na trasie TURYSTYCZNO-terenowej.

Co poprawić? :

1.Wiecej PKC - ciągle sortowanie i ustawiane koleki

2. Obowiązkowe pieczątki na każdym zadaniu - eliminacja korzystania z googla...

3. Aktywna opieka nad dziećmi podczas prób sportowych - żeby Panie miały chociaż kawałek kartki, karetki, kolorowanki, klocki, jakies gry planszowe....

3. Coś ciepłego bez miesa (ziemniaków nie liczę) do zjedzenia na wieczornej imprezie sobotniej

4. Eliminacja nagród rzeczowych na trasach turystycznych. Odniosłem wrażenie ze na trasach turystycznych startują niektóre zalogi ktore chłodno kalkuluja że na szosowej czy terenowej nie maja szans z racji mocnej konkurencji więc startują w turystycznych z mega napinka tylko po to żeby zgarnąć nagrody na pudle, a przy okazji innym psuć zabawę i rodzinną atmosferę.




wysłane z tel.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze takie wrażenie, że ostatnie załogi są trochę poszkodowane, bo ani nie ma ich na filmach, bo media już pojechały, jedzenie zimne i przedszkole na próbach też nieobecne.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałbym się przyłączyć do chóru podziękowań.
Pojechaliśmy na nasze pierwsze Plejady zachęceni przez przyjaciół, nakręceni przez The Forum, napaleni po obejrzeniu filmów z poprzednich edycji i napaczeni na 13 zlocie.
Bo byliśmy na 13 zlocie jako jeszcze nieoficjalni apacze :)
Także całkiem możliwe, że leciutko przyczyniliśmy się do powstania tejże kategorii ;) Może wtedy Ojciec Dyrektor nas zauważył jak się kręciliśmy po Plejadach i mu się nas żal zrobiło? Kto wie?
No ale fakt jest taki, że go wyrolowaliśmy i pojechaliśmy na kolejne Plejady jako regularna załoga ;)

 

A pojechaliśmy w poszukiwaniu ciekawej nowej przygody i taką znaleźliśmy.
Mimo, że Karkonosze to najbardziej znany nam rejon Polski to zobaczyliśmy miejsca których nie widzieliśmy wcześniej a te już nam bardzo dobrze znane zobaczyliśmy z zupełnie innej perspektywy.
I to było dla nas piękne. Dodana do tego leciutka forma rywalizacji tylko urozmaiciła przygodę.

Do tego spotkanie z przyjaciółmi i poznanie nowych serdecznych ludzi... po prostu bezcenne.

 

Jestem pełen podziwu dla zdolności organizacyjnej ekipy Plejad. Szacun i ukłony!

 

I żeby nie przynudzać peanami... do zobaczenia za rok! To chyba najlepsza rekomendacja :)

Kto nie był niech żałuje...

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ppmarian napisał:

2. Obowiązkowe pieczątki na każdym zadaniu - eliminacja korzystania z googla...
 

 

 

Na wieży na którą trzeba było wejść - zaginęła pieczątka - przecież nie wyparowała. I co też nie mamy pana płaszcza - dobrze, że opiekun miejsca miał drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naklejki - schodzi spokojnie samochód w cieniu stał , nawet klej nie został na drzwiach , udało mi się tak zerwać naklejki że niepogniecione znalazły nowe miejsce - mianowicie dołączyły do pozostałych dwóch naklejek ( nasze 3 plejady  w tym roku) na drzwiach od naszej sypialni ;) , gdy drzwi się zamknie to je wtedy widać :)

gorące podziękowania dla @Dyrekcja za rozszerzenie listy tur-ter dzięki temu mogliśmy wziąć udział , pozdrawiam wszystkich zlotowiczów i innych zaangażowanych  w tą IMPREZĘ 

Do zobaczenia za rok 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Na wieży na którą trzeba było wejść - zaginęła pieczątka - przecież nie wyparowała. I co też nie mamy pana płaszcza - dobrze, że opiekun miejsca miał drugą.

Czyli rozwiązanie się znalazło. Również w razie W. może być podpis opiekuna miejsca.

...proszę nie wyskakuj tylko z grafologiem...

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były nasze 5 Plejady (nr 383) i jak zawsze było wspaniale!!! Nie pamiętam żadnych niedociągnięć ;-). Podziwiam i dziękuję organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli w zorganizowanie i "ogarnięcie" tego niezwykłego zjawiska jakim są Plejady. Ojcu Dyrektorowi szczególne podziękowania za rozszerzenie listy uczestników ;-). Już kombinuję co zrobić, żeby dostać się na Plejady za rok, bo nowego Subaru jeszcze nie mogę kupić :-). Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich spotkanych Współplejadowiczów!!!

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alx napisał:

 Opady deszczu, koleiny i rozjeżdżony tor to są naturalne i w pełni akceptowalne elementy losowe, bierzemy je takimi jakie są i staramy się pokonać.

 

Serio? ;)

Bo np na terenowej, na próbie, warunki po deszczu były takie, że w sumie bardziej opłacałoby się wziąć taryfę, niż jechać. 

Tylko taka kalkulacja trochę by jednak psuła coś ważniejszego - klimat. 

Zdarza się deszcz, zdarzają sie awarie - nawet roweru ;)

To je rally. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ppmarian napisał:

stoję blisko godz w kolejce przesuwajacej sie w slimaczym tempie w oczekuwaniu na próbę terenowa

 

Zapewne mówisz o sobotniej pierwszej próbie na łące.

Tak, to był chyba najsłabszy moment w całej trasie Tur-Ter. Zwyczajnie nie zadbano o ustawienie kolejki. A także start i meta były w tym samym miejscu (i chyba tylko dwa kaski były dostępne) więc i szło koszmarnie wolno.

Ja też zjechałem na bok żeby pozwolić innym na wjechanie na łąkę, przepuściłem ze dwa auta a potem nikt mnie nie chciał wpuścić. Ale dzięki temu poznałem miłą załogę z Torunia i pogadaliśmy o Subariadach. Więc i ten "najgorszy moment" udało się obrócić w pozytywne doświadczenie.

 

12 minut temu, ppmarian napisał:

takimi osobnikami, którzy pomylili zawody na olimpiadzie z plejadami na trasie TURYSTYCZNO-terenowej.

 

Osoby z ciśnieniem na wynik zawsze są i będą. Tutaj też je było widać... widać tego potrzebują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Serio? ;)

Bo np na terenowej, na próbie, warunki po deszczu były takie, że w sumie bardziej opłacałoby się wziąć taryfę, niż jechać. 

Tylko taka kalkulacja trochę by jednak psuła coś ważniejszego - klimat. 

Zdarza się deszcz, zdarzają sie awarie - nawet roweru ;)

To je rally. 

@Olusia dała radę jadąc jako ostatnia załoga drugiego dnia na terenowej :P

 

Jechałyśmy ostatnie, bo Forek się zbuntował na starcie i nas holowali do serwisu ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

@Olusia dała radę jadąc jako ostatnia załoga drugiego dnia na terenowej :P

 

Dokładnie. My poprzednie 2 lata mieliśmy numery startowe w ostatniej trójce i dało się. ;)

Mimo wszystko warto by na terenowej przemyśleć odwrotną kolejność startòw drugiego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dotarliśmy do domu, czas wrócić do szarej rzeczywistości, ale jeszcze dwa słowa podsumowania z szosowej.

 

Organizacyjnie Zlot Plejad osiągnął już taki poziom, że trudno się do czegokolwiek przyczepić, mimo to organizatorzy nadal starają się słuchać i wdrażać Nasze uwagi.

 

Wracając do rywalizacji, to już od środy było trochę ludzi którzy mnie podpuszczali, mówiąc że na Nas liczą (np. Premo lubi się podśmiechiwać :) ).

To miłe, ale ja zdaje sobie sprawę z przepaści technologicznej pomiędzy wolnossącą imprezą na kanapowym zawiasie, a STI więc traktowałem to z przymrożeniem oka. Wyniki, a szczególnie te z prób sportowych są dla mnie takim samym szokiem jak dla Was.

@Dyrekcja, kłaniam się w pas w podziękowaniu za słowa które tutaj padły pod moim adresem, to dla mnie coś Wielkiego usłyszeć to od od osoby która odkryła takich Mistrzów jak Kajto czy Siemanko, w tych okolicznościach nie pozostaje mi nic innego jak się zarumienić :blush:

Dziękuje również mojemu pilotowi Maćkowi, bez niego był by Taryfa Team, a nie wynik ;)

 

Gratulacje dla @Apacz i podziękowania za pogaduchy na imprezie kończącej :)  @beben - gratulacje fury, jest piękna, a to dla Ciebie nowy początek - pompą się nie przejmuj, to drobiazg przy tak gigantycznej pracy jaką wykonał MTS :)

 

Gratulacje dla "Panewka Team" czyli @Intakwrx za wynik... szacun stary, i to kręcąc tylko do 3 tyś obr ;)@Izotom również gratuluje, po tylu latach Wam obu się należało... chociaż nie, nie należało, sami to wywalczyliście!

 

@chojny, @Premo , @Maras dzięki za wszystko !

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jawert napisał:

 

 

Na wieży na którą trzeba było wejść - zaginęła pieczątka - przecież nie wyparowała. I co też nie mamy pana płaszcza - dobrze, że opiekun miejsca miał drugą.

Chodzi o wieżę książęcą w Siedlęcinie? Pieczątka była na stoliku w samym rogu. Przynajmniej jak ja byłem to jeszcze była:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w końcu dojechaliśmy, ale rozruch dzisiaj idzie mi bardzo słabo :) 

 

Zlot jak zawsze petarda, świetna impreza cudowni ludzie, kupa śmiechu i dobrej zabawy. 

 

My w tym roku bawiliśmy się na trasie turystycznej, Forkiem, z żonką i młodym. Było tak jak to sobie wyobrażałem, chociaż więcej bym pojeździł prób sportowych ;) ale to pozostałości po szosowej. Forek spisał się wyśmienicie, żonka ogarnęła kwity pierwsza klasa, a zaangażowanie i ambicje jak w RSMP :) będą z niej ludzie. 

 

Dziękuje wszystkim za tą wspaniałą imprezę. @Jumpman jesteś kosmitą, ale moim ulubionym kosmitą ;) @ALEX @carfit mógłbym tak siedzieć z wami całymi nocami ale trzeba było coś pojeździć. Na szczęście @Maras z Władziem @Bikertem wymodlili nam bezpieczny weekend ;) 

Gratki dla @Apacza, cierpiący Arkadiusz wiecznie drugi @beben tradycyjnie :D 

pozdrawiam cały MTS, Poznaniaków, moich Ślązaków i wszystkich, z którymi się tak dobrze bawiliśmy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Premo napisał:

My również w końcu dojechaliśmy, ale rozruch dzisiaj idzie mi bardzo słabo :) 

 

Zlot jak zawsze petarda, świetna impreza cudowni ludzie, kupa śmiechu i dobrej zabawy. 

 

My w tym roku bawiliśmy się na trasie turystycznej, Forkiem, z żonką i młodym. Było tak jak to sobie wyobrażałem, chociaż więcej bym pojeździł prób sportowych ;) ale to pozostałości po szosowej. Forek spisał się wyśmienicie, żonka ogarnęła kwity pierwsza klasa, a zaangażowanie i ambicje jak w RSMP :) będą z niej ludzie. 

 

Dziękuje wszystkim za tą wspaniałą imprezę. @Jumpman jesteś kosmitą, ale moim ulubionym kosmitą ;) @ALEX @carfit mógłbym tak siedzieć z wami całymi nocami ale trzeba było coś pojeździć. Na szczęście @Maras z Władziem @Bikertem wymodlili nam bezpieczny weekend ;) 

Gratki dla @Apacza, cierpiący Arkadiusz wiecznie drugi @beben tradycyjnie :D 

pozdrawiam cały MTS, Poznaniaków, moich Ślązaków i wszystkich, z którymi się tak dobrze bawiliśmy ;) 

My też (Ślązaki) cię @Premo cieplutko pozdrawiamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witoldj napisał:

udało mi się tak zerwać naklejki że niepogniecione znalazły nowe miejsce - mianowicie dołączyły do pozostałych dwóch naklejek ( nasze 3 plejady  w tym roku) na drzwiach od naszej sypialni ;) 

Mam podobnie. U mnie lądują na drzwiarz od garażu od wewnątrz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dyrekcja napisał:

- likwidacja klasy "turbo" na szosowej. Tak naprawdę nie ma żadnej likwidacji. Przypominam, że oryginalnie była klasyfikacja generalna oraz klasyfikacja dla klasy wolniejszej ( wolnossącej ). Przyczyną była wyłącznie chęć nagradzania także tych, którzy z powodów sprzętowych nie bardzo mają szansę na walkę

 

Nie dodawajmy balastu, nie róbmy innej kategorii braterskiej itd. ale zostawmy 3 klasy w szosowej, co? Hm? Zgoda?:D. Przecież to tylko zabawa i dlatego miło żeby jak najwięcej z nas miało z niej frajdę. 

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Gratulacje dla "Panewka Team" czyli @Intakwrx za wynik... szacun stary, i to kręcąc tylko do 3 tyś obr ;)@Izotom również gratuluje, po tylu latach Wam obu się należało... chociaż nie, nie należało, sami to wywalczyliście!

 

 

Dzięki. Dla Ciebie też gratulacje. Co tu dużo pisać: nawet Dyrekcja stwierdziła, że rozp......łeś system :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...