Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszczie znalazłem chwilkę by z jasnym umysłem przeliczyc puszkę zrzutkową na ognisko. 

Uzbierało się niespodziewanie dużo bo aż 1330 pln. Nispodziewana frakwencje i szczodrość wielu uczestników. 

Koszty hotelu wg umowy to 400pln

930pln przekażę Alexowi ( Paweł Plata) na cel akcji charytatywnej z odrobiną hazardu.

Dziękuję wszystkim w lmieniu Oli

 

Jeśli ktoś z nie spotkal mnie na imprezie by dokonać wpłaty to może to nadrobić uczestnicząc w naszej forumowej akcji. 

 

 

 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym iż w wolnym tłumaczeniu "przeleciałem" cały wątek zlotu od 1-74 strony nie zauważyłem (poza jednym wpisem beben-a odnosnie pasażera na gapę)

interesującej mnie rzeczy , a mianowicie jak wygląda sprawa zabrania na zlot czworonoga ,który wszędzie jeździ z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:
Biuro Zlotu:[ALL] Niniejszym przekazujemy linki do wynikow:

https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_sz.xlsx - SZ;

https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_ter.xlsx - TER;

https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_turs.xlsx - TUR-S;

https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_turt.xlsx - TUR-T.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 


 

Edytowane przez Eclipse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kolaś napisał:

W związku z tym iż w wolnym tłumaczeniu "przeleciałem" cały wątek zlotu od 1-74 strony nie zauważyłem (poza jednym wpisem beben-a odnosnie pasażera na gapę)

interesującej mnie rzeczy , a mianowicie jak wygląda sprawa zabrania na zlot czworonoga ,który wszędzie jeździ z nami?

były pieseły i jeździły na 100% na tur-szos a inne trasy to nie wiem

Edytowane przez jawert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po publikacji wyników zastanawiam się jak mocnym samochodem jechała załoga 365 skoro udało im się uzyskać czas o 10-12 sekund lepszy na tak krótkiej próbie (próba pierwsza z dwiema pętlami wokół budynku). :D:D:D:D

 

Ech te Plejadowe wyniki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MDsuperstar napisał:

Po publikacji wyników zastanawiam się jak mocnym samochodem jechała załoga 365 skoro udało im się uzyskać czas o 10-12 sekund lepszy na tak krótkiej próbie (próba pierwsza z dwiema pętlami wokół budynku). :D:D:D:D

 

Ech te Plejadowe wyniki :) 

Kilka załóg pojechało jedną pętlę - takie dostaliśmy wydruki przy starcie a inne były na punkcie.

Jakby co jechałem dwie :biglol:

Edytowane przez jawert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Podobno mają filmik z przejazdu tego jednego kółka :D

 

365 - słowo się rzekło i to ze sceny podczas odbioru nagród. Czekamy na filmik, jak się jeździ tę próbę w 40 sekund...

 

Edytowane przez radix99
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Pany po co taka napinka? To jest ZABAWA. Właśnie takie postawy psują cały klimat.

Odpuściłem dwie próby czasowe tylko dlatego że po godzinie oczekiwania i będąc n-ty w kolejce okazało sie ze jestem 2 x n bo na uwagę "pan tu nie stał" usłyszałem "nie mamy pana płaszcza i co pan mi zrobi"

wysłane z tel.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są linki do zdjęć konkursu fotograficznego? Interesuje mnue zdjęcie w kat zlot.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 434 melduje się na mecie - czyli już w domu. Dla mnie były to już 14 Plejady, ale 'fun' jak zawsze był wielki. Sudety (jak dla mnie) są niezmiennie magiczne :) Trasy dojazdowe-widokowe były super przygotowane. Mapki drogowe dawały radę :) Dzięki temu zabawa była "bez napinki" ;)

 

Szacunek dla @Dyrekcja  i całego zespołu SIP, serwisu, którzy ponownie zadbali, żebyśmy mieli 4 dni świetnej zabawy . Brawo Wy!  :clapping:

Specjalne podziękowania lecą do @Flipper za  ekspresowe ogarnięcie sytuacji awaryjnej :bowdown:

 

Brawa też dla wszystkich na pudle i tych, którzy nie dorwali się do mikrofonu. :puchar: @Jumpman pozamiatałeś chłopie! @GÓRAL z Łodzi ja się chyba znowu zapiszę na terenową ;)  @Apacz gratki. Walka z @beben była zacna.

 

No i pozdrowienia dla wszystkich spotkanych - zarówno na trasach, jak i na wieczornych integracjach w grupach mniejszych i większych - przy ognisku lub też ogniu z ogrzewaczy ;) zwłaszcza dla Mafii Krupnikowej ;) i Twórcy Ciasteczek ze.... szpinakiem ;)  Kto był, to wie ;)

 

Długo by wymieniać pozdrowienia indywidualne, ale pozdrowienia chociaż dla tych, z którymi przyszło mi zamienić chociaż parę słów: Janek z Alicją, Alex, carfit, Dzioba, ape z Mandalenką, chojny z zoui, Pablonas z Wiolką, Maras z Grażynką i Młodą ;) bikert, BartekFi, andremill ze szwagrem, raju z Olą, Subaryta z lepszą połową, Edzia z Karoliną, Grzeniu team, apal, Pitgol & Baggins,  Jurek P, Intakwrx z lepszą połową, bęben z Kasią, Golfstom, Śmiechu, slesz, Primar, BartZ, szubaru, urabus z rodziną, Barteq, Góral z Olą... i pewnie jeszcze wielu, których pominąłem.  (Pozdrowienia oczywiście przekazuje od mojej pilotki - czyli @swierszczu :) )

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ppmarian napisał:

Panie i Pany po co taka napinka? To jest ZABAWA. Właśnie takie postawy psują cały klimat.

 

Napinka poleciała ze sceny. I to takie postawy psują klimat.

 

Tak, czy inaczej, załoga 379 dotarła wreszcie do domu. W końcu mieliśmy do przejechania aż 90 (dziewięćdziesiąt) km. Chcielibyśmy gorąco podziękować Szanownej Dyrekcji oraz współpracownikom za kolejną wielce udaną imprezę. Ogrom pracy włożony w organizację zabawy dla lekko licząc tysiąca osób jest niewyobrażalny. Dziękujemy gorąco. Ale jednocześnie wytknę jedną niemiła, moim zdaniem, rzecz. Wywołano na scenę Dostojnych Jubilatów sobotnich. Znalazł się jeden, reszta gdzieś zaginęła w akcji. Wydaje mi się, że należało im/mu wręczyć z tej okazji choć po baloniku, wiatraczku, czy breloczku. Drobiazg, ale razi. A za rok, oczywiście będziemy, więc do zobaczenia :)

 

Specjalne pozdrowienia dla załogi 380 - dzięki za wspólną jazdę :) 

 

Edytowane przez radix99
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załoga nr 130 dojechała cało i szybko do domu bez korków :) kto rano wstaje itd ;) 

 

na szybko gratulacje dla zwycięzców na wszystkich trasach za zaciętą rywalizację !

i podziękowania dla Dyrekcji oraz organizatorów na ogrom pracy włożony w przygotowanie XIV Plejad :) 

 

muszę ochłonąć żeby na spokojnie opisać Zlot po ciosie związanym z klasą turbo.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...