Jump to content

XIV Zlot Plejad 2017

guma

Recommended Posts

1 godzinę temu, MKK napisał:

Poszukuję pilota na sobotę

Trasa Tur- Ter 

Zapraszam zainteresowanych/zainteresowane

Miejsce dla pasażera także się znajdzie

Dodam także, że pilot i pasażer wyposażeni zostaną w bilety wstępu i talony na posiłek

Może ktoś się zdecyduje?

Zna ktoś może miejscówki prób sprawnościowych trasy szosowej i może poratować informacją gdzie będą? Chciałem się wybrać i pooglądać Imprezki. Ostatecznie można wjechać na teren osady czy jest tylko zamknięta dla uczestników?

7 minut temu, damian543 napisał:

Zna ktoś może miejscówki prób sprawnościowych trasy szosowej i może poratować informacją gdzie będą? Chciałem się wybrać i pooglądać Imprezki. Ostatecznie można wjechać na teren osady czy jest tylko zamknięta dla uczestników?

Podobno  gdzieś tutaj 

Ale pewności nie mam

DCXmXSDUQAA23dh.jpg

• Upvote 1

Dnia 13.06.2017 o 18:09, flankr napisał:

Witam

Z racji, że do tegorocznych Plejad mam niedaleko, to zastanawiam się żeby w piątek lub sobotę podjechać popatrzeć w charakterze kibica. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć informacji dotyczących tras przejazdów (najbardziej interesuje mnie trasa szosowa) i w związku z tym mam pytanie. Gdzie można znaleźć informacje pomocne przy znalezieniu tras ? Z góry dzięki za pomoc :)

Ja mam podobnie ,bo nie jestem uczestnikiem ,a z całego długiego weekendu mam sobotę wolną i uderzam na próby sprawnościowe (kjs) ,bo wiadomo,ze ganiać za kimś po turystycznej ,czy innej terenowej to srednio ;)

Coś tam w Zgorzelcu będzie ,w Goerlitz i w ogóle w wielu miejscach typu Krzywa,Jelenia Góra,zapora Pilchowice itp.

Outbackowy skład :marcin, Igi_666 i jo w sobotę bedziem ganiać z aparatem i polować na znajomych,pstrykać i w ogóle ;)

Dołączam się do próśb poprzedników co do sobotniej rozpiski. Miałem wczoraj się pojawić w bazie co by się rozeznać w temacie, ale młody człowiek w starym Peugeocie postanowił mi zdefasonować tylni zderzak i po całej ceremonii z tym związanej nie starczyło czasu na dotarcie w rozsądnym terminie.

Ale mnie z kolei interesują również miejsca/godziny Terenowych (acz Szosowymi nie pogardzę). Niestety, dzisiaj praca :toobad:

Edited by przymar

Czyli tradycyjnie bez napinki

Czy tur-szos widział jutro w Wilkowie PS.2 a trasy PS. 2 nie dostaliśmy?

W Wilkowie miał być PS. 4 - przynajmniej tak z trasy, która dali wynika, ale dziś w SMS info ze odwołany

przymar - Jutro na terenowej mamy próby sportowe:

-Karpniki Kopalnia

-Janowice Żwirownia

-Janowice Łąka

-Czaple Żwirownia 

Niestety tylko 4, ale dziś był dzień na oglądanie terenowej ;) (8 prób).

Do zobaczenia!

A miało być tak pięknie

Wyniki miały być prawie od razu

Organizator chyba nie zdaje sobie sprawy ile stresu, nerwów i po prostu pieniędzy:yahoo: kosztuje czekanie na wyniki:biglol:

A jutro także jest dzień!

Dobrej nocy dla wszystkich

• Upvote 1