Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym naszym zgrywaniem to średnio ostatnio było
Ja też będę jechał 14, ale jeszcze nie wiem o której. 

Hehe tak było z ostatnim zgrywaniem i nie wyszło :( Będziemy w kontakcie jeszcze :) Bo pewnie jeszcze Jacek pojedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wszystkim jeszcze nie zaangażowanym w twórczość kreatywną przypominam o konkursie na zwrotki piosenki:

Będą nagrody !

 

Naturalnie uczestnicy VIII Subariady mają tu pewną przewagę, gdyż podczas wieczornej integracji mieliśmy okazję troch poćwiczyć ( już dostępne ) zwrotki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adek101 napisał:

też to zauwazylem. Pewnie teraz wszyscy z większym luzem planują trasę dojazdu na Plejady. Jadącym z północy na południe odradzam odcinek między Zieloną Górą a Lubinem. Trwa budowa drogi S3 i są duże utrudnienia, lepiej jechać bokiem może przez Żagań?

Najlepiej wybrać jedną z dwóch:

- Kożuchów - Szprotawa - ...

- Nowe Miasteczko - Przemków - Chocianów - Chojnów -...

 

Jeśli się jedzie przez Żagań, to załapuje się na stary odcinek A4 z betonowych płyt. Wolę jechać po kocich łbach niż po tym.

 

15 godzin temu, Aga napisał:

To niech jedzie przez Szczecin i Gdańsk :mrgreen:

 A'propos, czy Ty jedziesz przez Szczecin? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NasaKatja napisał:

odnosnie tras - ktora najlatwiejsza ? szosowo turystyczna?

chcielibysmy przyjechac z synem ale niekoniecznie jako imprezowicze. moze jeszcze jakies miejsca sie zwolnia :)

Co to za podejście? "Które najłatwiejsze..." najtrudniejsze się wybiera!!! ;) Wtedy jest ciekawie :D
Chociaż, teraz to już chyba na żadnej z tras nie ma miejsc :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narażając się na krytykę, że totalnie zaspałem :( czekam na jakąkolwiek informację o możliwości wskoczenia na listę tur-szos.

Na obecną chwilę zarejestrowałem się jako Apacz (j_a_b_b_a_r + J.Jędrej), bo bez względu na wszystko nie wyobrażam sobie aby nie być na Zlocie :)

 

p.s.

Odpowiedni wniosek z oczekiwaniem cudu już napisałem PW do Dyrekcji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , również uśmiechnę się szeroko na wieść o wolnym miejscu na liście zgłoszeń .Chętnie wystartuje na trasie szosowej a jeszcze chętniej na szutrowej o ile jest przejezdna dla Subaru imprezy :-) Bo szutry kocham najbardziej :-)

13576815_10209442552770840_1757970267389012640_o.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Magdalena Wesołowska napisał:

Witam wszystkich , również uśmiechnę się szeroko na wieść o wolnym miejscu na liście zgłoszeń .Chętnie wystartuje na trasie szosowej a jeszcze chętniej na szutrowej o ile jest przejezdna dla Subaru imprezy :-) Bo szutry kocham najbardziej :-)

13576815_10209442552770840_1757970267389012640_o.jpg

 

Magda musisz samodzielnie nawiązać kontakt z organizatorem czyli SIP i wpisać się na listę rezerwowa. (Prześledź wątek kilka stron wstecz - znajdziesz maila do koordynatorki zlotu)

 

Zacznij jednak od przeczytania strony https://zlot.subaru.pl/ gdzie znajdziesz informacje na temat tras ponieważ nie ma czegoś takiego jak "trasa szutrowa". Odpowiednia dla ciebie i auta ze zdjęcia będzie "trasa szosowa", na której zawsze jest kilka prób o luźnej nawierzchni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...