Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję skojarzyć, na potrzeby artykułu do Magazynu Plejady, tryumfatorów tegorocznego zlotu na trasie szosowej z forumowymi nickami.

Jakbyście skorygowali ewentualne błędy i uzupełnili luki to byłbym wdzięczny :) 

 

Outlaw:

1. @Apacz & @sebekian 

2. @beben & Kasia

3. Załoga 114

 

Wolnossąca:

1. @Jumpman & Maciass

2. @Izotom & ... 

3. Załoga 120

 

Generalka:

1. @Jumpman & Maciass

2. @Buchu & Filip

3. @Intakwrx & Jamil

 

PS

Jakby ktoś był spoza forum to proszę o imię lub cywilną ksywkę bez małpy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Planuję w tym roku moje/nasze pierwsze Plejady, ale w składzie mam 5-latka, więc chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów o zasadnicze kwestie związane z faktem dziecka na pokładzie :)

 

1. Trasa turystyczno-terenowa będzie z dzieckiem do zrobienia, bez napinki na czas oczywiście? Na próbach może siedzieć z nami w aucie czy czeka?

2. Wszystkie próby trzeba jechać czy w wyjątkowych okolicznościach coś można odpuszczać?

3. Rozumiem, że rywalizacja trwa dwa dni pt-sob? Ile czasu w aucie średnio spędzacie i czy młodzież znosi to godnie czy jest walka o przetrwanie na trasie? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KubaOBK napisał:

Planuję w tym roku moje/nasze pierwsze Plejady, ale w składzie mam 5-latka, więc chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów o zasadnicze kwestie związane z faktem dziecka na pokładzie :)

 

1. Trasa turystyczno-terenowa będzie z dzieckiem do zrobienia, bez napinki na czas oczywiście? Na próbach może siedzieć z nami w aucie czy czeka?

2. Wszystkie próby trzeba jechać czy w wyjątkowych okolicznościach coś można odpuszczać?

3. Rozumiem, że rywalizacja trwa dwa dni pt-sob? Ile czasu w aucie średnio spędzacie i czy młodzież znosi to godnie czy jest walka o przetrwanie na trasie? :)

 

 

1. Na obu turystykach jest z dzieciakami najlepiej. 

2. Oczywiście jeśli nie jedziesz typowo na punktacje tylko pierwszy raz dla przygody nikt Ci nie będzie kazać robić wszystkiego. Możesz pomijać, jednak to najlepszy fun ^^

3. Jeśli chodzi o turystyki na jeden rzut nie jedziesz dalej jak kilkanaście-dziesiąc km. Co chwila są jakieś zadania także nudy nie ma. W zeszłym roku było szybkich serpentyn i jednych znajomych dzieciaki miały mega zabawę a inne całkiem małe rzygały hehe nie ma reguły. Ale możesz być spokojny o wyprawę z dzieciakami tym bardziej 5 latkiem na pewno będzie się dobrze bawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mikimikey napisał:

 

1. Na obu turystykach jest z dzieciakami najlepiej. 

2. Oczywiście jeśli nie jedziesz typowo na punktacje tylko pierwszy raz dla przygody nikt Ci nie będzie kazać robić wszystkiego. Możesz pomijać, jednak to najlepszy fun ^^

3. Jeśli chodzi o turystyki na jeden rzut nie jedziesz dalej jak kilkanaście-dziesiąc km. Co chwila są jakieś zadania także nudy nie ma. W zeszłym roku było szybkich serpentyn i jednych znajomych dzieciaki miały mega zabawę a inne całkiem małe rzygały hehe nie ma reguły. Ale możesz być spokojny o wyprawę z dzieciakami tym bardziej 5 latkiem na pewno będzie się dobrze bawić :)

 

No to wygląda to nieźle. A jeszcze dopytam, czy na próbach dziecko zawsze jest w aucie czy musi/powinno czasem poczekać? nie to, że chcę się go pozbywać, ale nie wiem czy charakter niektórych prób i zwykłe względy bezpieczeństwa tego nie wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, witoldj napisał:

Zawsze są opiekunki do dzieci przy zadaniach specjalnych ,

w samochodzie przy próbach  mogą być dwie osoby - kierowca i pilot .

 

Ale to jest wymóg? Że dziecko nie jedzie i zostaje u opiekunek? czy można z nim jechać bo dalej nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...