Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne mega Plejady :D niestety za nami... :mellow: 

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas Organizatorom i Współuczestnikom zlotu.

Ściskamy tych z którymi dane nam było zamienić choćby słowo i pozdrawiamy tych których nie udało się poznać. 

 

Ze swojej strony dziękuję także za głosy na moje strofy:

... i pamiętajcie: piszcie wiersze bo w nich myśli są najszczersze ;) 

 

Gratulacje dla zwycięzców :puchar:

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Izotom napisał:

Wydawało mi się, że klasyczny podział był na klasę wolnossącą i turbo. Przynajmniej od Mikołajek.

W Mikołajkach była klasa outlaw, zapisane były 3 auta, z czego dwa sklasyfikowano ;)

 

2 godziny temu, frexl71 napisał:

Jedyny outback na terenowej emoji23.png

Mega gratki dla Was!!! Pokazaliście, że OBK wcale nie jest gorszy w terenie od Forka!!! Może za rok ja swoim wystartuję :lol:

 

 

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gpruszko napisał:

 

Szacun bo nie wiem jak Ty przejechales chociazby te probe 2 dnia w gestym lesie z mega stromym i ciasnym podjazdem miedzy drzewami ;)

Jeżeli to ten odcinek za cmentarzem po prawej stronie, to mogę się pochwalić że moja wolnossąca, leciwa Malyna na seryjnym zawiasie i zwykłych oponach asfaltowych Nokian ZLine 215/55 R17, na reduktorze zaliczyła te próbę chociaż w to nie wierzyłem :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poligonie miałem tylko problem na dole, byla jedna dziura gdzie obk sie zawiesil ale dalo rade, a ciasny podjazd na górę bez problemu, ogólne dwa razy sie zawiesil na poligonie i na początkowej próbie pierwszego dnia ale to przez to ze koleiny juz byly po innych autach

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Ale bez opon od traktora

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kriskristoffers napisał:

Aga gratulacje za pewnie już kolejne pudło na Plejadach. Cieszę się, że udało mi się poznać osobiście Panią Moderator :)

Dziękuję, to moje pierwsze pudło, dzięki Olusi się udało :puchar:

 

Mnie również miło, co roku grono znajomych twarzy z The Forum i nie tylko powiększa się :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten odcinek w ktorym na wjezdzie w pierwszym dole lezaly klody - bez nich pewnie wiekszosc zostawilaby zderzaki ;)

 

Znam kogos kto do 1 proby 1 dnia podjechal bez wylaczonej kontroli trakcji - czyli 3-krotny podjazd pod jedna srednia gorke i efekt chyba ze 3.40 :):) - moze byl jedynym dla ktorego na odprawie powinno sie powiedziec glosno o wylaczaniu tc :D;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie! Dziękuję Organizatorowi i Wszystkim Zlotowiczom za wspólny czas. Plusów tej imprezy jest bardzo wiele ( ja np. mam nadzieję pojechać w te rejony jeszcze raz na kilka dni). Minusów nie chce mi się pamiętać.

Jedyne czego naprawdę żałuję to fakt, że tak mało czasu na rozmowę ze wszystkimi spotkanymi choćby dłuższą chwile.

 

Edytowane przez Ayu
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gekoniasty napisał:


Ja w drodze powrotnej widziałem obk organizatorów wciągane z A4 na lawete. Ciekawe co się stało.

Może tak pędzili, że im zabrali nie tylko prawko, ale również samochód.....:)

 

 

26 minut temu, kriskristoffers napisał:

Pewnie szosowcy za przekroczenie normy KM/m2 :biglol:

...ten widziany był z tur-szos....moc rozpierała ponieważ odwołano jedną PS...zdarza się :)  ....i to w sobotę rano, na początku dnia....taki zimny prysznic dla ochłody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 411 także dotarła do domu (już wczoraj wczesnym popołudniem, ale jakoś sen nas zmógł :rolleyes:).

 

 

Gratulujemy @Dyrekcja -i  oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Zlotu kolejnej wspaniałej imprezy. :bowdown:

 

Gratulujemy zwycięzcom wszystkich tras i konkursów dodatkowych. :thumbup:

 

Gratulujemy @dzioba -ie organizacji imprezy wcześniaków oraz sporej superaty na cel charytatywny. :thumbup:

 

Jeśli chodzi o refleksje ...

 

 

 

Na trasie turystycznej w tym roku było chyba mniej atrakcji sprawnościowych "dla dzieci" niż poprzednio. W każdym razie nasze pociechy nie miały możliwości, żeby się wykazać swoją sprawnością fizyczną i zdobyć dla rodziców trochę punktów. W związku z tym będziemy przez najbliższe miesiące mocno się zastanawiać nad zmianą trasy, albo podziałem rodziny na dwie drużyny. Zobaczymy czy uda się wypracować konsensus. 

 

Proponujemy rozważenie nie organizowania zadań "na wodzie". Co prawda Forek ma bardzo wydajną wentylację i ogrzewanie, ale mimo wszystko ominęła mnie jedna atrakcja turystyczna w trakcie suszenia spodni po konkurencji kajakowej. A wiem, że były załogi, w których uczestnicy suszyli nie tylko spodnie. :biglol:;)

 

 

Na imprezie końcowej zabrakło trochę "suspensu" w związku z opublikowaniem wyników online. 

 

 

 

To chyba tyle. Wszystko inne było już gdzieś powyżej ujęte przez innych. ;)

 

Pozdrawiamy wszystkich uczestników, i teraz pozostało już tylko czekać na ... 1 kwietnia 2018r. :)

 

Aha. Dziękujemy naszemu Teamowi CFIT za przygarnięcie nas w tym roku w swe szeregi oraz za "Team Spirit". :D 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...