Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Załoga 101 i 207 w domciu od dwóch godzin ale ... z sił żeśmy opadliśmy tak se my jeździliśmy.

 

Było fajnie. Lubimy spotykać się z ludźmi na żywo i Zlot Subaru daje ku temu pretekst. Dobrze, że Dyrekcja zwraca uwagę na to, abyśmy ze sobą obcowali i poznawali się osobiście - w różnych sytuacjach i warunkach. Za to wielkie dzięki i oby sił i ochoty wystarczyło na więcej!

 

A wierzę, że wystarczy więc do przyszłego roku Plejadowicze!

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

467 również bezpiecznie dotarła B) 

 

Dzięki dla Dyrekcji za to, że mu się ciągle chce ;) No i dzięki za super (jak co roku) atmosferę. 

 

Jeśli ktoś ma jakieś filmy lub zdjęcia z (nielicznych) prób sportowych autem to będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrowienia i do zobaczenia za rok! 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A załoga 386 cały czas w osadzie. Strasznie tu pusto bez wszystkich Subaraków. :(

Przede wszystkim pozdrawiamy wszystkie spotkane ekipy! Na trasie było super! :mrgreen:

Tym razem nie było większych przestojów – bardzo dobrym pomysłem było zaplanowanie najbardziej czasochłonnych atrakcji na samym początku! :thumbup: No i same atrakcje były naprawdę ciekawe.

Wyniki – jak zwykle nie do końca zgadzają się z naszymi zapisami (druga próba sportowa ta z piłeczką – mieliśmy 32 a nie 42 sekundy :wrrum:), ale traktujemy to bardziej jako zabawę i błędy składamy na ogromną ilość materiału do analizy. Chociaż dopiero 8 miejsce w próbach sportowych boli ;)

Jedna rzecz zepsuła nastrój na sam koniec – podczas imprezy końcowej nie znaleźliśmy miejsca, żeby usiąść i zjeść. Wszystkie miejsca zajęte (byliśmy kwadrans po 7), a dzieciaki głodne i koniec końców po obejściu namiotu kilka razy wylądowaliśmy w restauracji obok. :toobad: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 220 też już w domu Było bardzo fajnie i ciekawie trasa terenowa super chodź myślałem ze będzie więcej brodów do pokonania Gratulacje i podziękowania dla Ojca Dyrektora za organizacje zlotu Gratulacje rownież dla zwycięzców z wszystkich tras.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok

 

A wyników i tak nie rozumiem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady, Plejady i po Plejadach... pilotka Olusi melduje się z domu...

 

Było rewelacyjnie, ogromne podziękowania dla @Dyrekcja za zorganizowanie tak perfekcyjnego zlotu. Szczególnie, że jest nas coraz więcej i więcej... Dlatego szczególnie pozdrawiam te osoby, z którymi udało się chociaż chwilę porozmawiać :)

 

 

@Olusia, dziękuję za zaproszenie na prawy, było rewelacyjnie :yahoo::dance::mrgreen:

 

 

Gdyby ktoś miał jakieś nasze zdjęcia z trasy (218) lub ze sceny, będziemy wdzięczne za udostępnienie :)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 354 również w domu :) ... Mówicie, że po co napinka? wytłumaczcie to mojej żonie bo mi "suszyła głowę" wczoraj po PS3 i dzisiaj cały dzień, że przewróciłem pachołek i przeze mnie straciliśmy podium...hehe :) .W sumie nie wiedzieliśmy, że coś poszło nie tak z PS1, bo zaraz po ogłoszeniu wyników w necie poszliśmy spać. W tym roku był nasz debiut i udało się ustrzelić 4 miejsce. Może gdybyśmy byli niżej w klasyfikacji bym nie musiał wysłuchiwać o tym pachołku...hehe ;) 

 

Jesteśmy pod wrażeniem poziomu organizacji tej imprezy! Przyjechaliśmy "sprawdzić co to jest" i już wiemy, że to nie był nasz ostatni zlot plejad. Pozdrowienia dla wszystkich życzliwych i miłych ludzi których spotkaliśmy/poznaliśmy podczas tego weekendu!

 

P.S. Czy dobrze słyszałem, że wygrani mają zapewniony udział w następnych plejadach za darmo?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękuje za doskonałą organizację i świetną zabawę.

 

i jeśli ktoś ma fotki / filmiki zal 429 (Forek ze snorkelem) to proszę o info.

 

Do zobaczenia najpóźniej za rok :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również melduję się w domu.

Dziękuję za fantastyczną atmosferę-jak  zawsze :thumbup:

 

 

25 minut temu, Aga napisał:

@Olusia, dziękuję za zaproszenie na prawy, było rewelacyjnie :yahoo::dance::mrgreen:

 

 Aga, mieć Cię na prawym to czysta przyjemność. Jeszcze raz dziękuję za wspólny sukces :hi::puchar:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam filmik z wyciągania ekipy 415 oraz przeprawy przez rzekę XV niebieska chyba 416 oraz niebieski Forek XT.

 

Na przeprawie widziałem też kogoś z telefonem i z aparatem. Będę bardzo wdzięczny za materiał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 343 również dojechała na swoje kresy. Nadal jesteśmy pod wrażeniem organizacji i poziomu imprezy. Żałuję że to dopiero pierwsze nasze plejady bo spokojnie mogły być trzecie :( podziękowania dla całego sztabu organizacyjnego z Ojcem Dyrektorem na czele (dziękujemy za pozdrowienia na autostradzie podczas powrotu :) )
Bardzo żałuję, że ze względu na dzieci nie było okazji do lepszej socjalizacji :( miałem ambitne plany poznać połowę forum ale niestety nie tym razem.
Moja żona ogólnie do motoryzacji podchodziła dość pragmatycznie ot samochód to środek transportu, ale ten weekend wszystko zmienił, w drodze powrotnej zakomunikowała, że musimy kupić jakieś niebieskie bulgoczące STI :D.
Jeśli zaś chodzi o wyniki cóż z tego co na szybko widzę rowerki w głównej mierze ustawiły podium, ale jakie to ma znaczenie :)
Jeśli ktoś miałby gdzieś fotki mojego teamu to wielka prośbą o przesłanie :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko. Do zobaczenie na kolejnych plejadach :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 380 po dwunastu godzinach również na PKC w Gdańsku. Podziękowania dla organizatorów za wspaniałą zabawę i atmosferę, a dla Dyrekcji za niezapomnianą wyprawę na test trasy terenowej (pamiątka z wycinki dojechała do Trójmiasta :))

 

Specjalne podziękowania dla załogi 379 ( jesteście the best, dream team, no brak słów normalnie :)) za wspólne przeloty na dojazdówkach; dla załogi 309 za wolę walki na trasach pomimo przeciwności losu i uśmiech oraz dla załogi 382 za wspólną zabawę w sobotę.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że załoga 322 dotarła cało do domu.

    W tym miejscu podziękowania dla Dziadka dyrektora i całego zespołu za organizację tak dużęj imprezy, lekko licząc ponad 1000 osób. Jak co roku super atmosfera, wspaniali ludzie. Widać dużo nowych twarzy. To dobrze dla naszej rodziny SUBARU:):).

  Mam jedno małe zastrzeżenie dotyczące wyników. Nie mają odbicia w rzeczywistości. Przyjechaliśmy się dobrze bawić i tak też było, ale jeżeli rywalizujemy i jesteśmy oceniani to dobrze,żeby była to uczciwa ocena.:(

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

317 w domu.

Pierwsze Plejady, bo pierwsze subaru... Było rewelacyjnie!

Dzięki za wspólną zabawę i szczególne podziękowania za świetną organizacja Zlotu. Nie lada wyzwanie poukładać wszystko dla 270 załóg.

Do zobaczenia za rok. Może następnym razem uda się nam zakwaterować na miejscu i bardziej zintegrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

382
- Po pierwsze@Dyrekcja dziękujemy za rozszerzenie listy i umożliwienie startu. To była niewyobrażalna impreza.
- Po drugie dziękuję Teamowi Silesia za dojazdowke, @KrissKristoffers oraz@Radix99 za towarzystwo na zlocie i wprowadzanie w tajniki, załodze 362 za towarzystwo podczas imprezy, jeszcze wiekszemu Teamowi Silesia za świetny powrót ze zlotu,
- Po trzecie wszystkim których poznałem i tych których nie poznałem za towarzystwo
- Po pierwsze@Paula1490 za to że sama pierwsza stwierdziła, że za rok jedziemy :)
- Po piąte dziękuję forum Subaru.
I pozdrawiam barierę o którą przedstawiłem zderzak - ofiary muszą być...
P.s. Było świetnie...

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 231 również dojechała do Gdańska... trochę błota zostało na felgach (lub trochę odważników zostało na OESach :) ) i mimo użycia myjki ciśnieniowej telepało nas przez 500km niczym na próbie sportowej :) Dzięki wszystkim, a w szczególności załodze "Subarego" 232 za pomoc przy wymianie koła drugiego dnia! 

 

Na plus:
+ dobra organizacja w ciągu dnia mimo coraz większej ilości uczestników - rozsądne kolejki, duża płynność

+ Fajne próby sportowe oraz trasy na zaliczenie (można przetestować auto :) )

+ smaczne jedzenie na imprezie końcowej

 

Na minus:

- wspomniany brak miejsc w namiocie na imprezie końcowej - większość czasu zmuszeni byliśmy spędzić poza namiotem, ciężko się je na stojąco (ale się da :) )

- spacer siłacza - (próba zręcznościowa) - jak dla mnie bez sensu jest umieszczanie w programie próby, która niemal z założenia wymaga różnego traktowania poszczególnych załóg lub może stanowić problem dla osób nie cieszących się 100% zdrowiem (więzadła, kręgosłup itp). Do tego bieganie na czas z ponad 100kg ciężarem po śliskiej trawie jest zwyczajnie niebezpieczne i aż prosi się o wypadek lub kontuzję.

 

 

Do zobaczenia za rok!
I 'odpozdrawiamy' wszystkie załogi spotkane na trasie w drodze powrotnej! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

482 wylądowali, maseczka błotna Foresława świetnie się utwardziła w palącym słońcu :)

 

Po pierwsze primo: Ogromne podziękowania dla @Dyrekcja za rozszerzenie listy tur-ter i tym samym umożliwienie nam udziału w Plejadach. Niby świeżaki (nasz pierwszy raz był w Dźwirzynie) ale już nie wyobrażamy sobie niebycia na Zlocie. Trasy i obiekty były świetne, subarowe znajomości kwitnące, pozdrawiamy wszystkich, z którymi ucięliśmy pogawędki oraz pozostałych, tworzących atmosferę Zlotu. Bawiliśmy się przednio i dodaliśmy kolejne lokalizacje do listy "do głębszego odwiedzenia". Dziękujemy wszystkim osobom organizującym Zlot Plejad :D 

 

Po drugie: ten excel, w którym widać skąd się biorą wyniki to bardzo zły pomysł!

oczywiście nie jest to reklamacja tylko propozycja usprawnienia na przyszłość. Bawiliśmy się bez napinki ale jak okazało się, że zapracowaliśmy na podium i nie było nam dane, to jednak niesmak pozostał! Oczywiście 6-ste miejsce jest dla nas prawie tak samo extra jak 3-cie, które byśmy mieli gdyby nie było podziału na tych co mają wpływ na swój wynik i na tych wpływu pozbawionych;)

Ale nie ma się co obrażać na rzeczywistość tylko trzeba ją próbować ulepszać: Uważamy, że próba zręcznościowa, która nie może być ukończona przez wszystkich startujących z winy organizatora powinna być pominięta w klasyfikacji ogólnej (konkretna sytuacja to ostatnia PZ11 - rowerek na tur-ter). Było by to bardziej sprawiedliwe rozwiązanie niż przypisanie jakiegoś uśrednionego czasu dwudziestu załogom, które nie mogły wziąć udziału w próbie z powodu braku "rekwizytu".

Innym rozwiązaniem (prawym i sprawiedliwym) może być usankcjonowanie stosowanej obecnie kreatywnej księgowości odpowiednim zapisem w regulaminie piętnującym wyższe numery startowe :)

 

Do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady, Plejady i po Plejadach :)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych, z którymi pogadaliśmy dłużej, krócej albo z racji sytuacji wymieniliśmy tylko "kiwki"! Miło było zobaczyć tak wielką Subarową ekipę w jednym miejscu! 

 

 

 

Gratulacje dla @Jumpman, nerwy ze stali, profi podejście oraz naprawdę piękna i mądra jazda! Ciesze się, że nie muszę z Tobą walczyć :twisted: Edit... Właśnie skończyłem analizować czasy z prób.... jeszcze większe gratulacje!! :blink:

 

 

 

Wielkie gratulacje dla @Intakwrx, trafił Ci się "dzień konia" a dokładniej dwa ;) 300tyś. w WRX to faktycznie dopiero dobrze dotarta jednostka :biglol:

 

Olbrzymie gratulacje dla @Izotom, który trafił w swoje auto, BRZ pasuje Ci jak garniak na miarę, piękna jazda, nerwy utrzymane na wodzy, fura szła jak zaczarowana! :bowdown:

 

Gratulacje dla zespołu MTS za kolejne, zdaje się już 6 zwycięstwo zespołowe, jest moc!! 

 

@Maras... a Tobie i Grażynce gratuluję spełnienia marzenia, dla nas to było wydarzenie Plejad! Już się nie mogę doczekać!!!

 

 

 

Wielkie podziękowania dla @Dyrekcja, organizatorów i ekipy z obsługi, w tym roku mieliśmy okazję zobaczyć jak zlot wygląda od drugiej strony i to naprawdę gigantyczna robota i wielki wysiłek organizacyjny!!

 

 

Do zobaczenia za rok! :thumbup:

 

 

Co do ilości miejsc pod namiotem... po optymalizacji zajmowanej przestrzeni zmieścili się u nas skoczkowie z rodzinami ;)

 

Zwyczajnie wystarczy się czasem poprzytulać :)

 

 

 

Nie rozumiem tylko decyzji dotyczącej likwidacji klasy TURBO, czyli seryjnych uturbionych Subaru, takich z salonu... wiem że Ojciec Dyrektor tłumaczył ze sceny ale był taki rajwach na sali, że nic nie słyszałem :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marivip napisał:

382
- Po pierwsze@Dyrekcja dziękujemy za rozszerzenie listy i umożliwienie startu. To była niewyobrażalna impreza.
- Po drugie dziękuję Teamowi Silesia za dojazdowke, @KrissKristoffers oraz@Radix99 za towarzystwo na zlocie i wprowadzanie w tajniki, załodze 362 za towarzystwo podczas imprezy, jeszcze wiekszemu Teamowi Silesia za świetny powrót ze zlotu,
- Po trzecie wszystkim których poznałem i tych których nie poznałem za towarzystwo
- Po pierwsze@Paula1490 za to że sama pierwsza stwierdziła, że za rok jedziemy :)
- Po piąte dziękuję forum Subaru.
I pozdrawiam barierę o którą przedstawiłem zderzak - ofiary muszą być...
P.s. Było świetnie...

 

Kiedy przestawiłeś zderzak???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, chojny napisał:

Nie rozumiem decyzji dotyczącej likwidacji klasy TURBO, czyli seryjnych uturbionych Subaru, takich z salonu... wiem że Ojciec Dyrektor tłumaczył ze sceny ale był taki rajwach na sali, że nic nie słyszałem :(

Ano właśnie. Bo Izka chce zrezygnować z zakupu STI: nie ma o co walczyć:rolleyes:

Wydawało mi się, że klasyczny podział był na klasę wolnossącą i turbo. Przynajmniej od Mikołajek. Może faktycznie zrobić tak jak było rok wcześniej, bez generalki - no może jakieś dyplomy za generalkę i pucharek z dziurawego tłoka albo ukręconej korby?;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Izotom napisał:

Wydawało mi się, że klasyczny podział był na klasę wolnossącą i turbo. Przynajmniej od Mikołajek. Może faktycznie zrobić tak jak było rok wcześniej, bez generalki - no może jakieś dyplomy za generalkę i pucharek z dziurawego

 

I ogłaszane w kolejności przewagi sprzętowej od najsłabszych do najmocniejszych:

 

Wolnessaki - 3 miejsca 

Turbo - 3 miejsca

Outlow - 3 miejsca

 

I ewentualnie Generalka, czyli liczą się wolnessaki, turbo, outlow - 1 puchar dla zwycięzcy 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...