Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MKK napisał:

Poszukuję pilota na sobotę

Trasa Tur- Ter 

Zapraszam zainteresowanych/zainteresowane

Miejsce dla pasażera także się znajdzie

Dodam także, że pilot i pasażer wyposażeni zostaną w bilety wstępu i talony na posiłek

Może ktoś się zdecyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może miejscówki prób sprawnościowych trasy szosowej i może poratować informacją gdzie będą? Chciałem się wybrać i pooglądać Imprezki. Ostatecznie można wjechać na teren osady czy jest tylko zamknięta dla uczestników?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, damian543 napisał:

Zna ktoś może miejscówki prób sprawnościowych trasy szosowej i może poratować informacją gdzie będą? Chciałem się wybrać i pooglądać Imprezki. Ostatecznie można wjechać na teren osady czy jest tylko zamknięta dla uczestników?

 

 

 

Podobno  gdzieś tutaj 

Ale pewności nie mam

DCXmXSDUQAA23dh.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 18:09, flankr napisał:

Witam

 

Z racji, że do tegorocznych Plejad mam niedaleko, to zastanawiam się żeby w piątek lub sobotę podjechać popatrzeć w charakterze kibica. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć informacji dotyczących tras przejazdów (najbardziej interesuje mnie trasa szosowa) i w związku z tym mam pytanie. Gdzie można znaleźć informacje pomocne przy znalezieniu tras ? Z góry dzięki za pomoc :)

Ja mam podobnie ,bo nie jestem uczestnikiem ,a z całego długiego weekendu mam sobotę wolną i uderzam na próby sprawnościowe (kjs) ,bo wiadomo,ze ganiać za kimś po turystycznej ,czy innej terenowej to srednio ;)

Coś tam w Zgorzelcu będzie ,w Goerlitz i w ogóle w wielu miejscach typu Krzywa,Jelenia Góra,zapora Pilchowice itp.

 

Outbackowy skład :marcin, Igi_666 i jo w sobotę bedziem ganiać z aparatem i polować na znajomych,pstrykać i w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do próśb poprzedników co do sobotniej rozpiski. Miałem wczoraj się pojawić w bazie co by się rozeznać w temacie, ale młody człowiek w starym Peugeocie postanowił mi zdefasonować tylni zderzak i po całej ceremonii z tym związanej nie starczyło czasu na dotarcie w rozsądnym terminie.

Ale mnie z kolei interesują również miejsca/godziny Terenowych (acz Szosowymi nie pogardzę). Niestety, dzisiaj praca :toobad:

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tradycyjnie bez napinki

 

Czy tur-szos widział jutro w Wilkowie PS.2 a trasy PS. 2 nie dostaliśmy?

W Wilkowie miał być PS. 4 - przynajmniej tak z trasy, która dali wynika, ale dziś w SMS info ze odwołany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymar - Jutro na terenowej mamy próby sportowe:

-Karpniki Kopalnia

-Janowice Żwirownia

-Janowice Łąka

-Czaple Żwirownia 

Niestety tylko 4, ale dziś był dzień na oglądanie terenowej ;) (8 prób).

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie

Wyniki miały być prawie od razu

Organizator chyba nie zdaje sobie sprawy ile stresu, nerwów i po prostu pieniędzy:yahoo: kosztuje czekanie na wyniki:biglol:

A jutro także jest dzień!

Dobrej nocy dla wszystkich

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...