Skocz do zawartości

XIV Zlot Plejad 2017


guma

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maras napisał:

Andrzejku,zaraz jak skończę tylko tego co na wymianę wiązki przyjechał.Dla Ciebie nie ma sprawy :-)

 

Dwa kabelki na krzyż do wymiany i jeden polutować... ile to to zajmie, ze dwie godzinki max B)

 

 

Ups... coś poszło nie tak :D

 

943af189a29176d75ca4408761f01316.jpg&key

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te Plejady. Ileż emocji i dramatów

Ale szczerze to też się nie mogę doczekać

A Yeti już całkiem nieźle się prezentuje. Wczoraj coś tam do niego przykręciłem też. Można już go nazwać samochodem. Na upartego to brakuje tylko foteli i kierownicy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
pamiętasz co to było ? poproszę Marka żeby sprawdził to dwa razy bo na bank się odkręci  

Pamiętaj że jak Marek pozwala komuś coś odkręcić to znaczy że wie że będzie dokręcone

Prema Hołek już trochę lat na tych moich dokręceniach jeździ

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Dwa kabelki na krzyż do wymiany i jeden polutować... ile to to zajmie, ze dwie godzinki max B)

 

taki był plan .... w lipcu 2016 jak go odstawiałem :biglol: ale Maras jest świeżo po kursie dla przedstawicieli Avonu i wcisnął mi jeszcze kilka drobiazgów. Dałem się podejść bo mój kurs z asertywności odwołali

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Beavis napisał:

Dzięki, ale tak serio, to ja dopiero w połowie lipca wracam do kraju, więc VI runda PSB też mnie omija. :angry:

Za to w ten weekend jadę, tylko że Ciebie nie widziałem na liście zgłoszeń(?)

 

Mnie napotkała kara i akurat w ten weekend jadę na komunię do rodziny. Więc czapa z PSB.

 

Co się wlecze to nie uciecze: widzimy się we wrześniu.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maras napisał:

Andrzejku,zaraz jak skończę tylko tego co na wymianę wiązki przyjechał.Dla Ciebie nie ma sprawy :-)

 

Marek - u mnie to w porównaniu z innymi to luzik - tylko płyny ustrojowe - od ostatnich plejad aż 4k km przejechałem :blink: - jednak forek pozamiatał w rodzinie :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chętnie bym otworzył kreteński kramik oliwny i miodowy (ze spożyciem in situ) - o jeździe na tur etc pierwszym Forkiem nie wspominając... - ale [oceniając na ile to możliwe - aaarghhhh] wygląda ten plan niemożliwie...

...no chyba, że ucieknę z domu?... Ha! Może to rozwiązanie!? :D

 

  • Lajk 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

O zlocie dowiedziałem stosunkowo niedawno. Akurat złożyło się że mam urlop w tygodniu, w którym będzie organizowany. W związku z tym chciałbym zapytać jak wygląda organizacja, wstęp, nocleg. Generalnie czy są jeszcze miejsca wolne i na jakie koszta miałbym się w razie co przygotowywać.

Pozdrawiam

Arkadiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zeok012 napisał:

W jakim dniu najlepiej przyjechać?

 

Odcinki są w piątek i w sobotę. czwartek to dzień organizacyjny i wszystkie auta są na strefie.

Zapisy są już od dawna zamknięte nawet dla grupy "Apacz" (patrz w linko od szubaru).

Pewnie nie bedzie jednak problemu z uzyskaniem apaczowej mapki, która pozwoli ci  dotrzeć  na odcinki i obejrzeć.

Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c884c44fabb0390c23b6939d8bf8dbd8.jpg
Raport z dzisiejszych testów przedplejadowych :) :
- nowe opony, kupione wczoraj, dzisiaj po 3 minutach jazdy nadają się na śmietnik. :(
Mój błąd. Miało padać, ale było sucho, gorąco i cholernie przyczepnie. Dogrzały się do 120 stopni.

- skrzynia biegów się rozleciała. :( :( :(

Jutro rano Carfit będzie reanimował wóz. Trochę mało czasu zostało. ... :(

Ale traktuję to jako dobry znak przed Plejadami 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...