Jump to content

Air Bag TAKATA- wymiana napełniacza przedniej poduszki powietrznej pasażera

Recommended Posts

2 godziny temu, Turbo napisał:

Wiadomo, ważniejsza ładna deska, niż potencjalnie rozwalony łeb przy wypadku...

Jak na razie nie było żadnego zderzenia związanego z problemem. A większość przypadków ogranicza się do kontroli.masz rację deska ważniejsza

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ta tendencja do oszczędzania wysiłku w naszym narodzie jest straszna   Cyt., za wskazaną stroną www: "Dlatego jeżeli jesteście Państwo użytkownikiem samochodu Subaru Impreza, to prosimy [...] spraw

Doprawdy ? Z posiadaczami samochodów sprzedanych przez nas i objętych akcją kontaktujemy się bezpośrednio ( jeżeli mamy dane adresowe ). Dotyczy to także tych, którzy wprawdzie kupili samoch

Szanowni Państwo, Bardzo przepraszamy za zwłokę w odpowiedzi na pytania dotyczące dostępności części wymaganych do usprawnienia systemu napełniania poduszki powietrznej pasażera firmy Takata

Posted Images

• 7 months later...

Cześć!

Wiem, że odgrzewam, że "złota łopata" itd, ale ja również mam wymienioną poduszkę pasażera.

W ASO Koper.

Śladu nie ma. Jestem totalnie zaskoczony. Co więcej, nawet uzupełniono jakieś zgubione spinki, śrubkę i inną bzdurkę. A bałem się tego demontażu dechy jak ognia. Jest złożona lepiej niż fabrycznie.

Pozdrowienia!
Luke

• Like 1