Skocz do zawartości

Air Bag TAKATA- wymiana napełniacza przedniej poduszki powietrznej pasażera


DZIAŁ TECHNICZNY

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ja rozumiem to tak, że jeśli podany vin nie znajduje się w bazie to auto nie podlega akcji serwisowej i już, komunikat jest dla mnie bardzo przejrzysty. W moim mniemaniu jest to właśnie czytanie ze zrozumieniem. Chodzi tylko o bazę vin aut z usterką, a nie całą bazę vin aut z dystrybucji polskiej. Tak to widzę, może po prostu @Dyrekcja rozwieje nasze wątpliwości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na zbyt małą precyzyjność tekstu informacji, że pojazd o wprowadzonym VIN nie widnieje na liście samochodów zakwalifikowanych przez Subaru Corporation do profilaktycznej wymiany napełniacza przedniej poduszki powietrznej pasażera w ramach prowadzonej przez nas kampanii przywoławczej.

Zastępujemy go następującym komunikatem: „Podany VIN nie znajduje się na liście pojazdów zakwalifikowanych do wykonania prowadzonej w Europie kampanii naprawczej”.

Przepraszamy za powstałe zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie... Czy w związku z doprecyzowaniem komunikatu została wysłana jeszcze jedna korespondencja? Bo ja już zdążyłem wymienić rzekomo ryzykowną część, ale właśnie dzisiaj odebrałem ponowne wezwanie do akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile czasu oczekiwaliście na wymianę? Ja byłem w ASO osobiście, sprawdzili VIN i powiedzieli, że za ok. 2 tyg będzie część. Po miesiącu braku odzewu zadzwoniłem - mieli sprawdzić, nie oddzwonili do teraz - czyli łącznie prawie 3 mies... Chyba znowu będę musiał się tam wybrać osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe co z tymi, którzy wymieniali sobie kierownice na "fajniejsze" - oczywiście SIP/FHI traktuje to w kategorii "nielegala" co jest zrozumiałe, ale szkoda że nie ma jak sprawdzić samej poduszki - zwykle kupując gdzieś samą kierownicę, nie ma co liczyć na VIN auta z którego pochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 8/20/2017 o 06:12, mulec napisał:

witam

moja impreza wrx 2004r US-spec nie wyskakuje w akcji serwisowej w europie, ale wyskakuje w akcji serwisowej w US. Co mam zrobic ? Pakowac auto na statek i do US płynac ?

 

 

Skontaktuj się z Subaru US, poproszą Cię o dane samochodu i kontakt do lokalnego ASO, dział serwisu. Powinno się udać załatwić zdalne zlecenie takiej wymiany. Ja jestem w trakcie załatwiania. Właśnie! Minął już chyba ponad miesiąc, muszę sprawdzić na jakim etapie się proces zatrzymał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beavis napisał:

 

Skontaktuj się z Subaru US, poproszą Cię o dane samochodu i kontakt do lokalnego ASO, dział serwisu. Powinno się udać załatwić zdalne zlecenie takiej wymiany. Ja jestem w trakcie załatwiania. Właśnie! Minął już chyba ponad miesiąc, muszę sprawdzić na jakim etapie się proces zatrzymał...

Kontaktowałem sie z SIP, a miły Pan Marcin w moim imieniu wysłał zapytanie w tej sprawie do Subaru Europa. Na razie czekamy na odpowiedz, ale fakt, trwa to juz troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak długo czekaliście na dotarcie części i wymianę ? Na razie widzę, że jedni 2 tygodnie, inni i 3 miesiące...

Ja zgłosiłem się 10 lipca.. miały być 2-3 tygodnie, 23 sierpnia się odezwałem i ciągle niby na części czekają, a dziś mamy 1 października i dalej cisza w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podjechałem do ASO - części są od dłuższego czasu, ale nie raczyli powiadomić. Wcześniej dzwoniłem 2 razy, mieli sprawdzić i oddzwonić, ale kontaktu nie było.

Umówiłem się na piątek - szacują czas wymiany 3h.

Edytowane przez dr.elich
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonałem telefon 2 dni temu, miał ktoś oddzwonić z informacją jaki jest status sprawy - cisza.

Dziś zadzownilem - części jeszcze nie dotarły, 3 miesiąc zaraz będzie. Pan obiecał, że sie odezwie - ciekawe czy tak samo jak 2 dni temu :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

14 lipca po rozmowie telefonicznej z ASO Panowie prosili o wysłanie meila z danymi do weryfikacji.

Po 2 tygodniach mieli oddzwonić. Na początku września zadzwoniłem i Pan poinformował mnie, że sprawdzają wszystkie zgłoszenia i się odezwą.

Na koniec listopada wysłałem meila przypominającego i nadal cisza.

Widzę, że bez osobistej wizyty się nie obejdzie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...