Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, trochę obciachowa jest.

 

A co w niej takiego obciachowego?

 

Jak to wszystkie ciuchy subaru, ma logo, napis subaru itp. Faktem jest że wiekszośc ludzi uznaje takie coś za obciach. Np toyota czy vw bym sobie na plecach nie napisał :)

 

Ale subaru? Dlaczego nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę obciachowa jest.

 

A co w niej takiego obciachowego?

 

Dokładnie? To malowidło, żeby nie rzec "monidło". Piękno tkwi w prostocie (nie w prostactwie), a ta Imprezka ... hmm. Nie wiem po co tam. Niestety, ale ta koszulinka nadaje się tylko pod sweter.

 

PS. Bez tego monidła byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaru.pl/sklep/img/2008.jpg

 

To jest jakiś koszmar z dziecięcego snu. Jak się cieszę, że mam starą :-)

Jak tak dalej pójdzie, to ponoszę jeszcze ze 2 lata, a potem sprzedam z 200% zyskiem :-) Prawie jak nieruchomości.

 

No toś mnie podsumował :oops: własnie taka nabyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie rzec "monidło".

 

To malowidło, żeby nie rzec "monidło".

Monidła są ostatnio bardzo "trendy, jazzy, cool".

 

ktoś mnie wołał :mrgreen::lol::mrgreen:

 

i żeby nie było żę robie konkurencje Adamusowi :mrgreen: dyplomatycznie powiem ze.."trzeba dopracować szczegóły"...i myśle że uwagi..nawet jeśli trafione powinny być artykułowane w nieco subtelniejszy sposób..ktoś wkłada w to swoją prace wiec..hmm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę obciachowa jest.

A co w niej takiego obciachowego?

 

Po pierwsze: jak z kazdym produktem, do kogo jest on adresowany? Jesli to 13 latka ktory sika w majtki jak widzi mnie kiedy jade ulica i goroczkowo szuka komorki zeby mi zdjecie zrobic - to TAK, to jest koszulka dla niego!

 

Po drugie: ktos kto ma 33 lata i nie zalezy mu aby kazdy wiedzial czym jezdzi badz nawet o czym marzy - to NIE jest koszulka dla niego. Jako przyklad powiem ze dostalem kiedys czapeczke SUBARU z wywalonym olbrzymim logo na froncie - nie zaloze jej - jest zbyt flashy jak dla mnie.

 

Po trzecie: sprawa kurtek obsranych logosami - nie wiem czy tak musi byc czy SIP chce aby tak bylo. Kurtka jest OK aby ja zalozyc na jakies spotkania subarowe, mechanik czy dealer fajnie w niej wyglada, ja moge ja na narty zalozyc albo na zimny wieczor letni jak stoje na plazy i czekam na wiatr. Na codzien zeby pomykac w czyms takim - NIE

 

Zgadzam sie ze trzeba zrobic ubrania i dla tych i dla tamtych. Pytania:

Ktorych jest wiecej?

Czy SIP wogole to badalo? Na Forum badanie wyglada mnie wiecej tak: "patrzcie co nam wysmazyli, za tydzien to robimy" - chociaz musze przyznac ze w kilku przypadkach udalo sie cos tam zmienic.

 

Na szczescie jest wolny wybor - ja nie kupie tego!

 

Aha, czy nie warto brac przyklad z Astona, Ferrari, Maseratti, Lambo, Porsche etc - wiem ze klient inny ale charaktery podobne - nawet AUDI - moj ojciec ma t-shirt Audi - logo jest male delikatne na rekawie. Koszulka ciemny grafit - czy to nie jest zajebiste? A kolorowe koszulki z pedzocymi samochodami niech robia (i tak beda robic) piraci i sprzedawac je na straganach nad morzem dla dzieciakow.

 

Hough! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto ma 33 lata
to NIE jest koszulka dla niego
...ja mam 44 i nie mam nic przeciwko temu
sprawa kurtek obsranych logosami
...mnie to nie przeszkadza' date=' to jest pewien określony styl
Na codzien zeby pomykac w czyms takim - NIE
...kup sobie inny ciuch (adidas czy jakieś inne Nike) jak się wstydzisz Subaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto ma 33 lata
to NIE jest koszulka dla niego
...ja mam 44 i nie mam nic przeciwko temu
sprawa kurtek obsranych logosami
...mnie to nie przeszkadza' date=' to jest pewien określony styl
Na codzien zeby pomykac w czyms takim - NIE
...kup sobie inny ciuch (adidas czy jakieś inne Nike) jak się wstydzisz Subaru.

 

Nie napisalem ze sie wstydze Subaru. Zle mnie zrozumiales. Poza tym wypowiadam sie za tych 33 i 44 latkow ktorzy nie chodza w naszywkach :wink: W kazdym towarzystwie sa wyjatki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Kurtka SPRT jest dla jednych brzydka a dla innych ładna co oznacza że jest zupełnie jak każdy Subarowy samochód a więc pasuje idealnie :-)

Sam nabyłem taką i mi się podoba, zreszta większości którzy ją widzieli na żywo też.

 

B. Mi podobają się jeszce takie drobiazgi... i może kiedyś sie ich doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę obciachowa jest.

A co w niej takiego obciachowego?

 

Po pierwsze: jak z kazdym produktem, do kogo jest on adresowany? Jesli to 13 latka ktory sika w majtki jak widzi mnie kiedy jade ulica i goroczkowo szuka komorki zeby mi zdjecie zrobic - to TAK, to jest koszulka dla niego!

 

Po drugie: ktos kto ma 33 lata i nie zalezy mu aby kazdy wiedzial czym jezdzi badz nawet o czym marzy - to NIE jest koszulka dla niego. Jako przyklad powiem ze dostalem kiedys czapeczke SUBARU z wywalonym olbrzymim logo na froncie - nie zaloze jej - jest zbyt flashy jak dla mnie.

 

Po trzecie: sprawa kurtek obsranych logosami - nie wiem czy tak musi byc czy SIP chce aby tak bylo. Kurtka jest OK aby ja zalozyc na jakies spotkania subarowe, mechanik czy dealer fajnie w niej wyglada, ja moge ja na narty zalozyc albo na zimny wieczor letni jak stoje na plazy i czekam na wiatr. Na codzien zeby pomykac w czyms takim - NIE

 

Zgadzam sie ze trzeba zrobic ubrania i dla tych i dla tamtych. Pytania:

Ktorych jest wiecej?

Czy SIP wogole to badalo? Na Forum badanie wyglada mnie wiecej tak: "patrzcie co nam wysmazyli, za tydzien to robimy" - chociaz musze przyznac ze w kilku przypadkach udalo sie cos tam zmienic.

 

Na szczescie jest wolny wybor - ja nie kupie tego!

 

Aha, czy nie warto brac przyklad z Astona, Ferrari, Maseratti, Lambo, Porsche etc - wiem ze klient inny ale charaktery podobne - nawet AUDI - moj ojciec ma t-shirt Audi - logo jest male delikatne na rekawie. Koszulka ciemny grafit - czy to nie jest zajebiste? A kolorowe koszulki z pedzocymi samochodami niech robia (i tak beda robic) piraci i sprzedawac je na straganach nad morzem dla dzieciakow.

 

Hough! :wink:

 

Zgadzam sie z Wojtkiem. Żarowka czasami oślepia :shock: zamiast oświecać :cool: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...