Jump to content

Ferie zimowe 2017 Słowacja, Czechy, Polska?


Recommended Posts

Cześć,

Z powodów od nas niezależnych padł nam wyjazd do Włoch i muszę coś wykombinować. Liczę na Waszą pomoc i doświadczenie. Dwoje dorosłych i dwie przyczepki (9 lat i 14) musimy zabrać na narty na tydzień (dobra 9 nocy). Kompletnie nie znam w/w rejonów (Szczyrku, Wisły, Zakopanego nie liczę) w "obecnych" realiach pobytowo/wyciagowych. Nie chcemy też wydawać worka kasy - bo mamy inne wydatki ale też nie liczę że "pasztetowo" będzie. Jakieś pomysły, podpowiedzi, wskazówki? Będę super wdzięczny..

Pzdr

Marcin

Link to post
Share on other sites

Cześć gdziekolwiek bys się nie wybral w Polsce w czasie ferii jest podobnie tzn tłum, kolejki, pełne parkingi, amatorzy cudzej własności - trzeba być czujnym, płatne kibelki itp itd ... Nieważne czy Białka, Krynica, Zieleniec czy Swieradów. Czechy podobnie -akurat też mają teraz ferie więc stoki pełne właśnie wróciłem z gór orlickich i jest to samo -  z czystym sumieniem moge poleciec ale tylko na weekend bo stoki krótkie i szybko się nudza. Więc jak możesz wyjazd w Alpy przełożyć to się nie zastanawiaj. Może koniec sezonu to dobry pomysł - freeski

Link to post
Share on other sites

W ubiegły weekend byłem w Jurgowie. Piątek po południu i cała sobota bez kolejek do wyciągów. W niedzielę jeździłem w Laskowej i też ani minuty przed bramkami. A to było w środku krakowskich ferii. Nie wszędzie jest więc tak źle.

Jurgów polecę, bo większość narciarzy jeździ w pobliskiej Białce. W Jurgowie są fajne tereny dla dzieci, a dla dorosłych dwie-trzy trasy w tym krótka czarna.

Niedaleko Białka i Koziniec, a i Kasprowy w zasięgu 30 minut samochodem.

Edited by romek_l
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za podpowiedzi..... Niestety Italia wypadła zupełnie. Wybraliśmy Słowację i zatrzymujemy się blisko Liptowskiego Mikulasza(Źiar północna część). Kwatera prywatna z kuchnią więc posiłki robimy sami. Zobaczymy jak będzie i będę informował na bieżąco a jak nam się coś nie spodoba to się zawiniemy. Za nocleg płacimy (bez jedzenia) 12 Euro za osobę. Będę 18go na miejscu to podeślę info dla potomnych :)

Edited by obcy17
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...