Jump to content

Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

Recommended Posts

• Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cześć. Niestety nie ma mnie w domu i nie nagram Ci płyty. Ale masz link do strony z której ja brałem. Trzeba tylko się zarejestrować  https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5013195

Wszystko do 3300 włącznie to CORE1 i tutaj najnowsza oficjalna mapa to "Subaru Western Europe V 12 14/15 Core1-86283XA170" (brak Polski !). Nieoficjalna to np. "Volvo RTI MMM2 Europe" z 2012 - 4 płyty

Niestety to będzie to samo, bo zajmuje 92858. Ten plik (VOLVO MMM2 2017 C) co wrzuciłeś linka przedstawia się tak: KH04 5700 KH06 5700 KH09 4A00 Ůp KH045700   Natomiast mój z

Posted Images

• 2 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie

Potrzebuję plik  startowy do uruchomienia nawigacji w outbacku z 2010r . Kupiłem auto i niema żadnej płyty wyświetla się tylko komunikat no dvd please insert map dvd proszę o  pomoc. tomasz.siergiej@gmail.com

Edited by Radix12
  • 1 month later...

Witajcie,

Tradycyjny problem, mam płytkę instalacyjną ale nie działa bo zarysowana.a ściągnalem plik z rozszerzeniem pliku .kwi

Proszę tylko o informacje jak nagrać płytkę, ma to być dvd cd, zamknąć sesję po nagraniu i tyle czy jako obraz pliki.mam Subaru Forester III z 2008 roku. Zdjęcie navi w załączniku

IMG_20200329_162633.jpg

W dniu 16.12.2019 o 09:39, Fryzjer_ napisał:

Potwierdzam działanie navi z linka podanego powyżej. Ściągnąłem od przyjaciół Moskali prawie 7 GB danych. Wypaliłem na płytkę DVD DL - z najniższą prędkością - za pomocą programu ISO Burn, zamknąłem sesję i wystarczyło włożyć do napędu.

Witam. Możesz podać namiar na przyjaciół Moskali co by ich wydoić albo może ty byś mógł udostępnić 7gb danych :)

To był link z tego tematu któryś tutaj udostępniony. MOże jutro uda mi się go poszukać to go wrzucę jeszcze raz.

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Widzę że już parę osób ten problem miało, jestem zielony w tych sprawach. Odpiąłem akumulator i teraz wywala "No DVD. Please insert map DVD", wyczytałem że muszę pobrać pliki i wrzucić na płytkę. Ktoś może poratować linkiem do odpowiednich plików? Imprezka WRX GH.

20200717_134825.thumb.jpg.1ef1990cfeded71b848c770672c05765.jpg

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja niestety poległem z nagrywaniem. Moja nagrywarka chyba nie daje rady bo dwa razy IMG Burn wywalił się pod koniec i płyty nie przechodzą weryfikacji. Wcześniej jak wypalałem płytę 2013/14 na starym komputerze to nie miałem takich problemów

Kupiłem więc na allegro płytę D z  Volvo z 2016/17 roku. Wczytuje ją, ale nie widzi map (?), pokazuje starą mapę, wczytaną z ostatniej płyty.

Szukam kolejnego komputera, żeby jeszcze raz spróbować nagrać obraz.

Edited by JJacek

Jako, że jestem bliżej tematyki IT i elektroniki niż aut może podpowiem bo problemy podobne jak z innymi sprzętami  gdzie nagrana płyta nie działa :)

Po pierwsze dobrej jakości płyta. Polecam Verbatim (+). Z innymi bywało różnie, raz działały, raz nie, a Verbatim nigdy nie zawiódł.

Po drugie prędkość. Im niższa tym lepiej. Doświadczalnie najlepiej wypalać z prędkością 2,4x jeśli płyta to DL lub 8x jeśli zwykła DVD..

IMG Burn nie stwarzał nigdy problemów. W ustawieniach jedynie zwiększyć bufor na 240MB i zaznaczyć Perform OPC before write.

• Upvote 1
  • 1 month later...
W dniu 17.08.2020 o 17:09, gruby33 napisał:

Jako, że jestem bliżej tematyki IT i elektroniki niż aut może podpowiem bo problemy podobne jak z innymi sprzętami  gdzie nagrana płyta nie działa :)

Po pierwsze dobrej jakości płyta. Polecam Verbatim (+). Z innymi bywało różnie, raz działały, raz nie, a Verbatim nigdy nie zawiódł.

Po drugie prędkość. Im niższa tym lepiej. Doświadczalnie najlepiej wypalać z prędkością 2,4x jeśli płyta to DL lub 8x jeśli zwykła DVD..

IMG Burn nie stwarzał nigdy problemów. W ustawieniach jedynie zwiększyć bufor na 240MB i zaznaczyć Perform OPC before write.

Dopiero teraz zauważyłem twój post. Jeśli chodzi o płytę to mam Verbatima. Co do prędkości to nie jest tak różowo bo nowe napędy nie dają takiej możliwości. Mój napęd ma standardową prędkość 8x a minimalną 3x. Widać to zresztą w logu IMG Burn, nagrywarka nie pozwala na niższą prędość niż to 3x.

Tych opcji z buforem i Perform OPC nie próbowałem.

Generalnie udało mi się to nagrać na Ubuntu na programie K3b. Sukces połowiczny. Nagrało się wszystko, ale nawigacja z użyciem ulic jest o wiele gorsza. Działa ale nie we wszystkich miastach.

Kolego Fryzjer_,

czy mógłbyś udostępnić aktywny link do najbardziej aktualnej płyty D? (31489538 AA 1648)

Dziękuję i pozdrawiam z Rzeszowa.

W dniu 7.10.2020 o 17:21, ruru napisał:

Kolego Fryzjer_,

czy mógłbyś udostępnić aktywny link do najbardziej aktualnej płyty D? (31489538 AA 1648)

Dziękuję i pozdrawiam z Rzeszowa.

Tutaj jest torrent https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5533744, płyta z 2017 roku. Trzeba się zarejestrować.

Edited by JJacek
  • 2 weeks later...

JJacek na płycie są pliki z września 2016 r.

Okazało się, że tej płyty używam od 2018 r.

Czy nie pojawiła się nowsza lub jakaś aktualizacja?