Skocz do zawartości

OBK MY08 fotele - jakie różnice.


dubelt

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie proszę czym się różnią typu foteli jak na fotkach.

Obecnie posiadam taki jak na pierwszym obrazku - obłość goni obłość, podział siedziska na 2 części a nie trzy. Ale fotel kierowcy woła o naprawę tapicerską i coś tam w środku na wybojach potrafi poskrzypieć.

Nie ukrywam że jestem dłuższy od przeciętnego Japońca ;) i fotele nie są na tyle wygodne żebym chciał jeździć nim na dłuższe wyjazdy.

 

 

post-7142-0-38243500-1486229659_thumb.jpg

post-7142-0-54474300-1486229954_thumb.jpg

post-7142-0-52718100-1486229983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze bardziej skomplikowane - mój OBK (EU spec) ma siedzisko w takim samym kształcie jak na ostatnim zdjęciu (US) tylko z pojedynczym a nie podwójnym przeszyciem. Długość siedziska zapewne taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze bardziej skomplikowane - mój OBK (EU spec) ma siedzisko w takim samym kształcie jak na ostatnim zdjęciu (US) tylko z pojedynczym a nie podwójnym przeszyciem. Długość siedziska zapewne taka sama.

 

Ktory rok?

 

Ah.. MY04, wystarczy spojrzec na Twoj profil.

 

Zasugerowalem sie zdjeciem i myslalem ze chodzi o po-lifty, ale faktycznie roznie pewnie moze byc.

 

A tak na marginesie, wiecie czy siedzenia z anglika pasuja ?

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba jeszcze bardziej skomplikowane - mój OBK (EU spec) ma siedzisko w takim samym kształcie jak na ostatnim zdjęciu (US) tylko z pojedynczym a nie podwójnym przeszyciem. Długość siedziska zapewne taka sama.

 

Ktory rok?

 

Ah.. MY04, wystarczy spojrzec na Twoj profil.

 

Zasugerowalem sie zdjeciem i myslalem ze chodzi o po-lifty, ale faktycznie roznie pewnie moze byc.

 

A tak na marginesie, wiecie czy siedzenia z anglika pasuja ?

 

Wiemy. Pasują. Fotele możesz wymieniać dowolnie przedlift <-> polift. Różnice są w gęstości perforacji. Polift ma gęstszą perforację skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git bo chce kupic fotele z Anglika i wykorzystac fotel pasazera jako kierowcy a kierowcy stelarz jako ze ma elektryczna regulacje.

 

Jedyny problem ze osoba ktora to sprzedaje wyslala mi to:

 

PastedGraphic-1.png

 

I na pytanie co to za czerwone plamy twierdzi ze one nie sa czerwone i to takie swiatlo ....

 

 

Kurcze czerwone plamy na siedzeniach ... ?

 

no wlasnie....

 

A ten gosc jest z drugiego konca Polski wiec nawet nie moge obejrzec :/

Jest ktos z Poznania ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na odległość nie da się zweryfikować co to jest. Na dwoje babka wróżyła, albo to tylko brud i zejdzie pod środkiem do czyszczenia skór albo to wytarta warstwa ochronna o przebarwienie które wniknęło głębiej w skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie to wentylowane ze specB....

No popatrz, a ja nie mam speca i mam takie same.

To nie Mercedes lub Ford, żeby wiatraczki w d. dmuchały. :D

Skóra jest perforowana, ale nie znaczy to, że fotele są wentylowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jako ciekawostka pytalem w serwisie ile kosztuje skora na te siedzenia.

 

 

ceny sa bardzo promocyjne 4 tysie za siedzisko plus 4 tysie za oparcie\

 

:)

 

 

Jak zwykle można liczyć na dobre promocje ;)

 

Tapicer to wycałuje jeszcze żonę i córkę + dopasuje fotel do twojej pupy jak mu zostawisz 8k za dwa fotele ;) Aha, też wystawi FV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak jako ciekawostka pytalem w serwisie ile kosztuje skora na te siedzenia.

 

 

ceny sa bardzo promocyjne 4 tysie za siedzisko plus 4 tysie za oparcie\

 

:)

 

 

Jak zwykle można liczyć na dobre promocje ;)

 

Tapicer to wycałuje jeszcze żonę i córkę + dopasuje fotel do twojej pupy jak mu zostawisz 8k za dwa fotele ;) Aha, też wystawi FV

 

Czytaj ze zrozumieniem za dwa fotele to 16k zł. Kurcze, a używkę w doskonałym stanie można trafić poniżej 0,5k zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Szukam i szukam i nic. Jedynie te czerwone mam na oku a nie mam jak ma nie rzucić ...eee okiem

 

chcialem tez oświadczyć ze całowaniem żony (swojej) oraz córki (tez swojej) zajmuje sie osobiście i tapicer nie jest mi potrzebny

W 100% rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie czy jest szansa z z fotela pasażera z Legacy z 2008 i fotela z OBK 2008 (oba Europa) zrobić jeden podmieniając tylko siedzisko i oparcie?

 

Chodzi o to, że mam w OBK fotel pasażera z elektryczną regulacją a chcę włożyć tapicerkę z Legacy (fajniejsza), która w fotelu pasażera elektryki już nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...