Skocz do zawartości

Maglownica z STI w Forku XT


goluszysko

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

z gory mowie ze jesli to mialo by wyladowac w nielegalu to prosze o przeniesienie bo po prostu nie wiem czy to pasuje tu czy tam:)

 

mam maglownice z STI 2007, 2,6 obrotu i chciabym ja wlozyc w Forka ten sam rok XT 2,5 literka.

 

aaaa, i jeszcze jak byl taki temat - ktorego nie znaleazlem to tez prsze o pprzekierowanie/info/kasacje:)

 

pytania mam takie:

1. czy sa jakies przeciwskazania zeby sie pozbyc tego tlumika gumowego na krzyzaku miedzy kolumna a przekladnia? jak nie to ktos to juz przerabial? jak tak to prosze o pomoc na co uwazac, przespawac ze swojego krzyzaka, czy ktos ma hybrydy juz gotowe.

2. czy dlugosc tego magla, w sensie w poprzek jednego i drugiego jest taka sama albo na tyle zblizona zeby nie bylo potrzeby czegos kombinowac na drazkach ( skracac, wydluzac, ograniczac)?

3. czy zeby to dzialalo dlugo mus wymienic pompe wspomagania ? wiem ze bedzie ciezej sie krecilo, mi to nie przeszkadza, ale nie wiem czy pompie to nie szkodzi.

 

wszelkie info bardzo mile widziane:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz robic hybryde? Ten z tlumikiem bedzie pasował.

 

Myślałem ze juz go wlozyles. Jak nie to daj sobie spokój :). Dodatkowe koszty a chyba niewarto. Albo juz sie przyzwyczaiłem.

Co mnie męczy to to ze przy szybkiej kontrze kierownicą pompa nie wyrabia i na ulamek sekundy znika wspomaganie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz robic hybryde? Ten z tlumikiem bedzie pasował.

 

wiem ze bedzie, ale czy bez niego nie bedzie bardziej "bezposredni" uklad przez co precyzyjny?

 

pamietam jak mi opowiadales wlasnie o tym niedomaganiu pompy i stad pytanie.

 

magiel juz byl zalozony ale po 3 dniach wyplu caly olej przez uszczelnienie do gumowej oslony, i zalozylem stary.

 

i teraz bym chcial to zrobic juz na 100%. 

magiel juz jest zrgenerowany i z 2 letnia gwarancja. ale fakt, jak mialem go przez chwile to dupy nie urywalo...

a gdzies czytalem ze to najlepszy mod .... tylko tego watku nie moge znalezc:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to kiepsko jak sie wylał.

 

 

 

 

 

 

 

ale fakt, jak mialem go przez chwile to dupy nie urywalo...

a gdzies czytalem ze to najlepszy mod .... tylko tego watku nie moge znalezc:)

No to jak już sprawdziłeś to nie zakładaj znowu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...