Skocz do zawartości

Czwartkowa Szkoła Jazdy - Autodrom Słomczyn (w każdy czwartek!)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

CSJ.jpg

 

Szkoła Jazdy Racing razem z Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na trening oraz "czwartkowe" szkolenie na Autodromie Słomczyn.

Szkolenie zaczynamy od godz. 10:00 krótkim wykładem teoretycznym. Następnie zajęcia praktyczne - jazdy w sesjach po Torze z doświadczonym instruktorem doskonalenia technik jazdy. Koszt szkolenia 600zł.

Treningi odbywają się co czwartek w godzinach od 10:00 do 15:00 bez limitu okrążeń. Istnieje też możliwość wzięcia udziału w samym treningu - koszt 400zł. Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu w biurze Autodromu Słomczyn.

Obowiązek jazdy w kaskach.

Więcej informacji udzieli Dział Sportu Automobilklubu Rzemieślnik tel. 665 340 092 lub prowadzący zajęcia Bartłomiej Czwartosz tel. 607 333 785.

Serdecznie zapraszamy - trenuj często, rób to bezpiecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na miejscu... na tą chwilę nie mamy limitów miejsc - na treningu jest zazwyczaj ponizej 10 aut. Czyli warunki na Torze są.

Dodatkowo oferuje swoje doświadczenie i wiedzę...  warto się podszkolić a potem intensywnie pojeździć bo wtedy robimy to bardziej świadomie, bezpiecznie no i radocha większa!!!

 

Zapraszam zainteresowanych w najbliższy czwartek 2.02.2017!

Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"zglaszam" sie na 16.02.2017 :yahoo:

 

Jestem w ten czwartek :)

 

Może i ja kiedyś będę mógł :D

 

Trzymam Was za słowo.. ja też jestem B)

 

Kolejny termin 9.02.2017 też aktualny i następny 16.02.2017 jezdzimy tak co tydzien!

 

Może z kamera wpadne 9. 02 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ten czwartek :)

no to się obaczym ;)

powiem tak- kozacko

wyjechałem z Ursynowa- zaczynało padać, dojechałem do Słomczyna - waliło śniegiem

czego chcieć więcej? szybszego samochodu albo opon z kolcami, bo na kilku zakrętach zrobiło się dobre lodowisko

GumoDziad dał radę, lekkie zniszczenia są ale wszystko z bananem na ryju. Opony mnie zaatakowały :biglol:

Trzy samochody na cały tor, warunki bajunia, spalone 3/4 baku no Czwartek nie mógł być lepszy.

Pozdrawiam organizatora i podziwiam spokój z jakim znosił błędy uczestników :P

2ewzdog.jpg

119sbpg.jpg

2eyuesm.jpg

20us4zm.jpg20us4zm.jpg

e63cpy.jpg

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fajne foty i slowa szczerych komentarzy  :biglol:

 

Oczywiscie w najblizszy czwartek 9.02.2017 jezdzimy tez w sniegu...  jakis czas temu pogadalem sobie z Pania Pogoda i wytknalem jej wszystkie czasy gdy robila mi pod gorke - jak widac stara sie to naprawic :D

 

Zapraszam - trenuj czesto i w bezpiecznych warunkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"zglaszam" sie na 16.02.2017

 

Konrad napisal mi zwolnienie na jutro - rozrzad straszy tym ze sie zaraz skonczy. w takim razie bede za tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...