Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, GREGG napisał:

No to w pakiecie z taką gałą od razu moc +100% :D

I +100 do respektu na dzielni ;)

A co do maty bagażnika to dla mnie też must have :) miałem takową do wszystkich swoich poprzednich aut i nie wyobrażam sobie mieć kolejnego auta bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2018 o 06:17, Snuff napisał:

chlapacze zamówiłem z ali za grosze, czekam na dostawę i opiszę czy warto od "majfrendów" brać :D

Możesz podesłać link do aukcji? Widziałem wiele ofert w różnych cenach. Na oko każda dot tego samego produktu. Jak ktoś zamontuje siłowniki klapy prosze o info jak działa i jak przebiegał montaz? 

Odnisnie osłony zderzaka zdecydowałem okleić ten fragment folia bezbarwna dobrej jakości. Ceny osłon plastikowych są w idiotycznych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moominko napisał:

Wiadomo, że część wyposażenia dodatkowego kupimy u skośnych braci lub na aukcjach, może by tak założyć temat kto co i gdzie kupił (link do aukcji/oferty) i jak pasuje. Po co mamy się naciąć na zły produkt kilkukrotnie?

Dobry pomyslpomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, moominko napisał:

Wiadomo, że część wyposażenia dodatkowego kupimy u skośnych braci lub na aukcjach, może by tak założyć temat kto co i gdzie kupił (link do aukcji/oferty) i jak pasuje. Po co mamy się naciąć na zły produkt kilkukrotnie?

 

Takie linkowanie nie podpadnie czasem pod reklamę i konkurencję dla SIP? ;)

W praktyce nie ma to o tyle sensu, że linki i oferta się ciągle zmieniają

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moominko napisał:

Wiadomo, że część wyposażenia dodatkowego kupimy u skośnych braci lub na aukcjach, może by tak założyć temat kto co i gdzie kupił (link do aukcji/oferty) i jak pasuje. Po co mamy się naciąć na zły produkt kilkukrotnie?

Dobry pomyslpomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, moominko napisał:

Wiadomo, że część wyposażenia dodatkowego kupimy u skośnych braci lub na aukcjach, może by tak założyć temat kto co i gdzie kupił (link do aukcji/oferty) i jak pasuje. Po co mamy się naciąć na zły produkt kilkukrotnie?

 

Linkowanie nie ma za bardzo sensu, bo to się ciągle zmienia. Poza tym byłaby to dla niektórych produktów reklama konkurencji SIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

No to w pakiecie z taką gałą od razu moc +100% :D

 

A propos maty bagażnika, dla mnie to jest opcja must have. Gdyby ktoś szukał, to jest na alle w dobrej cenie taka dedykowana do naszych modeli, założyłem i pasuje idealnie 

Możesz podać linka ? bo nie widzę żadnej z tymi charakterystycznymi wcięciami za nadkolami, same proste. Cyknij fotkę jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zyzol napisał:

Ale przy średniej 101 km/h spada do 10,1  Tak czy siak, szału nie ma :)

 

Coś mało płynnie musiałeś jechać wykręcając te 101, albo pod górkę/wiatr :) 

Akurat przy większych prędkościach mnie pozytywnie spalanie zaskakuje :blink: 

Jak nie ma jakiegoś strasznego ruchu na autostradzie, to przy przepisowej jeździe (co skutkuje własnie średnią ok. 100 km/h) kilkukrotnie już udało mi się wyrobić ~8 l/100km co uważam za naprawdę dobry wynik jak na silnik benzynowy :ok:W połączeniu z niemałym zbiornikiem paliwa, daje to naprawdę przyjemny zasięg.

Jakby tylko jeszcze ciszej było w tej kabinie przy prędkościach autostradowych :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2018 o 06:17, Snuff napisał:

chlapacze zamówiłem z ali za grosze, czekam na dostawę i opiszę czy warto od "majfrendów" brać :D

Możesz podać linkndo aukcji. Widziałem wiele ofert w różnych cenach a na każdych wg mnie ten sam produkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ale postów nabiłem :o

wczoraj forum przy próbie wysłania odpowiedzi cały czas twierdziło, że się nie da :(

ale widzę, że nie tylko ja miałem problem :D

 

22 godziny temu, GREGG napisał:

No to w pakiecie z taką gałą od razu moc +100% :D[...]

tumblr_lvcl9aQF7o1r4bjzco1_500.gif

Edytowane przez Michał Krupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygłuszam całość. Znalazłem kilka „szczegółów” które wymagają poprawy. M.in. zamienię funkcję gniazd usb (gniazda w podłokietniku będą połączone z stacją, w ten sposób będę mógł schować telefon i mieć połączenie z stacją), dokładam gniazda usb do ładowania telefonów na tył, wymieniam nagłośnienie, montuję gniazdo 12v w bagażniku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was działa automatyczna zmiana świateł?

Pojeździłem wczoraj trochę po ciemku i muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony tym wynalazkiem.

Gdybym sam tradycyjnie operował zmianą świateł, włączyłbym je wczoraj co najmniej 10 razy – nie powodując przy tym oślepiania innych.

Automat tylko 2 razy uznał, że może włączyć światła drogowe. Miało to miejsce na zupełnie pustej drodze w środku lasu i to nie od razu, jak na tę drogę wjechałem, tylko po przejechaniu około 1,5 km.

 

Da się to ustrojstwo wyłączyć albo inaczej skalibrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przełączyć manetkę od świateł z pozycji A

Nie wydaje mi się, iż działanie świateł w trybie automatycznym można poddać regulacji lub korekcji. Pewnie czujnik jest umieszczony gdzieś w rejonie lusterka wstecznego, więc m.in. czystość szyby ma wpływ na szybkość jego działania. To mój trzeci samochód wyposażony w takie dobrodziejstwo, w żadnym samochodzie nie działało to tak jakbyśmy sobie tego życzyli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...