Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, GREGG napisał:

GPS to raczej ten czujnik w środku, z prawej strony zaraz pod przednią szybą.

To jest czujnik nasłonecznienia.

Jednostka sterująca klimatyzacją otrzymuje sygnał z czujnika temperatury (w Foresterze jest zlokalizowana w okolicach stacyjki/przycisku zapłonu) ozaz czujnika nasłonecznienia (pod przednią szybą).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mechanik napisał:

To jest czujnik nasłonecznienia.

Jednostka sterująca klimatyzacją otrzymuje sygnał z czujnika temperatury (w Foresterze jest zlokalizowana w okolicach stacyjki/przycisku zapłonu) ozaz czujnika nasłonecznienia (pod przednią szybą).

 

O proszę, ktoś mi kiedyś powiedział, że to jest czujnik GPS i żyłem w tym przekonaniu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MaMis napisał:

 Z przypadku trafiłem do salonu Subaru i usiadłem w Levorg potem xv i stało sie :) co śmieszniejsze o braku zakupu Ateca jak w artykule ostatecznie zdecydowała cena. Mimo wszystko majaz budżet 130-140 tys niestety nadal uważam ze Ateca wygrywa. Głownie wielkością wnętrza, skrzynia i silnikiem ( nie mylić  z 1,4 tsi) 

 

Generalnie, jeśli ktoś nie czuje różnicy pomiędzy Haldexem 5, a S-AWD, to Subaru nie jest dla niego.

Jeżdżę Haldexem5 od 4,5 roku, jeździłem kilkakrotnie S-AWD i to jest ogromna różnica. Nawet w lecie, przy dobrych warunkach drogowych.

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It came to me, my own, my love, my... preciousssss"
Najpierw w salonie, a potem już na wolności.
Quartz Blue Pearl, kolor z którego jestem bardzo zadowolony 
 
s1.thumb.JPG.3ca495d9f2660f80107f1a674b77623e.JPG
s2.thumb.JPG.6586fb658f8ea902b381b4eaac2d1a54.JPG
s3.thumb.JPG.e0aba044463723473a0a1b8c69221d08.JPG

Ładny gratsy
btw. coś klapka od baku odstaje...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blixten , @moominko - gratuluję oraz życzę bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy! Wybraliście najładniejszy kolor, czyli taki sam jak ja ;) Niestety na swojego "niebieskiego" XV jeszcze czekam, jednak czas szybko leci więc wkrótce dołączę do grona użytkowników XV II QBP :)

Oczywiście podzielcie się wrażeniami z pierwszych dni użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pitter Spokojnie się doczekasz choć znam ten ból, na swojego czekałem od kwietnia i czas mi się mega masakrycznie dłużył.

 

@Blixten zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcią tyłu z nakładka, imho wygląda to o wiele lepiej :) 

 

Dodatkowe pytanie do reszty, montował już ktoś osłonę silnika i skrzyni biegów czy też chlapacze? Ile taka zabawa kosztuje?

 

Subaru XV 1.jpg

Subaru XV 2_2.jpg

Edytowane przez moominko
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J1010FL204 - Zestaw chlapaczy tył, 342 zł - wg mnie to jakaś pomyślna jak za 4 chlapacze. 

Listwy ochronne na drzwi 603 zl!!! What the F...?

moge zapytać ile zapłaciłeś za nakładkę  na zderzak? Dobrze wyglada i spełni na pewno swoją funkcje. 

 

Oslone silnika i skrzyni tez może będę montował. Tylny dyferencjał warto osłonić jak ktoś zjeżdża z asfaltu. W klepie Subaru osłony które widziałem kosztują kosmiczne pieniądze. Znam specjalistę który produkuje osłony dla Jeep-ów. Może będzie miał ochotę zdjąć wymiary i zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jfidelk napisał:

342 to za parę katalogowo.... przód i tył to x:D

Pytałem obecne na tył. Może nie mozna kupić na jedna oś dlatego Aso zaproponowało mi na ty w cenie 4 szt:) taka promocja :) wydatek jednorazowy ale nadal w chorej cenie za 4 szt plastiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaMis nakładkę dostałem  w gratisie, zresztą podobnie jak i matę do bagażnika widoczną na pierwszym zdjęciu. Skill niegocjacyjny u mnie bardzo niski ale to mi się udało :)

U mnie taki plan - opony zimowe + felgi to numero uno, dopiero później osłony silnika i skrzyni biegów (chyba, że cena będzie chora, ale to naprawdę chora) no i chalapcze (widzialem na zdjeciach, imho dodają uroku), później elektryka tylnej klapy pewnie (o ile znów nie będzie zaporowej ceny).

Swoją drogą co do chlapaczy to do poprzedniego autka jak kupowałem (Chevy Cruze) to też taniością nie grzeszyły. Generalnie chyba ceny u dealerów (jeżeli chodzi o dodatki "oficjalne") jakoś do niskich nie należą

Edytowane przez moominko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 8,3 przy średnie prędkości 31 km/h. Przy średniej 41 schodzę do 7,6-7,8 generalnie jestem zadowolony ze spalania.

1 godzinę temu, moominko napisał:

Skill niegocjacyjny u mnie bardzo niski ale to mi się udało :)

Nie bądź taki skromny :) jaki widzisz wartość dodatków nie jest w całe niska. Ja popełniłem ten błąd ze skupiłem sie na cenie zamiast negocjować cenę w pakiecie z dodatkami. Zauważyłem ze dealer suki łatwej daje akcesoria w pakiecie niż upuszcza cenę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...