Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PawelP76 napisał:

Tak z ciekawości, kiedy składałeś zamówienie?

Ja na początku kwietnia, termin koniec maja/początek czerwca. Oby w maju bo te kilka dni może być dosyć kosztowne.

Ja też składałem zamówienie w kwietniu i podobnie jak u Ciebie odbiór koniec maja/czerwiec (w umowie I połowa czerwca). Zgodnie z informacją od dealera - nie da rady w maju. Troszkę klepnie po kieszeni niestety te kilka dni różnicy, kurs na maj 4,1677, kurs na czerwiec 4,3037 :( 

14 minut temu, Guliwer napisał:

Tak wygląda na FXT:

I już wiem, że mi się nie spodoba nie Quartz Blue Pearl :) dzięki

Edytowane przez moominko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie złożyłem 30 marca, odbiór w do końca czerwca. Dłużej czeka się już tylko na Dacię Duster ;) 

6 godzin temu, moominko napisał:

Dopisuję się do pyatnia, w czerwcu (jednak :( ) będę odbierać swojego XV właśnie w tym kolorze i z chęcią bym zobaczył

też czekam na quartz blue pearl :) 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GREGG napisał:

 

No widzisz, a mi to właśnie odpowiada... Druga sprawa, przy ciemnym kolorze nie widać, jak bardzo XV jest podniesiony, a przy jasnych kolorach felgi odcinają się od nadwozia i auto wygląda trochę jak postawione na szczudłach. No ale to wszystko kwestia gustu po prostu :)

Dokładnie tak. To co tobie sie nie podoba dla mnie jest zaleta tego aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelP76 napisał:

Oby w maju bo te kilka dni może być dosyć kosztowne.

Niestaty będzie kosztowne. W wypadku Exclusive (26900 eur)ponad 3,6 tys dodatkowo z samej różnicy kursu. Na czerwiec będzie 4.3037 i prospekty dla pln/eur nie są ciekawe na kolejne miesiące także uwijać sie panowie i panie:( 

Godzinę temu, Blixten napisał:

Dłużej czeka się już tylko na Dacię Duster ;)

Zamów skoda kodiaq to sie przekonasz co znaczy długi czas realizacji :)

4 godziny temu, moominko napisał:

Zgodnie z informacją od dealera - nie da rady w maju. Troszkę klepnie po kieszeni niestety te kilka dni różnicy, kurs na maj 4,1677, kurs na czerwiec 4,3037 :(

To jest dla mnie mega bez sensu. Powinna być wiążąca cena oraz kurs eur z dnia podpisania umowy a nie z dnia Fv. Różnica w koszt importera. Gdy dotarło do mnie ze ryzyko kursu jest w całości moim problemem kupiłem auto dostępne od ręki ( akurat trafił sie kolor jaki chciałem) po kursie z maja pomimo tego ze lokalny dealrer uprzedzał żebym sobie od razu odpuścił bo w Subaru nie ma aut dostępnych od ręki. Po 2 tel i 30 min znalazłem w kraju 3 szt dostępne od ręki ( odbiór w maju) 

Oto i on. Świeży ale juz brudny :)zima /jesienią będzie miał co robic na 4 kopyta. Jak juz raz uświadczyłem napędu innym nie chce jeździć. Myślę ze listwy boczne bedą dobrze wyglądały. 

9744FC59-17D3-4B05-A55E-0E5BDFFDEF35.jpeg

Edytowane przez MaMis
  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaMis napisał:

To jest dla mnie mega bez sensu. Powinna być wiążąca cena oraz kurs eur z dnia podpisania umowy a nie z dnia Fv. Różnica w koszt importera. Gdy dotarło do mnie ze ryzyko kursu jest w całości moim problemem kupiłem auto dostępne od ręki ( akurat trafił sie kolor jaki chciałem) po kursie z maja pomimo tego ze lokalny dealrer uprzedzał żebym sobie od razu odpuścił bo w Subaru nie ma aut dostępnych od ręki. Po 2 tel i 30 min znalazłem w kraju 3 szt dostępne od ręki ( odbiór w maju) 

Dla mnie też, niestety. Jak szukałem w kwietniu nic nie było dostępne więc zamówiłem, a skoro już zamówiłem, to zaprzestałem poszukiwań licząc że jednak się uda odebrać w maju. Ale się jakoś wiele nie przejmję, widać tak było pisane i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaMis napisał:

Myślę ze listwy boczne bedą dobrze wyglądały.

 

Skoro ci się podobają kontrasty, to na pewno listwy przypasują 

 

Teraz, MaMis napisał:

Zamów skoda kodiaq to sie przekonasz co znaczy długi czas realizacji :)

 

A Seat Ateca 1,4 - terminy na pół roku 

 

Teraz, mechanik napisał:

Gratulacje! Oby dobrze służył!

 

Dzięki @mechanik i wszyscy inni za życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, moominko napisał:

Ale się jakoś wiele nie przejmję, widać tak było pisane i tyle.

Dokładnie, każdy z nas podpisując Umowę był świadomy ryzyka, i nie jest to taka tragedia jak kredyt we Frankach ;) 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MaMis napisał:

 Oto i on. Świeży ale juz brudny :)

9744FC59-17D3-4B05-A55E-0E5BDFFDEF35.jpeg

Witamy w gronie biało-perłowym :biglol: Brud widać tylko na tylnej szybie ;) Bardzo praktyczny kolor. Nawet jak się pobrudzi, to dalej jest biały, tylko trochę mniej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zyzol napisał:

Witamy w gronie biało-perłowym :biglol: Brud widać tylko na tylnej szybie ;) Bardzo praktyczny kolor. Nawet jak się pobrudzi, to dalej jest biały, tylko trochę mniej :P 

Prawda,  mam podobne doświadczenia z białym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomx Mass napisał:

a co to za cena,  dealer dał rabat?

Słuszna uwaga:) 28400 

1 godzinę temu, FanSub napisał:

Prawda,  mam podobne doświadczenia z białym kolorem.

Dlatego bezdyskusyjnie wygrał biały. Czarny był tez w zasięgu ręki ale poprzedni był czarny i to była udręka z utrzymaniem względnej czystości.

2 godziny temu, Blixten napisał:

nie jest to taka tragedia jak kredyt we Frankach ;)

A to juz temat na osobną bardzo długą dyskusję. Jestem trochę innego zdania ale.... my tu Pany o subaru nie o CHF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja też pokażę, już jeżdżę jakieś 2 tygodnie. Dealer chyba zapomniał domówić mi hak i nie przyszedł na czas. Podczas odbioru samochodu sprzedawca zaoferował mi hak oryginalny - montaż za 2 tygodnie oraz dał mi na piśmie pierwszy przegląd za free po roku. Takie podejście to ja rozumiem. 

 

IMG_20180515_135917.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kolan napisał:

Podczas odbioru samochodu sprzedawca zaoferował mi hak oryginalny - montaż za 2 tygodnie oraz dał mi na piśmie pierwszy przegląd za free po roku. Takie podejście to ja rozumiem. 

No pięknie-super podejście -jestem zazdrosny normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz, jeśli nie widać lusterek czy klamki, ciężko rozpoznać wersję :) - u ciebie widać było klamkę, stąd próba zgadnięcia. Comforty chyba w odwrocie na forum - większość, zgodnie z przewidywaniami importera, kupiła "środkową" Exclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, jfidelk said:

Z zewnątrz, jeśli nie widać lusterek czy klamki, ciężko rozpoznać wersję :) - u ciebie widać było klamkę, stąd próba zgadnięcia. 

A nie jest tak, ze Comfort jest na 17 calowych felgach? Na zdjeciu sa 18-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, peteres napisał:

A nie jest tak, ze Comfort jest na 17 calowych felgach? Na zdjeciu sa 18-ki

Chyba 1.6 jest na 16’ a wszystkie 2.0 na 18’.

tez celowałem w środkowa wersje. Najbardziej w Comfort brakuje mi lusterka fotochromatycznego :( suma sumarum różnica w cenie była na tyle duża ze skusiłem sie na Comfort. Możecie sie nie zgodzić ze mną ale rynek wtórny raczej nie odda mi tej różnicy. Dla mnie pozostałe udogodnienia są irytujące wiec nie boli mnie ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jfidelk napisał:

większość, zgodnie z przewidywaniami importera, kupiła "środkową" Exclusive.

 

Z tego co słyszałem w jednym salonie, oczekiwania były na większą sprzedaż Exclusive+. Widocznie zwykłe Ex za dobrze wyszło w relacji cena/jakość

 

8 minut temu, MaMis napisał:

Możecie sie nie zgodzić ze mną ale rynek wtórny raczej nie odda mi tej różnicy

 

Tak, takie rzeczy nigdy się nie zwracają. Dlatego raczej trzeba patrzeć, co komu do szczęścia potrzebne z wyposażenia, niż kalkulować to pod kątem przyszłej sprzedaży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...