Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, aflinta napisał:

Standard, zlot jest na tyle dużym wyzwaniem logistycznym, że wszystkie ręce na pokład!

Życie nauczyło mnie pokory więc i tym razem się nie gniewam.... na razie B)

5 minut temu, Snuff napisał:

Bez przesady, strona powinna działać pozwalając na przeglądanie i wybór dodatków. Info na stronie głównej, że wszelkie zakupy będą realizowane po terminie "takim a takim" powinno wystarczyć.

Szlag mnie trafi jak wyjadę nowym autem z salonu bez zamówionych z wyprzedzeniem akcesoriów :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blixten napisał:

...

Szlag mnie trafi jak wyjadę nowym autem z salonu bez zamówionych z wyprzedzeniem akcesoriów :unsure:

Nacieszysz się wersją "basic" a potem będzie drugie szczęście jak zamontujesz "extrasy" hehe :yahoo:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Torba Tesco ma grube mięsiste rączki i one się tych oczkach blokują - to chyba sekret skuteczności :) Tak czy siak za gumowymi siatkami też się będę rozglądał - są w katalogu akcesoriów, ale nie znam ceny.

Na razie przykleiłem taki solidny wieszak łazienkowy na "pancerną" taśmę  obok lampki - nie testowałem jeszcze, zobaczymy, czy takie poprawianie fabryki się sprawdzi :biglol:

 

No i pytanie, bo może czegoś nie dopatrzyłem - siatkę na podłogę to się da w XV jakoś przymocować? Znalazłem na razie tylko dwa metalowe zaczepy po boku, bliżej tylnej kanapy. Brakuje mi jeszcze dwóch w okolicach klapy - są tylko plastikowe, takie same jak te haczyki na torby, tylko na dole - nie wyglądają tak solidnie jak te metalowe, no i mają sporo większy "rozstaw" - siatka by musiała mieć kształt trapezu?

Edytowane przez jfidelk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jfidelk napisał:

Na razie przykleiłem taki solidny wieszak łazienkowy na "pancerną" taśmę  obok lampki - nie testowałem jeszcze, zobaczymy, czy takie poprawianie fabryki się sprawdzi :biglol:

Byle z boczkiem nie odpadł :biglol:

 

42 minuty temu, jfidelk napisał:

Brakuje mi jeszcze dwóch w okolicach klapy - są tylko plastikowe, takie same jak te haczyki na torby, tylko na dole - nie wyglądają tak solidnie jak te metalowe, no i mają sporo większy "rozstaw" - siatka by musiała mieć kształt trapezu?

Trapez może nie, bo jest elastyczna, ale patrząc po zdjęciu to chyba innej możliwości nie ma (zdjęcie wprawdzie z MY16, ale tutaj wiele się nie zmieniło):

Znalezione obrazy dla zapytania subaru xv cargo net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blixten napisał:

Zachęcony zniżką dla nowych klientów, zamówiłem akcesoria w sklepie internetowym Subaru, sprawdzam sobie dzisiaj stan zamówienia, a tu: 

"Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że ze względu na XV Zlot Plejad sklepik internetowy będzie nieczynny w dniach 21.05.18-07.06.18 r.
Kontakt: sklep@subaru.pl " 

:biglol: 

Mimo plejad system działa, bo właśnie otrzymałem maila z info, że moje zamówienie otrzymało status "gotowe do wysłania" :ok: Pełna kultura, chyba, że któryś z forumowiczów pomógł ?

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego :)

Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu ;)

W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo na razie robię wszystko na wyczucie :lol:

20180524_100141.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, art5525 napisał:

Dzięki za zdjęcie, mam ten sam kolor ale dokupiłem listwy boczne na drzwi. Teraz widzę róznicę :)

 

Ja sie chyba też na te listwy zdecyduję. Wcześniej bym w tym w ogóle nie pomyślał, ale widziałem zdjęcia kolegów i mnie to zachęciło - listwy pasują wizualnie do innych elementów, zwłaszcza w Dark Grey, a do tego mniej będą drzwi obite. Pojadę wymienić olej po 3.000 to się wtedy listwy dołoży

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listwami wygląda dużo lepiej, dodają mu uroku.  Faktura listew jest podobna do wykończeń na zderzakach

No i spełniają jeszcze zadanie ochrony, uważam że lepiej je mieć. Pomyśl o chlapaczach, wydatek nie jest duży a drzwi mniej się brudzą.

 

Edytowane przez art5525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, GREGG napisał:

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego :)

Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu ;)

W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo na razie robię wszystko na wyczucie :lol:

20180524_100141.jpg

 

kolor bardzo fajny, tylko troche sie "zacieraja" te pastikowe elementy

 

zadowolenia i szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

kolor bardzo fajny, tylko troche sie "zacieraja" te pastikowe elementy

 

No widzisz, a mi to właśnie odpowiada... Druga sprawa, przy ciemnym kolorze nie widać, jak bardzo XV jest podniesiony, a przy jasnych kolorach felgi odcinają się od nadwozia i auto wygląda trochę jak postawione na szczudłach. No ale to wszystko kwestia gustu po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, GREGG napisał:

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego :)

Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu ;)

W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo na razie robię wszystko na wyczucie :lol:

...

gratulacje ! pozdrawia również sub dark grey :P

 

Cytat

kolor bardzo fajny, tylko troche sie "zacieraja" te pastikowe elementy

wszystko zależy jak pada słońce, postaram się zrobić fotkę jak "widoczne" są plastiki

Edytowane przez Snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, GREGG napisał:

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego :)

Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu ;)

 

16 minut temu, GREGG napisał:

 

No widzisz, a mi to właśnie odpowiada...

Gratulacje:)

Ja jednak stawiam na kontrast ;) Ciemne kolory poza plastikami ukrywają też przetłoczenia, a te są całkiem ciekawe. Ale tak, kolor to zdecydowanie kwestia gustu i preferencji

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aflinta napisał:

Ktoś kleił listwy na Quartz Blue Pearl I ma zdjęcia?

Dopisuję się do pyatnia, w czerwcu (jednak :( ) będę odbierać swojego XV właśnie w tym kolorze i z chęcią bym zobaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, moominko said:

Dopisuję się do pyatnia, w czerwcu (jednak :( ) będę odbierać swojego XV właśnie w tym kolorze i z chęcią bym zobaczył

 

Również się dopisuję, ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w tym kolorze. U mnie dopiero koniec lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, GREGG said:

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego :)

Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu ;)

W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo na razie robię wszystko na wyczucie :lol:

20180524_100141.jpg

Tak z ciekawości, kiedy składałeś zamówienie?

Ja na początku kwietnia, termin koniec maja/początek czerwca. Oby w maju bo te kilka dni może być dosyć kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PawelP76 napisał:

Tak z ciekawości, kiedy składałeś zamówienie?

Ja na początku kwietnia, termin koniec maja/początek czerwca. Oby w maju bo te kilka dni może być dosyć kosztowne.

 

Na koniec lutego zamawiałem, auto było fizycznie u dealera w 2 tygodniu maja. Więc mniej więcej trwało to 2 miesiące, jak w Twoim przypadku. Procedury przy leasingu trochę potem zajęły, ale mi się nie spieszyło, bo już wiedziałem, że jest dobry kurs w maju a do końca miesiąca na pewno się sprawa zamknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...