Jump to content

Nowy XV II-generacji

Recommended Posts

13 godzin temu, keyman napisał:

Niestety dalej nie wiadomo czy odświeżone 2.5 trafi do EU.

Najpierw OBK musi się pojawić na rodzimym rynku, dopiero potem będzie można oczekiwać go unas. 

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego  Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu  W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo

Niezawodności i dużo wolnego czasu za sterami naszych XV życzę wszystkim forumowiczom w 2019   

Mam za soba jazde probna nowym XV 2.0. Moge pokusic sie o porownanie z poprzednim XV MY13 2.0D i moim obecnym Levorgiem.    Wyciszenie: Subaru nareszcie sie postaralo o wyciszenie wnetr

Posted Images

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Jeśli mogę Ci coś radzić, to zacznij przygodę z Subaru od czegoś z rynku aut używanych. Dzisiejsza oferta w salonach jest ... no cóż, jest jaka jest. Ewentualnie OBK 2,5 CVT (jeśli jeszcze jakieś są), spore, rodzinne, uniwersalne auto - o ile nie potrzebujesz powalającej dynamiki i nie robisz 60k km rocznie (przeglądy co 15 mogą być uciążliwe czasowo i kosztowne). Masz auto na lata prawdopodobnie bezproblemowej eksploatacji, z solidną, wolnossąca benzyną. 

"Niestety" aktualnie w moje potrzeby idealnie wpasowuje się XV, a używki II gen 2.0i EU to nikt nie chce sprzedać ;)

• Upvote 1
2 godziny temu, sevenxd napisał:

"Niestety" aktualnie w moje potrzeby idealnie wpasowuje się XV, a używki II gen 2.0i EU to nikt nie chce sprzedać ;)

Nikt na razie raczej nie sprzeda bo za te pieniądze nic porównywalnego się nie kupi, a już na pewno nie w Subaru

46 minut temu, GREGG napisał:

Nikt na razie raczej nie sprzeda bo za te pieniądze nic porównywalnego się nie kupi, a już na pewno nie w Subaru

bez przesady. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Wystarczy wypad za naszą granice do któregoś z kraju UE

https://www.mobile.de/pl/samochod/subaru-xv/vhc:car,ms1:23500_6_,frn:2018,ful:petrol,pwn:110

• Like 1
  • Upvote 1
52 minuty temu, Karas napisał:

bez przesady. Dla chcącego nie ma nic trudnego. Wystarczy wypad za naszą granice do któregoś z kraju UE

https://www.mobile.de/pl/samochod/subaru-xv/vhc:car,ms1:23500_6_,frn:2018,ful:petrol,pwn:110

I gwarancja EU tez działa. Koledzy w DE maja jeszcze nowe Levorgi i BRZ.

1 godzinę temu, Karas napisał:

Używane kosztują niewiele mniej niż mój nowy kupiony 2,5 roku temu... Plus koszty rejestracji, dopłaty polskiego VAT, problem z leasingiem itd. Dalej nie widzę dobrej alternatywy dla XV 2.0i w cenie na poziomie 110k PLN 

13 minut temu, GREGG napisał:

dopłaty polskiego VAT

VAT to tylko przy samochodzie nowym wg definicji podatkowej (do 6 miesiecy). Pozostaje jedynie akcyza i koszty rejestracji.