Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, yarthecat napisał:

Listwy na drzwiach mają strukturę podobną jak plastiki wewnątrz (pseudokarbon) - ALE SĄ MATOWE

 

Te listwy wystają na tyle, że zatrzymają udzerzenie od cudzych drzwi? Jeżeli tak, to przemyślę temat 

 

Jak możesz wrzuć foto całego auta z boku z tymi listwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blixten napisał:

Jaki jest łączny koszt usługi z materiałem ??

po cichu powiem...  2,5k :rolleyes:  jako, że nowy samochód, to nie trzeba było robić większych korekt lakieru (tak jak pisałem wcześniej, maska wymagała poprawek). Subaru wygląda o niebo lepiej, niż z salonu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MaMis napisał:

Chyba uderzenia obcych drzwi nie wytrzymaja - wyżej jest bardziej wystające przetloczenie 

jeżeli jest zamontowane we właściwym tzn zgodnym z instrukcją miejscu wytrzyma spokojnie i ochroni drzwi. Kiedyś takie gadzety montowano seryjnie w autach teraz trzeba dopłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, yarthecat napisał:

Proszę bardzo

 

Dzięki, źle to nie wygląda, bo jest i tak dużo tych innych plastików. Ale wygląda, że górna część drzwi wystaje i listwa nic nie pomoże - jak jest na żywo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Karas napisał:

jeżeli jest zamontowane we właściwym tzn zgodnym z instrukcją miejscu wytrzyma spokojnie i ochroni drzwi. Kiedyś takie gadzety montowano seryjnie w autach teraz trzeba dopłacać...

Auto zdecydowanie bardziej podoba mi się bez tego gadżetu, więc bardzo dobrze, że nie montują ;) Punkt widzenia itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaMis napisał:

Chyba uderzenia obcych drzwi nie wytrzymaja - wyżej jest bardziej wystające przetloczenie 

Mi się podoba...fakt, praktyczne zastosowanie małe ale fajnie to wygląda. Zawsze można obkleić boki drzwi gumką (są w akcesoriach albo na ali), jak kto chce. Chyba sobie sprawię te listwy a jak coś nie tegez to będę miał pretensję do @yarthecat hehe :D

 

poza tym...te listwy mogą ochraniać, jak ktoś chce przywalić drzwiami w nas.

Edytowane przez Snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Snuff napisał:

poza tym...te listwy mogą ochraniać, jak ktoś chce przywalić drzwiami w nas

 

No i tym cały sens ich montowania - pod warunkiem, że góra drzwi nie wystaje, wtedy żadnego sensu nie mają, chyba że wyłącznie dla wyglądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No i tym cały sens ich montowania - pod warunkiem, że góra drzwi nie wystaje, wtedy żadnego sensu nie mają, chyba że wyłącznie dla wyglądu 

No ale to można powiedzieć o każdych listwach na wszystkich markach samochodów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał:

Mi się podoba...fakt, praktyczne zastosowanie małe ale fajnie to wygląda. Zawsze można obkleić boki drzwi gumką (są w akcesoriach albo na ali), jak kto chce. Chyba sobie sprawię te listwy a jak coś nie tegez to będę miał pretensję do @yarthecat hehe :D

 

poza tym...te listwy mogą ochraniać, jak ktoś chce przywalić drzwiami w nas.

Popatrz jak to z profilu wygląda, generalnie służyć ma by mnie nie obijano 

 

profil.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spawalniczy napisał:

Może tu będzie lepiej widać.

BA7AD3DC-0C28-4A32-8737-61DD746E2F2E.jpeg

Możesz przeslac fotkę z boku? To jest biała perła? Mój jest biały i zastanawiam sie jak to będzie wyglądać 

 

Nurtują mnie jeszcze inne rzeczy:

1. Patrząc na osłonę grila i wielkości otworów w nim, większość nie tylko robali ale i kamieni wali prosto w chłodnice. Myśleliście o montażu jakiejś siatki aby zatrzymać większy syf lecący na chłodnice? 

2. Podświetlenie kabiny. Wg instrukcji jedno położenie w stecz od najjaśniejszego to tryb auto który dostosowuje jasność podświetlenia deski w zależności od natężenia światka na zew. Ktoś testował juz w praktyce? 

Edytowane przez MaMis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyglada. Naklejek na lusterka niebwiedzialem w akcesoriach. Listwy są jak sie domyślam naklejane? Do samodzielnego montażu czy robiłeś w aso? Fajny dodatek ale cena mnie trochę powala za kawałek plastiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...