Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

Tak! O takie mi właśnie chodzi tylko mają być szare z pomarańczową nitką :biglol: . Niekoniecznie chodziło o śliskie kierownice choć chwyt w takiej rękawicy na pewno był pewniejszy bo i pot na dłoni nie powodował śliskości kierownicy. Jak pamiętam takie rękawiczki rozpowszechniły się wśród kierowców za sprawą kierowców rajdowych, którzy zaczęli ich używać jako pierwsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szürkebarát napisał:

rękawiczki rozpowszechniły się wśród kierowców za sprawą kierowców rajdowych, którzy zaczęli ich używać jako pierwsi.

Bo drewniane kierownice były śliskie. Obecny kształt kierownicy i sposób jej trzymania raczej wykluczają poślizg ręki - no chyba, że ktoś woli trzymać ręce na kierownicy inaczej. Nie bardzo wiem jak skórka z rękawiczki miałby mniej ścierać kierownicę niż skóra z ręki.... ale jest możliwość, że ktoś ma ręce jak pięty u osoby chodzącej boso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PRIMAR napisał:

No to jeszcze do kompletu piesek kiwający głową na tylną półkę. :)

 

Piesek1.jpg

U mnie nie będzie efektu bo mam przyciemnione szyby z tyłu i nie go będzie widać. Ale jakby tak postawić pod przednia szybą? Ale był by czad! :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kolan napisał:

Trochę drogo...

Chciałeś w serwisie, a to niestety kosztuje. Za to masz zachowaną gwarancję. Możesz zrobić to nieco taniej, kupując na chińskim portalu odpowiedni sterownik składający/rozkładający lusterka i domykający szyby za ułamek tej kwoty, potem zamontować sam albo w jakimś warsztacie, ale tracisz gwarancję na instalację elektryczną... decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aflinta napisał:

Chciałeś w serwisie, a to niestety kosztuje. Za to masz zachowaną gwarancję. Możesz zrobić to nieco taniej, kupując na chińskim portalu odpowiedni sterownik składający/rozkładający lusterka i domykający szyby za ułamek tej kwoty, potem zamontować sam albo w jakimś warsztacie, ale tracisz gwarancję na instalację elektryczną... decyzja należy do Ciebie.

Opcja najtańsza: wyrobić sobie nawyk naciskania guziczka (plus parę innych nawyków ;)) ...5 stów w kieszeni i gwarancja też zachowana :P

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja najtańsza: wyrobić sobie nawyk naciskania guziczka (plus parę innych nawyków ) ...5 stów w kieszeni i gwarancja też zachowana 
Nie zakładałem, bo obiło mi się o uszy, że na mrozie może figla płatać i nie rozłożysz lusterek... Nie potrafię podać źródła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Snuff napisał:

Opcja najtańsza: wyrobić sobie nawyk naciskania guziczka (plus parę innych nawyków ;)) ...5 stów w kieszeni i gwarancja też zachowana :P

Oj. Gdy napisałem, że "każdy kierowca ma w głowie..." to zaraz okazało się, że nie każdy i może z tymi nawykami też tak być.

4 minuty temu, prugi napisał:

Jeżeli rozkładanie/składanie nie działa ti się jedzie na gwarancję i wymieniają cały moduł. Sprawdzone.

Jeżeli rozkładanie nie działa to się nie jedzie. Jechałeś kiedyś bez lewego lusterka? Ja niestety jechałem raz i drugiego razu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 07:47, Szürkebarát napisał:

Kiedyś kierowca prowadził pojazd w rękawiczkach, takich specjalnych z cienkiej i miękkiej skóry. Perforowanych i z zapinanym paskiem na nadgarstku. Chyba sobie takie sprawię i oldskulowo będę zadawał szyku. Już je widzę - szare z pomarańczowym przeszyciem! :biglol:

Elegancki dodatek ale nie do tego auta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, prugi napisał:

Rozkładasz lusterka ręcznie i jedziesz na gwarancję.

 

A potem powiedzą, że zepsute przez ręczne rozkładanie ;) Mi udało się ten mechanizm zepsuć, właśnie w ten sposób - zbyt wiele razy ręcznie rozłożysz i coś się wyrabia w środku, później lusterko rozkłada się do przodu, jak drzwi w pierwszych Syrenach (bądź w Rolls-Royce :D) :unsure:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...