Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Blixten napisał:

Nie dostałeś maila od SJS ??

 

widocznie "ptaszka" nie zaznaczyłem tam gdzie trzeba podczas kupna samochodu, a sam do tej pory nie zalogowałem się do SJS. No nic mam jeszcze 2 miesiące, może się zbiorę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Snuff napisał:

widocznie "ptaszka" nie zaznaczyłem tam gdzie trzeba podczas kupna samochodu, a sam do tej pory nie zalogowałem się do SJS. No nic mam jeszcze 2 miesiące, może się zbiorę :rolleyes:

Napisz do nich maila, że jesteś chętny na szkolenie w Gdańsku (bo masz nowe auto) - sami napiszą jak będą kolejne organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, aflinta napisał:

Napisz do nich maila, że jesteś chętny na szkolenie w Gdańsku (bo masz nowe auto) - sami napiszą jak będą kolejne organizować.

właśnie napisałem...swego czasu często i długo w Gdańsku siedziałem (praca), warto by odwiedzić stare miejsca przy okazji

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Snuff napisał:

właśnie napisałem...swego czasu często i długo w Gdańsku siedziałem (praca), warto by odwiedzić stare miejsca przy okazji

Zapraszamy :) ...a po szkoleniu, jak już zrobi się ciemno, to silną grupą sterroryzujemy ulice 3miasta :yahoo:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blixten napisał:

Zapraszamy :) ...a po szkoleniu, jak już zrobi się ciemno, to silną grupą sterroryzujemy ulice 3miasta :yahoo:

 

A potem się dziwić, że babcia wyciąga krzyżyk i wodę święconą, gdy się jej powie "Babciu, kupiłem sobie nowy samochód? A jaki? Subaru"....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaMis napisał:

2 kwietnia szkolenie stopień II, tor Kielce ( tylko Kielce dla stopnia II), koszt 590 osoba. Mi nie pasuje miejsce i szas ale może was zainteresuje? 

W dobrym towarzystwie zawsze milej, więc mi też średnio pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

@Snuff - zdarzyło Ci się, że pomalowali Ci auto farbami okrętowymi ?

czy można taką ceramikę glinkować ? 

zdecydowana większość farb w powietrzu to okrętowe :facepalm:  jak pojadę na odnowienie powłoki, to zobaczę co z tym zrobi fachowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...