Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, spawalniczy napisał:

Mam jeszcze pytanie - czy dywanik kierowcy jest mocno podcięty i odsłania dużo podłogi w okolicy pedału gazu, jak w innych modelach Subaru?

Po sławnych rozdmuchanych do granic absurdu problemach z dywanikami blokującymi pedał gazu w USA producenci będą dmuchać na zimne - cieszmy się, że jeszcze jakiś kawałek gumy został :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Jak oceniacie skuteczność działania katalogowych chlapaczy? Z wizualnego punktu widzenia nie jestem fanem, ale ostatnio grudki błota wylądowały nawet nad klamką tylnych drzwi, więc zacząłem się zastanawiać.

 

Bardzo polecam, mam i dają radę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karas napisał:

dywaniki takie same jak w poprzedniku. Za jakiś czas miejsce pod pedałem gazu zrobi się wytarte prawie biała a później zrobi się tam zapewne dziurka

 

Trudno, normalne zużycie. Samochód, jak każda rzecz jest dla mnie, a nie ja dla auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po otwarciu drzwi lub bagażnika nie zapala Wam się światełko w bagażniku? Po włączeniu przełącznikiem tego światełka w bagażniku pali się ono na stałe - nawet przy zamkniętych wszystkich drzwiach. Trochę to lipne, aby jak jest ciemno, po otwarciu klapy tylnej ręcznie trzeba było włączać to oświetlenie i ponownie je wyłączać.

Edytowane przez kolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolan napisał:

Czy po otwarciu drzwi lub bagażnika nie zapala Wam się światełko w bagażniku? Po włączeniu przełącznikiem tego światełka w bagażniku pali się ono na stałe - nawet przy zamkniętych wszystkich drzwiach. Trochę to lipne, aby jak jest ciemno, po otwarciu klapy tylnej ręcznie trzeba było włączać to oświetlenie i ponownie je wyłączać.

Światło w bagażniku zapala mi się tylko po otwarciu klapy. Nie mam problemu, który Ty opisałeś.

 

Przy okazji zapytam - czy przyciski do otwierania tylnich okien, po stronie kierowcy powinny być podświetlane? Bo są tylko dwa z przodu, te z "auto". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bmbm napisał:

Przy okazji zapytam - czy przyciski do otwierania tylnich okien, po stronie kierowcy powinny być podświetlane? Bo są tylko dwa z przodu, te z "auto".  

Szczerze mówiąc nie pamiętam, ale zobaczę wieczorem, to dam znać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spawalniczy napisał:

Dziękuję. Mam jeszcze pytanie - czy dywanik kierowcy jest mocno podcięty i odsłania dużo podłogi w okolicy pedału gazu, jak w innych modelach Subaru?

 

1 godzinę temu, Karas napisał:

dywaniki takie same jak w poprzedniku. Za jakiś czas miejsce pod pedałem gazu zrobi się wytarte prawie biała a później zrobi się tam zapewne dziurka

W Foresterze tak samo to wygląda. Od samego początku dywanika nie przypinam do zaczepów - mam podciągnięty do przodu do tego stopnia, że fragment wykładziny/podłogi) pod pedałem gazu jest całkowicie zakryty. Nóg podkurczonych pod siedzenie nie trzymamy, więc nie ma problemu z tym, dywanik jest bardziej odsunięty od fotela.

Guma ma od spodu kolce które sprawiaja, że nie ma mowy o przesuwaniu, na lato welury mają od spodu rzepy.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy okazji zapytam - czy przyciski do otwierania tylnich okien, po stronie kierowcy powinny być podświetlane? Bo są tylko dwa z przodu, te z "auto". 

Przy włączonych światłach podświetlają się wszystkie ale jak wyłącze silnik (np. w garażu ) to pałą się tylko 3



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Snuff napisał:


Przy włączonych światłach podświetlają się wszystkie ale jak wyłącze silnik (np. w garażu ) to pałą się tylko 3



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Czyli coś nie tak, bo u mnie w żadnym momencie nie palą się wszystkie cztery, tylko dwa co obsługują przednie szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, spawalniczy napisał:

Do usług. I jeszcze ważne: jak zaczną migać wszystkie cztery równocześnie, to znaczy, że masz 3 sekundy na ewakuację.

 

Napisz jeszcze, gdzie jest schowany przycisk od katapultowania kierowcy, bo nie wszyscy wiedzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, aflinta napisał:

Czyli jednak Street Urban Vehicle ;)

 

He he. No tak daleko idących wniosków, to bym nie wysuwał :D

22 godziny temu, aflinta napisał:

Świnia musi jechać! Świnia bez błota jest nieszczęśliwa! :mrgreen:

 

Pewnie tak :biglol:

Może przy odrobine mniejszej ilości błota poziom szczęśliwości nie spadłby za bardzo? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...