Skocz do zawartości

Forester jako samochód terenowo wyprawowy SUBARIADY i inne


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

ale wedlug mnie chodzi o to ze forester nigdy nie bedzie prawdziwa "terenówką" taką z krwi i kosci

jak ktos jezdzil takim prachem czy to Y60 lub Y61 albo wlasnie Wranglerem obojetnie jakiej generacji czy inna "sztywna" zabawką to to napewno potwierdzi ale tez przyzna jak np ja ,że forester jest bardzo dzielny w terenie

dla mnie jazda foresterem w terenie wiązała by sie co chwile z zastanawianiem sie o delikatnosc podzespołów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nikt nie upiera się, że to terenówka. Myślę, że większość zdaje sobie sprawę z ograniczeń. No i to jest forum Subaru. A kolega, co wpis z jakimś zmodzonym pod teren Subikiem wpada do wątku i próbuje udowodnić, że nie można bawić się w modyfikacje pod teren, bo tak nie da się bawić i to bez sensu a w ogóle jego Fiaty są najlepsze... Dałby sobie chłop na luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forestera w teren nie przygotowuje się do pokonania błota o głębokości 1m czy górki mającej 70 stopni, ale jak dla mnie po to by robić coś takiego jak na filmiku poniżej - dojechać w ciekawe miejsca - a nie upalać go w ciężkim terenie :-) 
 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Patrolem, ani żadną terenówką tylko Subaru? Dziwne, to już jakaś misja musi być. 
Dokładnie tak.
To nie jest tak że my nie wiemy że istnieją vitary, patrole, Isuzu, toyoty no i jeepy, to jest świadomy wybór, bo w 1 kolejności jest jazda Subaru a w 2 terenowa. Mamy zryta psyche i nawet jak się z nas śmieją to i tak robimy swoje i jesteśmy z tego dumni.

Ja bym nie zamienił Forka na starego patrola, jak Ty pewnie Jeepa na Hiluxa, jak to mówi moja żona... Bo tak! :)

Najwyraźniej Ty tego nie masz, i nic w tym złego.. tylko po co w kółko o tym samym gadamy to ja nie wiem.

A i nie misja ale sekta :)


Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie forek to bardzo fajne auto do turystki, wypadów po za miasto i fajnych wypraw. 

Do orania są inne zabawki ale też między inni mnie dziwi temat np stalowych zderzaków do forka itp modów. 

Do forka to lift jak najlepsza opona i podcięte zderzaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LosioDriver napisał:

Na Facebooku pojawiło się takie coś:

 

Brak opisu.

 

Co myślicie?

Trochę wątło tą siatka wygląda :cry:

 

W dniu 24.03.2021 o 10:58, coocer napisał:

To nie jest tak że my nie wiemy że istnieją vitary, patrole, Isuzu, toyoty no i jeepy, to jest świadomy wybór, bo w 1 kolejności jest jazda Subaru a w 2 terenowa

Pod warunkiem, że miało się ten wybór :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku pojawiło się takie coś:
 
165286235_445084430051509_1734727691451187562_n.png?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Jlg82d7TkswAX9GEnlC&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=be8a0f41f4fe9f6ed295b7caeae7d2b7&oe=6081DAE6
 
Co myślicie?
Dla mnie bomba, można namiot wrzucić, lub co kto chce.
myślę tylko że podczas przewozu koła, trapów czy innego szpeju milicja miała by kilka pytań co do mocowania wszyskiego.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, koziolek napisał:

Dla mnie bomba, można namiot wrzucić, lub co kto chce.

 

Właśnie dla mnie też bomba, bo zazwyczaj jak potrzebuję to coś wrzucić na płasko. Koło też da się jakoś zamontować. A policja... zawsze mogą coś znaleźć ;)

 

Jedynie zastanawia mnie jak zachowa się to mocowanie na dłuższą metę.

 

bagdach.jpg.497d259bff3aecff7ed51cf38d0164c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bagażnik do przewozu lekkich rzeczy.  Przy gwałtownym hamowaniu np. koło pomimo dobrego zamocowania do bagażnika swoją masą sprawi, że całość odpadnie. Te kilka wkrętów zostanie zerwanych. Takie są prawa fizyki;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bagażnik do przewozu lekkich rzeczy.  Przy gwałtownym hamowaniu np. koło pomimo dobrego zamocowania do bagażnika swoją masą sprawi, że całość odpadnie. Te kilka wkrętów zostanie zerwanych. Takie są prawa fizyki;):)
O wkręty się nie martwię. To nitonakrętki i na pewno nie zostaną zerwane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wkręty się nie martwię. To nitonakrętki i na pewno nie zostaną zerwane
Wiele razy słyszałem "na pewno wytrzyma" jak montowaliśmy "wydumki" w sprzęcie rolniczym, a pracownik i tak znalazł sposób, że uszkodził. :biglol:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...