Skocz do zawartości

Mirrorlink - problem z połączeniem


crimson111

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Was, czy ktoś może z powodzeniem połączył się przez Mirrorlink z telefonem HTC10?

U mnie po podłączeniu pojawia się komunikat na telefonie (mogę przekręcić), że "zestawiono połączenie Mirrolink, rozłącz by zakonczyć konfigurację". Oczywiście po rozłączeniu i ponownym podłączeniu sytuacja się powtarza.

Macie może jakąś podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączyłem Samsunga i bardzo wolno, ale się połączył. Z tym, że ... jest tylko kilka aplikacji, które obsługują mirrorlink (przynajmniej tyle było jak się tym interesowałem ponad pół roku temu), np. Sygic.

 

Jaki masz rocznik Levorga? Bo mój jest z pierwszej dostawy i miałem aktualizowany soft w stacji multimedialnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam


Mam pytanie dotyczące aplikacji mirrorlink, kiedy będzie współpracowała z większością popularnych telefonów, a nie tylko z kilkoma przestarzałymi modelami  opisanymi w instrukcji samochodu, uważam że w tej chwili jest to bubel który wprowadza w błąd potencjalnych nabywców, mam pytanie do użytkowników u kogo to działa i na jakich telefonach?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiedy będzie współpracowała z większością popularnych telefonów

 

nigdy, bo mirrorlink to slepy zaulek ewolucji

wiekszosc producentow dopracowuje android auto i carplay

temat jest omawiany w dziale 'pytania do dt'

 

tak przy okazji: popraw podpis w profilu bo ten otback az gryzie w oczy

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Mam pytanie dotyczące aplikacji mirrorlink, kiedy będzie współpracowała z większością popularnych telefonów, a nie tylko z kilkoma przestarzałymi modelami  opisanymi w instrukcji samochodu, uważam że w tej chwili jest to bubel który wprowadza w błąd potencjalnych nabywców, mam pytanie do użytkowników u kogo to działa i na jakich telefonach?

 

 

Możesz sam sprawdzić certyfikacje: https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

nigdy, bo mirrorlink to slepy zaulek ewolucji

wiekszosc producentow dopracowuje android auto i carplay

temat jest omawiany w dziale 'pytania do dt'

dużo na ten tamat piszą: https://www.android.com/intl/en_uk/auto/subaru/
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Musisz podłączyć tel. przez USB (port na dole konsoli). Dodatkowo ja wgrałem 2 app (LG Mirror Drive i Car Mode). Po podłączeniu powinna być aktywna ikona Mirrorlink i wspomniana aplikacja LG przenosząca na ekran smartfona. Ktoś też pisał o wyłączeniu obracania ekranu. Czasami trzeba też kilka razy wyjść do Menu głównego i ponownie kliknąć Mirrorlink. Niestety całość nie jest zbyt przyjazna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...