Skocz do zawartości

RACE DAY 2017


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Harvester napisał:

I nie chcę siać fermentu, ale woyt to Ty byłeś najgłośniejszy i niestety nie będę mógł Cię dopuścić z tym wydechem na kolejną Łódź :(

 

Bezsprzecznie masz rację. Moje auto tego dnia było najgłośniejsze, sam nie wiem jak to możliwe, ale jednak tak było.

Zdaję sobie sprawę, że kolejna impreza na Torze Łódź jest nie dla mnie (jeśli z wydechem nic nie zrobię......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tylko, że masz świadomość, że nie jest to wina ani moja ani Twoja ani Toru Łódź. Podziękowania należą się małej grupce sąsiadów toru, którzy uważają, że tor jest beee podczas gdy za płotem toru działa normalnie żwirownia, która w tygodniu jest dwa razy głośniejsza i dodatkowo się z niej pyli................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję film z ostatniego Ułęża. Podziękowania należą się Nikonowi oraz dla operatora drona J.Zalega. Nikon ma dużo materiału z indywidualnymi przejazdami, więc jakby ktoś był chętny to może się do niego zgłaszać :) Zapraszam na kolejny Race Day - Time Attack - Ułęża dnia 07.05.2017

 

 

 

Prezentuję film z ostatniego Ułęża. Podziękowania należą się Nikonowi oraz dla operatora drona J.Zalega. Nikon ma dużo materiału z indywidualnymi przejazdami, więc jakby ktoś był chętny to może się do niego zgłaszać :) Zapraszam na kolejny Race Day - Time Attack - Ułęża dnia 07.05.2017

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Harvester napisał:

Prezentuję film z ostatniego Ułęża. Podziękowania należą się Nikonowi oraz dla operatora drona J.Zalega. Nikon ma dużo materiału z indywidualnymi przejazdami, więc jakby ktoś był chętny to może się do niego zgłaszać :) Zapraszam na kolejny Race Day - Time Attack - Ułęża dnia 07.05.2017

 

 

 

Prezentuję film z ostatniego Ułęża. Podziękowania należą się Nikonowi oraz dla operatora drona J.Zalega. Nikon ma dużo materiału z indywidualnymi przejazdami, więc jakby ktoś był chętny to może się do niego zgłaszać :) Zapraszam na kolejny Race Day - Time Attack - Ułęża dnia 07.05.2017

 

a jakiś namiar do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Harvester napisał:

Mam nadzieję tylko, że masz świadomość, że nie jest to wina ani moja ani Twoja ani Toru Łódź.

 

Michał, żadnych, serio, żadnych pretensji do nikogo. Najwyżej do siebie.

Rozmawiałem z Arkiem dosyć długo na temat sąsiadów, zażaleń, pism, itd

Szkoda, że sytuacja jest taka, jaka jest.

 

Race Day jest mega - najeździłem się tyle, że na drugi dzień miałem zakwasy ;)

Atmosfera, uczestnicy no i WY z Pawłem i Bartkiem tworzycie fajny i zgrany zespół! Tor Łódź również lubię.

 

Dlatego muszę coś pokombinować z wydechem i tyle ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Też zacznę przyjeżdżać lawetą, to zejdę z czasem o min. 1s :biglol:


Śmiechem żartem ale to jest możliwe ;) Nie masz wtedy z tyłu głowy myśli że musisz na kołach do domu wrócić i dzięki temu jesteś w stanie bardziej zaryzykować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2017 o 14:14, Harvester napisał:

Drodzy! Dziękuję grupie Subaru, która jak zwykle na naszych treningach byłą dominującą grupą... To dla mnie wielka radość :yahoo:Siedzieliśmy z Pawłem przed monitorem z wynikami i zgodnie stwierdziliśmy, że to najbardziej zacięty Time Attack, pod względem rywalizacji, ever w naszym wykonaniu :) 

Dzisiaj wieczorem lub jutro pojawi się pierwsza porcja zdjęć. Ponadto Nikon się nie chwali, ale widziałem już pierwsze efekty pracy nad filmem z Ułęża ;)

Będziesz miał wspomniane zdjęcia z Toru Łódź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy forumowicze serdecznie zapraszam na najbliższe wydarzenia Race Day:
06.05.2017 - Race Day Mini - Warszawa Bemowo
07.05.2017 - Race Day - Moto-Park Ułęż

Przypominam, że Race Day Mini to tańsza alternatywa w samej Warszawie (wpisowe 150 zł). 
Najlepszy czas Subaru w Ułężu to 1:57.064. 

Link do rejestracji --> https://www.prorallyschool.pl/rezerwacje

Wiem, że forum się mocno zbroi, za niedługo nikt już nie będzie miał auta bez klatki chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wybiera się w sobotę na Bemowo? Chciałem porobić zdjęcia i nie jestem pewny czy ktoś z forum będzie= szkoda czasu. Potrzebuje urozmaicić swoją teczkę o motosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wybiera się w sobotę na Bemowo? Chciałem porobić zdjęcia i nie jestem pewny czy ktoś z forum będzie= szkoda czasu. Potrzebuje urozmaicić swoją teczkę o motosport.

Jutro wieczorem sie okaze, ale jest szansa ze bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, yaareq napisał:


Jutro wieczorem sie okaze, ale jest szansa ze bede.

Trzymam kciuki, bo to by znaczyło okazje ustrzelenia białasa przed sprzedażą. 

To wale do organizatora o akredytacje, bo coś nie odpisuje na wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...