Skocz do zawartości

RACE DAY 2017


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Sopel nie kupie teraz żadnego na chwile, już i tak fortunę pochłonęły obie moje zabawki. Zaraz trzeba kupic opony letnie do Forka 18 tak samo letnie do Suzuki mojej Ani. Natomiast Impreza ma tylko jedne pólslicki. Trzeba będzie nakupować deszczowe szutrowe, slicki <_<. Załamuje mnie to, a na Fb dziewczyna szuka autka za 5-6tys do zabawy. Ja tyle na opony cywilne wydałem/wydam. A gdzie profi do imprezy itd .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Docik napisał:

Sopel nie kupie teraz żadnego na chwile, już i tak fortunę pochłonęły obie moje zabawki. Zaraz trzeba kupic opony letnie do Forka 18 tak samo letnie do Suzuki mojej Ani. Natomiast Impreza ma tylko jedne pólslicki. Trzeba będzie nakupować deszczowe szutrowe, slicki <_<. Załamuje mnie to, a na Fb dziewczyna szuka autka za 5-6tys do zabawy. Ja tyle na opony cywilne wydałem/wydam. A gdzie profi do imprezy itd .....

Biedny Docik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Harvester napisał:

No i łatwo nie było, tym razem wszystkim wklepały..... 2 Hondy :o

Bo to szybkie auta są i zapewne bardzo dobrzy kierowcy :).

 

Widziałem, że CRZ wykręciła świetny czas. Jakie odczucia co do odwróconej trasy? Jest szybsza? Teoretycznie chyba trudniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy, kończą się miejsca na trening w Łodzi dnia 09.04.2017, kto jeszcze się nie zapisał, niech się śpieszy! :)
Tym razem na Torze w Łodzi będzie system pomiaru czasu znany z Ułęża. 

Ponadto opracowuję nową stronę z wynikami na naszej stronie www. Przy tej ilości imprez w dwóch lokalizacjach muszę wprowadzić sporo przeróbek, stąd opóźnienia w publikacji wyników.
Dla niecierpliwych, wszystko jest na protimer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...