Skocz do zawartości

RACE DAY 2017


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.07.2017 o 22:33, Andrzej8 napisał:

Mam wielką ochotę pojechać bo nigdy nie byłem, tylko nie wiem czy jest sens na zwykłej oponie, może być wstyd bo pewnie będę ostatni :wacko:

 

 

w klasie K5 na Słomczynie zazwyczaj jestem ostatni, powód jest banalny - od miejsc pierwszych dzieli mnie 100-150 koni mocy więcej oraz 300 kg wagi :) ale powiem ci tak - jadę dla siebie, dla zabawy, uda mi się nie być ostatnim OK (w generalce nigdy nie byłem ostatni, jak to mawiają zawsze są seje:P )

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SOpEL napisał:

ale też obiłem dwa miśki. 

Rozumiem, że na parkingu :biglol:

1 godzinę temu, SOpEL napisał:

Pierwszy raz byłem swoim STI na torze i jestem w szoku jaka jest przepaść między WRX a STI. 

Gratulacje Michał, musisz częściej przyjeżdżać bo jak widzisz jest mega fan. Trzymam kciuki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Simon WRC napisał:

Rozumiem, że na parkingu :biglol:

Gratulacje Michał, musisz częściej przyjeżdżać bo jak widzisz jest mega fan. Trzymam kciuki ;).

hehehe no nie, na trasie :P 

Wiesz, że bardzo bym chciał, ale niestety różne czynniki nie pozwalają, ale pracuję nad tym, żeby w końcu móc się bawić dość regularnie. Jest w tej kwestii coraz lepiej, więc idę w dobrą stronę :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za kolejny Race Day na Torze Łódź. Fajnie, że jest taka walka, różnice w czasach to często ułamki sekundy. Chłopaki z BMW są narazie bezkonkurencyjni. Pamietajmy jednak, ze 3 tegoroczne spotkania  były ciepłe i bezdeszczowe. Moze w końcu coś spadnie z nieba , a wtedy my ich......:-)

Super się ogląda upalające Subaraki,  to uzależnienie jakieś. Nie ma juz takich aut:-) Ale to nie ten wątek:-)

Tym razem były nagrody rzeczowe:).  Harvester z chłopakami przygotowali fajne zestawy kluczy i skrzynek. Medale też coraz wieksze:rolleyes: dziękujemy!!!!

 

IMG_6435.JPG

IMG_6428.JPG

IMG_6420.JPG

IMG_6449.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panowie - Marcin, Sławek! oczywiście pozostali Imprezowicze również.

Bardzo żałuję, że nie mogłem być tym razem z Wami, ale śledziłem Wasze wyniki on-line.

Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Harvester napisał:

Simon, kto ustawia geometrię tydzień ? :mrgreen:

Nic nie rozumiesz, jak mi @beben wklepie to muszę mieć jakieś wytłumaczenie :biglol:.

A tak na poważnie, to kolega zamknął warsztat na tydzień z uwagi na wakacje a nie mam czasu żeby podjechać gdzie indziej bo w Protlumie trzeba wszystko rozkręcać żeby podkładki pozamieniać. Teraz mam ponad 3,5st z przodu i 2,5 z tyłu wiec przynajmniej boków opony nie zjadę :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kefir napisał:

No bede tez , Szymon co do geometrii jade na ustawienie w piatek i na pewno juz takiego bledu nie popelnie hehe

Nie ma tragedii, ja na tych ustawieniach wykręciłem ostatnio czas 1:53 więc może być tylko lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Simon WRC napisał:

Nie ma tragedii, ja na tych ustawieniach wykręciłem ostatnio czas 1:53 więc może być tylko lepiej ;)

nie mówie że nie da się zrobić na tym czasu, ale nasze auta "trochę się różnią" przy tak dużych kątach gc8 jest dość niestabilne na prostej więc zrobimy zupełnie inne ustawienie również samego zawieszenia myślę , że powinna być duża poprawa , na czas nie liczę zbytnio , bo nie mam odpowiedniej do tego opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się bardzo ciepło z przelotnymi opadami/burzami czyli gładki S9F plus deszcze i powinno być ok :) Już się nie mogę doczekać. W końcu prawdziwe km za kółkiem. Po pledach ciężko cokolwiek powiedzieć nt auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beben napisał:

zapowiada się bardzo ciepło z przelotnymi opadami/burzami czyli gładki S9F plus deszcze i powinno być ok :) Już się nie mogę doczekać. W końcu prawdziwe km za kółkiem. Po pledach ciężko cokolwiek powiedzieć nt auta

Weź tylko deszcze, ma padać :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...