Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY18


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co udało mi się dowiedzieć w dwóch różnych salonach subaru w MY18 będą 3 wersje wyposażenia i w najwyższej ma mieć parapet. Dokładna specyfikacja na razie nie do ogarnięcia. We wrześniu pierwsze egzemplarze mają być w Polszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najwyższa wersja będzie miała 6-tłoczkowe przednie zaciski i większe tarcze, automatyczne przygaszanie świateł długich na mijania. Tylny spojler. Coś tam jeszcze z pierdółek typu detekcja auta w martwym polu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy było, ale czy będzie w PL.Na zdjęciu kierownic po właściwej stronie :)

 

http://cartests.net/aktualnosci/poznajcie-2018-subaru-wrx-sti-type-ra,28219/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o szkoda. Cały czas myślę o nowym aucie i nie mogę się zdecydować. Outback zostaje i drugi pasuje STI lub BRZ. Czeka tylko na zmianę w STI lub BRZ. Na razie jakiś czas temu kupiłem GT-ka i jeszcze działa :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jako ciekawostka: u nas WRX STI MY'18 jest anonsowane jako "FINAL EDITION", t.j. jako ostatni model STI dostepny na rynku europejskim...

 

http://www.subaruvilnius.lt/lietuvoje-bus-galima-sigyti-subaru-wrx-sti-final-edition.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już MY18 u Zdanowicza w Gdańsku. Moim zdaniem wszystkie zmiany na plus nawet te kontrowersyjne kratki. Felgi i zaciski - miodzio.
No ale prawdę mówiąc jeśli miałbym MY15 to bum nie zmieniał bo różnic jest zbyt mało. W tej chwili nowe MY15 z 2017 roku kosztuje 190k a MY18 230k to zbyt duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już MY18 u Zdanowicza w Gdańsku. Moim zdaniem wszystkie zmiany na plus nawet te kontrowersyjne kratki. Felgi i zaciski - miodzio.
No ale prawdę mówiąc jeśli miałbym MY15 to bum nie zmieniał bo różnic jest zbyt mało. W tej chwili nowe MY15 z 2017 roku kosztuje 190k a MY18 230k to zbyt duża różnica.
Brutto czy netto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś miałem okazje trochę posiedzieć w nowym modelu.
W środku zmian w stosunku do MY15 poza fotelami Recaro (które moim zdaniem powinny być węższe) nie zauważyłem.
Czyli mi się podoba!
Koła i zaciski - miodzio :-).

05c37d4941e5746d6d27dd48d9a6235d.jpg0f34eda5d4d8cdf1cbd6056c901d4bbe.jpgIMG_0797.JPG8ebe110f3b968d736ba33261e3228202.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiece ze teraz w Czechach WRX STI MY 18 ma 5 letnia gwarancje do przebiegu 200 000km? Niezłe. Trzeba by sprawdzić szczegółowe warunki gwarancji, ale jeśli tak jest to problem awaryjności silnika albo ich nie dotyczy albo "biorą na klatę", bo sadzać po lekturze TF ten silnik nie ma prawa przeżyć takiego przebiegu bez remontu.

cena porównywalna z ta w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...