Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, elmo napisał:

 

Ale to kibice na Rally Poland byli niebezpieczni przecież. Tutaj skończy się na ostrej reprymendzie typu "No, no!" <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

To prawda pominąłem citoena w tym rajdzie.Zakonczenie sezonu równie dobre jak jak reszta sezonu i zaczyna byc jasne jak słońce ze samochod jest tu tylko częścią problemu.Mysle ze głównym jest Matton i to on odstrasza od współpracy i przyznam szczerze ze w obecnej chwili słabo to wyglada na 2018. Nie chce krakac ale jak nie bedzie przełomu w przyszłym roku to nie zdziwi mnie jak Citrone sie wycofa po 2018. Troche przykro sie na to patrzy na taki upadek mistrzów to troche jak Lancie przejął Jolly Club.

Zgadzam się z Tutkiem i Turdzi :-)

Wynik w Australii i ta scenka z serwisu na linii Meeke-Matton wiele mówi o zespole.

Atmosfera jest ewidentnie zła, Meeke sfrustrowany i popełnia masę błędów, Lefebvre sie nie rozwija, Breen jako jedyny jest dość solidny, a Ogier i Mikkelsen wolą się trzymać od Citroena z daleka.

Wygląda to niestety na większy problem niż tylko trudny samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.Mysle ze tempo Tanaka w Toyocie odpowie troche na pytanie w takiej formie by tak na prawde Ford w tym roku no i czy jego doświadczenie z rozwoju Fiesty pomoże w rozwoju Yarisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał:

To prawda.Mysle ze tempo Tanaka w Toyocie odpowie troche na pytanie w takiej formie by tak na prawde Ford w tym roku no i czy jego doświadczenie z rozwoju Fiesty pomoże w rozwoju Yarisa.

JML nie potrafił ustawić VW (smęcił nawet, że Ogier się nie dzieli informacjami). Myślę że Tanak będzie w stanie poprawić Yarisa po doświadczeniach z Fiestą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGT Na rallycarsforsale.com też już wisi:) Myślę, że można to połączyć z "szumnymi" zapowiedziami Mattona, że nie ogłosił jeszcze wszystkich kierowców, którzy będą w przyszłym roku jeździć w Citroenie. 

Co do Tanaka w Toyocie, to nie mogę się doczekać jego rywalizacji z JML. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał:

Tymczasem cos sie kroi.Mads wystawił Fiestę na sprzedaż na norweskim odpowiedniku allego ! image.thumb.jpg.d171243a3ccbfbf4e9510aa9a5a853eb.jpg

troche ot.

znajomo wygladaja  te piatki w cenie furmanki... 

 

też czekam na Otta w Toyce. 

 

 

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, grygo napisał:

Zaraz mija termin zgłoszeń do Barbórki. Tak się składa, że wystartuję. Będzie to mój debiut w tym rajdzie. Trzymajcie kciuki za białą Imprezę N12 w barwach Mart Styl ;) We środę publikacja listy zgłoszeń.

 

Rewelacja!! Będziemy więc trzymać kciuki za 5 forumowych Subaraków na Barbórce  :thumbup:

 

Oby w komplecie na Karowej :puchar:

 

My w tym roku odpuszczamy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, szubaru napisał:
4 godziny temu, respect napisał:

A kto prócz Bebna i Gryga leci?

 

Action, Harvester, w Imprezach i Cysztof ale on to evo

 

 

To Action sobie licencję zrobił?

No, to będzie tych imprez kilka. Będzie komu kibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbórka Barbórką, ale mnie bardziej ciekawi co Kajto będzie robił w przyszłym roku.

Z oficjalnego info od Kajto:

"Dziękuję raz jeszcze kibicom, partnerom, a zwłaszcza Grupie LOTOS za ten wspólny sezon. W ten sposób prawdopodobnie kończy się kolejny rozdział w moim życiu…"

Brzmi dość enigmatycznie, oby to był początek nowego jeszcze lepszego rozdziału...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było pięknie. Tylko czy to realne...

Kajto ma niestety zaraz 40tkę na karku, więc np dla takiego MSportu nie jest raczej na tyle perspektywiczny by go wspierać w WRC2.

Musiałby zorganizować sobie jakiegoś potężnego sponsora.

Ciekawe czy to się uda, szczególnie jeśli Lotos wejdzie w F1 (oby), ale cała kariera Kajto pokazuje, że jak się bardzo chce to może się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...